Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 14:36:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467023 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2115 : Lipiec 11, 2013, 21:46:18 »

nie znam nikogo kto w ostatnich 3/4 erach osiągnął w tej grze końcowy sukces nie używając  masy kredek  . po prostu takie to IO się zrobiło nie zainwestujesz nie masz i tyle . więc te opowieści o budowach konta tylko własną pracą i bez kredek zostawcie dla swoich wnuków .
to jest zresztą jeden z powodów dla których porzuciłem tę w miarę sympatyczną  grę . rywalizacja  na ilość wydanej kasy niezbyt mnie pociąga


Ja znam Smiley Szczypiorek Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2116 : Lipiec 11, 2013, 21:49:23 »


Ja znam Smiley Szczypiorek Smiley

Na normalnym świecie ? x1 ? x2 ?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2117 : Lipiec 11, 2013, 21:59:12 »

Na normalnym świecie ? x1 ? x2 ?

był to militarny świat, nie pamiętam czy x2 czy x4. praktycznie bez kredek, zanim zakończył grę to był w topce Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
EndGame
Szeregowiec
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #2118 : Lipiec 11, 2013, 21:59:32 »

szczypiorek to jest boss Smiley jego nie liczę
a pisząc o sukcesie chodzi mi o zajęcie top5 w militarne  lub eko ,  chociaż w tym pierwszym to odrobinę łatwiejsze Smiley
a o zdobyciu panowania to już nie piszę  , bo tam to już potrzeba  tony diamentów
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2119 : Lipiec 11, 2013, 21:59:43 »

a tak w ogóle to hall of fame  powinno być podzielone na okres przed i po diamentowy bo te nowe rekordy nabijane obecnie to policzek dla starych wyjadaczy w tę grę
deprecjonują tylko ich osiągnięcia robione w tamtych czasach dosłownie żal dupsko ściska  .tyle  szkoda więcej pisać      
Albo zrobisz podział rekordy z diamentami i rekordy bez diamentów. Tę drugiem powinny być dwa razy albo i trzy razy lepiej nagradzanie nic te diamentowe
Zapisane

Andril
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2120 : Lipiec 11, 2013, 22:03:54 »

szczypiorek to jest boss Smiley jego nie liczę
a pisząc o sukcesie chodzi mi o zajęcie top5 w militarne  lub eko ,  chociaż w tym pierwszym to odrobinę łatwiejsze Smiley
a o zdobyciu panowania to już nie piszę  , bo tam to już potrzeba  tony diamentów

on był chyba top3 w eko i w czołówce militarki Wink Dokładnie nie pamiętam. Ale był w obu przypadkach w top5 Tongue
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2121 : Lipiec 11, 2013, 22:13:19 »

Ferrou przepraszam, wiem nie ten wątek... tfu dział
Zapisane

Andril
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2122 : Lipiec 12, 2013, 18:11:54 »

ale dziś spokój Smiley
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2123 : Lipiec 12, 2013, 18:21:26 »

ale dziś spokój Smiley
a no ^^
Zapisane

Andril
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2124 : Lipiec 16, 2013, 00:28:16 »

Witam
Takie ciekawe rzeczy się dzieją na pl9 że szok aż nie chce mi się tego komentować Cool niech ktoś zrelacjonuje to co wydarzyło się dziś rano  *xxx*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #2125 : Lipiec 16, 2013, 02:06:30 »

Max Kolonko musi dane zebrać, pewnie nam coś tu wyskrobie  Smiley
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2126 : Lipiec 16, 2013, 09:01:59 »

Max Kolonko musi dane zebrać, pewnie nam coś tu wyskrobie  Smiley
Danych chyba nie muszę zbierać po ostatnio jestem na czasie. Napisze coś wieczorkiem
Jakbym coś przegapił to piszę mi na priv w grze. To co zauważyłem ruchy elfów, wojna i nowy sojusz.

