Imperia Online Poland  
Maj 13, 2024, 17:42:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasady Czata-dyskusje  (Przeczytany 2782 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
swiety123
Szeregowiec
*

Karma: +30/-30
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48



Zobacz profil
« : Wrzesień 19, 2007, 16:45:23 »

wiesz Star Blade czat to miejsce gdzie w czasie oczekiwania na atak budowle badanie ludzie przychodzą wymienić poglądy( nie konieczne na temat gry) udzielamy odpowiedzi początkującym graczom żartujemy wygłupiamy się staramy się miło spędzić  czas ale to co z tym czatem robi nieudolny moderator pozbawia go sensu istnienia moja propozycja to może pomyślcie o małej zmianie zasad w końcu w dzisiejszym świecie słowo na k funkcjonuje jako akcent,przecinek wiec jakieś pojedyncze przekleństwo może sie zdarzyć każdemu,wstawienie kilku obrazków( nie notoryczne) uważane jest za flood i dostaje sie za nie bana to po co są te obrazki skoro nie można wyrażać przy ich pomocy emocji, zlikwidujcie je lub pozwólcie używać. postarajcie sie pozwolić by ten czat nabrał życia.
takie tam moje małe sugestie Wink
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2007, 19:04:10 wysłane przez swiety123 » Zapisane

swiety123
rutek322
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +36/-88
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 19, 2007, 16:52:22 »

stępic operatorów
Zapisane

Odzyskałem swój bezcenny podpis.I wszystko zaczyna sie od początku !
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 19, 2007, 23:30:28 »

wiesz Star Blade czat to miejsce gdzie w czasie oczekiwania na atak budowle badanie ludzie przychodzą wymienić poglądy( nie konieczne na temat gry) udzielamy odpowiedzi początkującym graczom żartujemy wygłupiamy się staramy się miło spędzić  czas ale to co z tym czatem robi nieudolny moderator pozbawia go sensu istnienia moja propozycja to może pomyślcie o małej zmianie zasad w końcu w dzisiejszym świecie słowo na k funkcjonuje jako akcent,przecinek wiec jakieś pojedyncze przekleństwo może sie zdarzyć każdemu,wstawienie kilku obrazków( nie notoryczne) uważane jest za flood i dostaje sie za nie bana to po co są te obrazki skoro nie można wyrażać przy ich pomocy emocji, zlikwidujcie je lub pozwólcie używać. postarajcie sie pozwolić by ten czat nabrał życia.
takie tam moje małe sugestie Wink

hmmm

 "czat to miejsce gdzie w czasie oczekiwania na atak budowle badanie ludzie przychodzą wymienić poglądy( nie konieczne na temat gry) udzielamy odpowiedzi początkującym graczom żartujemy wygłupiamy się staramy się miło spędzić" Podpisuje się pod tym dwoma rękami.

"w dzisiejszym świecie słowo na k funkcjonuje jako akcent,przecinek" Ubolewam nad tym. Czasami mam wrażenie, że ludzie już chyba tylko w kościele nie wypowiadają głośno tego słowa. Jeżeli przeklinanie zostanie zalegalizowane na czacie to ja nie będę na czat wchodził.

"pojedyncze przekleństwo może sie zdarzyć każdemu" może się zdarzyć i jak pamiętam operatorzy ostrzegają najpierw (także na angielskim czacie).

"moja propozycja to może pomyślcie o małej zmianie zasad" Jak konkretnie by brzmiała ta proponowana zmiana?

Ma ktoś może screena z tej sytacji po której swiety dostał bana?
Zapisane

rutek322
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +36/-88
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 19, 2007, 23:39:12 »

konrad , wszystko ok  Huh? bez urazy ale co masz do k...


 Shocked Shocked Shocked Shocked powinni usnąć to badziewne forum
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2007, 23:42:22 wysłane przez rutek322 » Zapisane

Odzyskałem swój bezcenny podpis.I wszystko zaczyna sie od początku !
assassyn
Ex-IO Team Member
*

Karma: +40/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 20, 2007, 00:10:24 »

rutku każdy może mieć swoje zdanie, wiem ze to dla Ciebie szok  Grin
na forum staramy sie wybaczać Ci Twoje posty które często kogoś obrażają wiec Ty możesz tez okazać trochę więcej tolerancji wobec zdania innych.
Konrad jest takim samym użytkownikiem forum jak Ty wiec ma prawo sie wypowiadać.
Zapisane

Czy głupkiem jest ten który odpowiada na głupie pytania, czy raczej ten kto je zadaje ?
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 20, 2007, 00:41:15 »

konrad , wszystko ok  Huh? bez urazy ale co masz do k...


