Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 15:48:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467024 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #1020 : Styczeń 15, 2012, 01:51:51 »

niechce sie nic pisac tu jak widze co odpisaliscie mamtogdzies Sad
dalbym przyklad z lana ale niema sensy widac  Cry
Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1021 : Styczeń 15, 2012, 02:00:28 »

niechce sie nic pisac tu jak widze co odpisaliscie mamtogdzies Sad
dalbym przyklad z lana ale niema sensy widac  Cry
Huh?Huh???
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1022 : Styczeń 15, 2012, 10:30:43 »

Heh, dałbym przykład robienia przez Jednookiego 80-90k pkt w dwa dni, ale też mi się nie chce...
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1023 : Styczeń 15, 2012, 12:14:23 »

Samo robienie tylu pkt w jeden czy dwa dni nie ma znamion przestępstwa choć jest podejrzane i zastanawia trzeba by spojrzeć skąd surowce na taki drastyczny przyrost pkt i myśle żo to jest już rola  administracji czyli sprawdzenie i czy jest to jednooki gandalf czy mamanomada ( daje jego przykład bo wiem że się nie obrazi napisałbym inny nick byłaby afera że kogoś podstępnie szkaluje hehehehe ) ktoś powinien się temu przyjżeć czy są znamiona oszustwa i chyba nawet nie ma co najpierw pisać na forum i rzucać oskarżeń tylko najpierw zweryfikować wszystko . Ja coś tam pisąc o Arturku po prostu się pomyliłem ludzka rzecz ale zainteresowani wiedzieli o co chodziło może to wszystko żle wygląda czasem denerwuje ale jesteśmy normalnymi ludzmi i możemy sobie czasami pogadać mam tylko nadzieje że wszyscy jesteśmy równi w tej grze nigdy nie miałem specjalnych przesłanek by tak nie było coś tam czytałem i z tego co pamiętam nie ma możliwości uzyskania informacji dających jakąś przewage czy podglądania czy wojsko jest w drodze czy i kiedy wróci . W momencie gdy by coś takiego zaistniało tp oprócz mnie 90% graczy by rzuciło konta w jednej sekundzie i byłoby po grze uff troche się nagadałem czasem tak mam
PS Snake pozdrawiam  Embarrassed

dziękuje i też pozdrawiam  Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:23:16 wysłane przez snakepozna » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1024 : Styczeń 15, 2012, 12:32:28 »

Gandi, czemu nie napiszesz karlkarowi, mamtogdzies, kata3na, żeby nie rzucali oszczerstwami w stosunku do nas, tylko debatujesz nad tym co napisał Tomek? (co napisał specjalnie, aby pewne sprawy uzmysłowić... ) wg Ciebie inni mogą?
Rzucacie oszczerstwami nie popartymi żadnymi dowodami w stosunku do nas... aby po prostu coś cuchnęło... Ty też tak napisałeś, że część osób może pomyśleć że ze strony moderatorów forum są jakieś nadużycia... *hmm*

Każde podejrzenie powinno być zgłaszane do moderatorów. Nie wszyscy moderatorzy grają na pl9, więc jest duży wybór. Jak jednak nadal ktoś się obawia, że "coś zniknie" macie namiar bezpośrednio do Kaliny, lub zgłoszenia kierować na adres mailowy support_pl@imperialsupport.org
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 12:34:34 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1025 : Styczeń 15, 2012, 13:06:00 »

surka--> wojo--> kredki @ surka--> wojo--> kredki @ surka--> wojo--> kredki @ surka--> wojo--> kredki chyba to juz wyjasnia skad moze byc taki przyrost ptk?
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1026 : Styczeń 15, 2012, 13:17:40 »

Nie, nie miał wtedy takiego eko aby wyrobić surkę co za tym idzie dalej mamy problem z 10h produkcji. Specjalnie patrzyłem w tamten dzień pojawiło się tylko 5 skarbonek (przedział czasowy ok. 7h), nie ma bata, żeby wyrobić taką ilość pkt. Jakaś przerwa od IO też musi być, skanować trzeba, przemyśleć atak na aktywnego gracza.
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1027 : Styczeń 15, 2012, 13:23:17 »

Ferr tak się starałem by nikt nie mógł by mi zarzucić stronniczość i akurat mówiłem ogólnie nie kierując się postem Tomka i chyba wyraziłem jasno swoją opinie i NIKT nie może pisać oszczerstw jeśli nie ma dowodów choć wiem że wielu widzi w grze pomoc tajemniczej różdzki czy czegoś tam póki to nie jest udowodnione to kit z tym ja w czary nie wierzy no chyba że sam czaruje ale ja od tego jestem hahaha bo jak by to było przecież jestem czarodziejem  *hahaha*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1028 : Styczeń 15, 2012, 13:47:51 »