Choć chyba jednak muszę informacje pozbierać o tych elfach i wojnie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 09:34:17 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2127 : Lipiec 16, 2013, 18:52:42 »

Dobra dane zebranie pora coś napisać...

Dzień dobry bardzo tutaj Max Kolonko:P. Sytuacja na świecie PL9 robi się coraz bardziej ciekawa! Byliśmy ostatnio świadkami bardzo interesującej fuzji nie dokończa się udanej, która zaskoczyła wszystkich po nikt by nie podejrzewał iż może dojść to takiej połączenia, może nie połączenia co to graczy, których wydawali się ambitni, których nie da się podkupisz. A mianowicie UWAGA! elfy przeszły do wawel-u!!! Fakt nie wszystkie ale najmocniejszy przeszli. Ale nastąpił tarcie na wstępie po jeden z byłych elfów, legolas, zaatakował szymona artystę z nocnych24, którzy z wawel są w bardzo głębokiej przyjazny. Czego zdołałem się dowiedzieć od lidera wawelu, elfy nie przestrzegali ustaleń fuzji zaczęli żądać(nie wiem czego). Więc z siedmiu elfów, które przeszły pięć tego samego dnia wystąpiła i stworzyli nowy sojusz pod nazwą "TROLLE" o bardzo śmiesznym opisem "Żyjemy ale co to za życie"(Ja osobiście prawie padłem ze śmiechu jak przeczytałem opis). Jeżeli by nie doszło to odejść elfów od wawelu można by powiedziesz, że bardzo dobre posuniecie zrobił wawel ku zwycięstwie tej ery. Co to innych fuzji Nocny24h też wciągnęły do siebie jakieś pomniejszy sojusz, przepraszam ale już nie pamiętam nazwy tego sojusz.

Co to zamków wiele nie zmieniło sigmun nadal ma 4 zamki, Matep ma 2 i nocnych24h nie dawno zdobyli kolejny zamek północo-zachodni. Narażę o zadniej bitew w zamkach mi nikt nie powiedział więc wymienione powyżej sojusze zbierają wojo albo rozbudowują wielkie świątynie w zamkach.

Następną ciekawą rzeczą, która warto wspomniesz tutaj jest wojna wawel z sigmun jest tyle ciekawa ponieważ sigmun bronił akademii wawelu przed ETHNA. Czemu wawel zaatakował sigmun, który de facto wyręczył wawel przed wojną?? Odpowiedz mi osobiście wydaje jest prosta ponieważ gdy sigmun wygra wojnie z ETHNA będzie miało spory dochód wojenny i dlatego wawel zaatakował aby zminimalizować zysk a nawet spowodować straty w sigmun narażę plan wawelu idzie dobrze po wygrywają z przewagą 20k pkt czyli aby sigmun wyrównał i wszedł na prowadzenie powinne złapać trzech graczy wawel-u(o ile nie pomyliłem w obliczeniach) co będzie trudnym zadaniem. Ale jeżeli sigmun uda się da sztuka to będzie miał olbrzymy zysk. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji w tej wojnie.

I plotki(nie będę podawał źródła): Bacik mam problemy z utrzymaniem woja

No tyle jak narażę nie długo napisze jakieś opis potyczek wojskowych w wojnie wawel sigmun.

A przypomniało mi się a propo wojny o cuda i wspomnianym wcześniejszym raporcie o wojnie o cud pomiędzy nocnym a sigmun. Tylko teraz zmienił się gracz w nocnych, który zaatakowało i narażę wygrywa

Pozdrawiam Max Kolonko
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2013, 08:10:20 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2128 : Lipiec 17, 2013, 00:23:18 »

widze ze nudy nie macie  *flagpl*
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2129 : Lipiec 17, 2013, 07:53:52 »

widze ze nudy nie macie  *flagpl*
ostatnio nie Wink
Zapisane

Andril
Strony: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!