Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 03:29:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467009 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #990 : Styczeń 12, 2012, 20:14:13 »

Ktoś wreszcie to powiedział. Jestem zadowolony ,że prawda ujrzała światło dzienne, W detoxie grają sami kanciarze , kombinatorzy ,szpiedzy .... ,a o szefowej tego syndykatu zbrodni ...  wystarczą dwa słowa : moderatorka forum. Te kółko wzajemnej adoracji obsadziło wszystkie sojusze swoimi szpiegami ,którzy każdy swój meldunek rozpoczynają od słów : "Uprzejmie donoszę , nie wiem ,czy ważne ,ale ... ". Skończmy z poprawnością polityczną , ruszowi sprowadzając dobrych graczy "na czerwoną z dużą domieszką białego" stronę mocy. Zło zagościło na całym świecie pl9 ,teraz nie wiadomo ,czy najlepszy sojusznik  nie jest kanalją szpiegującą dla wroga. To wszystko winna promowanej różowości w jedynych mediach IO  ... forum powinno być wolne od polityki ,a stało się narzędziem w rękach zła. I jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności w dwóch tak odległych miejscach na szczycie piramidy niegodziwości  zasiada TA sama osóbka. Powinna zostać powołana nadzwyczajna komisja śledcza w celu sprawdzenia i oczywiście skazania tego całego detoxu ....  - może jakoś mi sie humorek poprawi  Wink

Chyba jestem za młody na granie z takimi starymi wygami. Jakoś nie widzę wszędzie ręki szpiega....

Karlkar ,jeżeli uważasz ,ze macie szpiega , to może trochę pomogę. Jeżeli wojsko było łapane "idealnie" na powrocie ze skarbonki głównymi podejrzanymi są lider ,pierwszy oficer oraz generał ,jeżeli gracz był z jego grupy , ponieważ oni mogą sprawdzić dokładnie ile czasu wraca wojsko ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 21:12:01 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #991 : Styczeń 12, 2012, 20:35:59 »

Prosze RuShU nie mieszac w sprawy szpiega, to odrebna dziedzina polityki wewnetrznej  *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #992 : Styczeń 12, 2012, 20:45:25 »

Ktoś wreszcie to powiedział. Jestem zadowolony ,że prawda ujrzała światło dzienne, W detoxie grają sami kanciarze , kombinatorzy ,szpiedzy .... ,a o szefowej tego syndykatu zbrodni ...  wystarczą dwa słowa : moderatorka forum. Te kółko wzajemnej adoracji obsadziło wszystkie sojusze swoimi szpiegami ,którzy każdy swój meldunek rozpoczynają od słów : "Uprzejmie donoszę , nie wiem ,czy ważne ,ale ... ". Skończmy z poprawnością polityczną , ruszowi sprowadzając dobrych graczy "na czerwoną z dużą domieszką białego" stronę mocy. Zło zagościło na całym świecie pl9 ,teraz nie wiadomo ,czy najlepszy sojusznik  nie jest kanalją szpiegującą dla wroga. To wszystko winna promowanej różowości w jedynych mediach IO  ... forum powinno być wolne od polityki ,a stało się narzędziem w rękach zła. I jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności w dwóch tak odległych miejscach na szczycie piramidy niegodziwości  zasiada TA sama osóbka. Powinna zostać powołana nadzwyczajna komisja śledcza w celu sprawdzenia i oczywiście skazania tego całego detoxu ....  - może jakoś mi sie humorek poprawi

Chyba jestem za młody na granie z takimi starymi wygami. Jakoś nie widzę wszędzie ręki szpiega....

Karlkar ,jeżeli uważasz ,ze macie szpiega , to może trochę pomogę. Jeżeli wojsko było łapane "idealnie" na powrocie ze skarbonki głównymi podejrzanymi są lider ,pierwszy oficer oraz generał ,jeżeli gracz był z jego grupy , ponieważ oni mogą sprawdzić dokładnie ile czasu wraca wojsko ....

Demes mam nadzieje ze to sarkazm........
bo w poważnym oskarżeniu nie ma miejsca na żart przynajmniej z mojej strony
jestem zdecydowanym wrogiem jakich kol wiek oszustw i z czystym sumieniem kliknę,
 gram zawsze uczciwie nie mam żadnych skrupułów sprawdzać swój sojusz a tym bardziej nie mam zamiaru grac z kimś kto oszukuje............. Karlak przeczytałem co napisałeś pisz do Kaliny lub Kruma bo tylko oni maja chyba wgląd w priv,trybunę i ogłoszenia  ale nigdy więcej nie pisz ze mamy szpiega w soju bez konkretnego dowodu , nie jesteś 1-wszym graczem i zapewne nie ostatnim który podważa dobre imię naprawdę grona świetnych zawodników  starających się i poświęcających masę czasu nie wspomnę o kasie graczy ......
nie trawie tego typu zachowania psujecie dobre imię naprawdę dobrych graczy a zapewniam cie ze jako 1-wszy opuścił bym ten sojusz gdybym wiedział o minimalnym wałku niczego takiego się nie dopatrzyłem stąd mój wpis
co więcej i niech to będzie przestroga dla innych są narzędzia do sprawdzania tego typu wpisów więcej tego typu wpisów na forum nie będzie bez konkretnego dowodu bo w wiekszosci wypadkow cierpi na tym reputacja lepszych graczy którzy później zmagają sie z etykietka ,,oszusta'' itp
Zapisane

Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #993 : Styczeń 12, 2012, 21:50:35 »

Nie wiem co to sarkazm Tongue
Powinienem dodać dla dobrego zrozumienia intencji mojego wcześniejszego postu ,że minimalna kara to dyby i oczywiście to co wzbudzi największe kontrowersje i sprzeciw .... zakaz stosowania różowej kredki do oczu Wink
Zapisane

Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #994 : Styczeń 12, 2012, 22:08:43 »

Nie wiem co to sarkazm Tongue
Powinienem dodać dla dobrego zrozumienia intencji mojego wcześniejszego postu ,że minimalna kara to dyby i oczywiście to co wzbudzi największe kontrowersje i sprzeciw .... zakaz stosowania różowej kredki do oczu Wink

I jeszcze spalmy latexowe (hmm, latex+detox=latox) ciuszki, zarżnijmy też little ponny'ego na którym popyla nasz zwycięska księżniczka Domi ;P
I już serio:
Uważam, że rzucanie tego typu oszczerstw nie powinno uchodzić płazem. Psuje grę, o opinii nie wspominając. Co jednak zrobić, żeby przeciwdziałać - kompletnie nie wiem.
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #995 : Styczeń 12, 2012, 22:15:24 »

I jeszcze spalmy latexowe (hmm, latex+detox=latox) ciuszki, zarżnijmy też little ponny'ego na którym popyla nasz zwycięska księżniczka Domi ;P
I już serio:
Uważam, że rzucanie tego typu oszczerstw nie powinno uchodzić płazem. Psuje grę, o opinii nie wspominając. Co jednak zrobić, żeby przeciwdziałać - kompletnie nie wiem.

Łał Gratuluje awansu Domi na księżniczkę .... hmm ,ale czy księżniczka nie jest córką królewskiej pary .... ?
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #996 : Styczeń 12, 2012, 22:21:17 »

Demes my łamiemy stereotypy .
Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #997 : Styczeń 12, 2012, 22:23:05 »

Łał Gratuluje awansu Domi na księżniczkę .... hmm ,ale czy księżniczka nie jest córką królewskiej pary .... ?
Córka królewskie pary to raczej królewna. A ogier kuca to pan kuc (niektórzy wiedzą, o co chodzi).
Co do księżniczki, jej proweniencja nie jest do końca jasna. Inna sprawa, że w różowym kingdom wszystko możliwe.
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #998 : Styczeń 12, 2012, 22:23:23 »

Tak kazdy mowi o tym naszym RuShOfFym imperium, chyba chcecie do niego dolaczyc Tongue ale nie nie to nie takie proste.
Jest wiele warunkow do spelnienia, a spelniaja je nieliczni  Embarrassed
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 22:25:10 wysłane przez I_LoVe_u » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #999 : Styczeń 12, 2012, 22:29:37 »

Demes my łamiemy stereotypy .


Uff już się bałem ,ze dla Tamasa i Arturka dziecko podmienili w szpitalu  Grin

Tak kazdy mowi o tym naszym RuShOfFym imperium, chyba chcecie do niego dolaczyc Tongue ale nie nie to nie takie proste.
Jest wiele warunkow do spelnienia, a spelniaja je nieliczni  Embarrassed

Hihi jeszcze ktoś uwierzy ,ze tych chętnych był tak wielu....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 22:31:18 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1000 : Styczeń 12, 2012, 22:34:29 »

dementuje tu wszelkie plotki ja jestem z bractwa czarnego zakonu  . nie mam nic wspólnego z jakimkolwiek różem
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1001 : Styczeń 12, 2012, 23:53:44 »

A ogier kuca to pan kuc (niektórzy wiedzą, o co chodzi).

A już myślałem, że ten temat nie powróci  Tongue


dementuje tu wszelkie plotki ja jestem z bractwa czarnego zakonu  . nie mam nic wspólnego z jakimkolwiek różem

Aberku od jutra tylko różowi będą mogli używać MOCNEJ FLANKI więc szybko zdanie zmienisz  *hihi*

Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1002 : Styczeń 14, 2012, 00:58:58 »




Sojusz, który osiągnął bardzo wiele dzięki upartości.. gratuluje jego graczom, bardzo miło spędza się z Wami czas Smiley))
Gracze, którzy są w tym sojuszu... mam do nich szacunek nie wg umięjętności a dla tego, że wszyscy z nich mają do siebie DYSTANS. Ważna cecha....
Jesteście naj, nie opuszcza się takich ludzi Smiley

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 18:12:43 wysłane przez Kakuzu » Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1003 : Styczeń 14, 2012, 01:52:52 »

Tomek dzięki Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1004 : Styczeń 14, 2012, 02:03:10 »

 *kissgirl*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!