Heh, dałbym przykład robienia przez Jednookiego 80-90k pkt w dwa dni, ale też mi się nie chce...
Shocked podejrzane, Urząd Skarbowy powinien to prześwietlić i przedstawić jakieś dowody.  *hihi*
A ja Wam powiem że mam na to  *Censored*... cały pl9 jest skorumpowany do szpiku (chociaż są wyjątki), przekręty, wystawki, pilnowania kont... tylko jedni dostają za to "kratki" a drudzy... mają "plecki"  Undecided Dowody? tzn. co to by miało być? Oświadczenie naciągającego reguły gry o dokonaniu wałka  *hahaha*
 Mi wystarczy że raz dostałem propozycję handlową... wystawka surki, małej armijki dla kurażu i PW i będę miał spokój przez jakiś czas, zgłosiłem to na wyżej wymieniony adres, ale nie tyle ze strachu czy poczucia obowiązku ale z ciekawości... będzie ban? czy są "plecki"? Niestety... tak jak podejrzewałem... jedyne co zyskałem to 2 tygodnie regularnych pląderek  Grin
 Przykładów mogę podać dziesiątki, ale po co? Po za tym nie mam "dowodów", dlatego mam na to...

/mimo wszystko upomnienie.../ Kakuzu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:54:12 wysłane przez Kakuzu » Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1029 : Styczeń 15, 2012, 14:38:12 »

Mi wystarczy że raz dostałem propozycję handlową... wystawka surki, małej armijki dla kurażu i PW i będę miał spokój przez jakiś czas, zgłosiłem to na wyżej wymieniony adres, ale nie tyle ze strachu czy poczucia obowiązku ale z ciekawości... będzie ban? czy są "plecki"? Niestety... tak jak podejrzewałem... jedyne co zyskałem to 2 tygodnie regularnych pląderek  Grin
 
Trzeba było przystać na propozycję, miałbyś dowód, a tak - masz gdybanie.
Nie zauważyłam, żeby cokolwiek opierało się na pleckach, raczej na kilku kompach...
Zapisane
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #1030 : Styczeń 15, 2012, 14:42:52 »

zawsze byli i beda oszusci....jesli administracja nie potrafi sobie z nimi poradzic my-gracze powinnismy to robic...zjechac takiego osobnika do zera zeby odechcialo mu sie grac >Grin >Grin >Grin
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1031 : Styczeń 15, 2012, 15:39:35 »

Co to znaczy "plecki" ja moge sobie pogdybać nie wiem jak daleko idą uprawnienia władza i możliwość ingerowania w gre ale nie sądze by polski team mógł coś tam majstrować nie są programistami tylko nadzorcami mają na pewno dużą wiedze na temat gry jej mechaniki itp ale już co do jej przebiegu nie mają wpływu troche ich teraz bronie ale chce być uczciwy co innego wystawka surki... delikatny handelek czy coś ale już sama funkcja zmusza ich do wielogodzinnego bycia online i przez to mogą dużo więcej zdziałać sam wiem po sobie choć z drugiej strony ja wcale nie poświęcam dużo czasu  i jakoś daje rade może inni coś żle robią nie wiem ogólnie mówiąc GRA to ma być zabawa i do tego została stworzona więc wszystkim życze miłej gry i niech wygra uczciwy i lepszy  *freak*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #1032 : Styczeń 15, 2012, 19:27:14 »

Co to znaczy "plecki" ja moge sobie pogdybać nie wiem jak daleko idą uprawnienia władza i możliwość ingerowania w gre ale nie sądze by polski team mógł coś tam majstrować nie są programistami tylko nadzorcami mają na pewno dużą wiedze na temat gry jej mechaniki itp ale już co do jej przebiegu nie mają wpływu troche ich teraz bronie ale chce być uczciwy co innego wystawka surki... delikatny handelek czy coś ale już sama funkcja zmusza ich do wielogodzinnego bycia online i przez to mogą dużo więcej zdziałać sam wiem po sobie choć z drugiej strony ja wcale nie poświęcam dużo czasu  i jakoś daje rade może inni coś żle robią nie wiem ogólnie mówiąc GRA to ma być zabawa i do tego została stworzona więc wszystkim życze miłej gry i niech wygra uczciwy i lepszy  *freak*
wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach dostać bana to graniczy z cudem mimo jednoznacznych dowodów. była sytułacja na r95 że gośc napisał że zasiaduję na końcie kolegi podał nick zrobiony screan był niestety brak dowodów. jak wiecie kasa kasa i kasa, nie mogą tak banować bo pieniądze tracą Tongue
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1033 : Styczeń 15, 2012, 20:04:29 »

Ja nie jestem adminem tylko normalnym graczem i nie chce mi się wierzyć by ktoś tolerował oszustwo więcej można stracić niż zyskać sami ustalili reguły i wszyscy muszą się dostosować  >Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1034 : Styczeń 15, 2012, 22:31:24 »

Hmm mały przewrót w największym  sojuszu ?
Ferrou po przyjęciu władzy nowy lider postanowił się pozbyć zagrożenia do stołka  Grin ?
A może będzie nowy twór Hellwars ?
Zapisane

Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!