 Shocked Shocked Shocked Shocked powinni usnąć to badziewne forum

rutek,kiedyś bardzo dużo przeklinałem praktycznie w jednym zdaniu wypowiadałem więcej k... niż innych wyrazów. Kiedyś jak znalazłem się przypadkiem w innym towarzystwie (wśród tych osób które nie przeklinają), to okazało się że normalnego zdania nie mogłem sklecić. No i się trochę u mnie pozmieniało  ;D

z wyrazu j...ć za pomocą przyrostków i przedrostków można stworzyć kilkanaście innych wyrazów którymi możemy posłużyć się w wypowiedzi. Tym samym nie musimy wytężać mózgownicy.  Tongue i uwsteczniamy się werbalnie.

Po drugie, przechodząc nie dawno koło boiska słyszałem całą masę wykrzykiwanych wulgaryzmów, a najlepsze jest to że chłopaczki mieli po 6,7 lat. Takie kajtki co ledwo z trawy wystawały.

dużo ludzi żeby podnieść rangę swojej wypowiedzi wstawia k..., a także żeby zwrócić na swoją wypowiedź uwagę. Jak by nie można było czym innym zaimponować.

Tak więc jak na czacie będzie przeklinanie, to mnie tam nie będzie.  Jest wiele innych rzeczy które można robić w tym czasie  Wink

Choć szkoda by mi było, bo sporo inteligentnych ludzi ostatnio wchodzi na czat i można porozmawiać, a możliwość rozmowy z innymi graczami bardzo sobie cenię.  Wink 
Zapisane

eciu
Szeregowiec
*

Karma: +11/-30
Offline Offline

Wiadomości: 22

Tylko dla wtajemniczonych


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 20, 2007, 01:06:06 »

tu akurat popieram autora tego tematu
ja bym po prostu zostawil assasina np jako moderatora ale forum  a na chacie dac z anuncjata jakas inna osobe - bo anuncjata bynajmniej podchodzi jak czlowiek do czlowieka  ( da ostrzezenie itc )
a assasin jedynie jak sie wejdzie nickiem kobiecym i  i "poprosi o pomoc bo jestem nowa "  Grin to jest wtedy owszem pomocny a tak to jak dla mnie zwykły cham  Shocked chyba chcący sie wykazać wynikami skutecznie ograniczajac rozwoj chata Wink
ot to moja opinia
Anuncjata zdecydowanie tak
assasin kompletnie sie do tego nie nadaje aczkolwiek wiem ze to taki twoj "wierny sługa" to jedynie mozemy sobie pogadac i ponazekac - calkiem jak to w polityce - 2 kaczki sa tak zadufane że nie przyjmują zadnej krytyki - bo oni wiedzą że działają w dobrej wierze  Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 01:15:12 wysłane przez eciu » Zapisane
assassyn
Ex-IO Team Member
*

Karma: +40/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 20, 2007, 09:42:12 »

a assasin jedynie jak sie wejdzie nickiem kobiecym i  i "poprosi o pomoc bo jestem nowa "  Grin to jest wtedy owszem pomocny a tak to jak dla mnie zwykły cham  Shocked

Eciu nie sprowadzaj wszystkich ludzi do seksistowskiego poziomu ktory sam reprezentujesz. W przeciwieństwie do Ciebie zalezy mi na tym zeby gracze mieli duzo przyjemnosic z gry, a  Twoje wypowiedzi w ktorych co chwile padają słowa niecenzuralne nikomu przyjemności nie sprawiają.

Anuncjata zdecydowanie tak

I tutaj wychodzi z Ciebie pełna obłuda...
Przez ostatni tydzien non stop obrażałeś anuncjate przy każdej sposobności. i teraz piszesz ze jesteś za nią jako operatorem czata hmm dziwne...
Szczególnie biorąc pod uwage fakt to co pislas na czacie na jej temat miecale 15 minut przed napisaniem tego posta....

a tak to jak dla mnie zwykły cham  Shocked

Ostrzegam ze z obrazy innych uzytkownikow forum bede wyciagac konsekwencje, bo jesli tego jeszcze nie pojąłes to jest forum publiczne i nalezy okazywać drugiej osobie szacunek.
Zapisane

Czy głupkiem jest ten który odpowiada na głupie pytania, czy raczej ten kto je zadaje ?
rutek322
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +36/-88
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 20, 2007, 11:06:16 »

1. eciuuuu asasin tego nie rozumie on woli "starblada" p:
hmm strasznie sie źle czuje jak nie przeklinam a tak jak nowo narodzony ! <ironia>
2.masz racje przeklinać przy dziewczynie to grzech <ironia2>
3.już to mówiłeś , ty nie jesteś bogiem, bardziej lucifer
Zapisane

Odzyskałem swój bezcenny podpis.I wszystko zaczyna sie od początku !
eciu
Szeregowiec
*

Karma: +11/-30
Offline Offline

Wiadomości: 22

Tylko dla wtajemniczonych


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 20, 2007, 12:07:31 »



Anuncjata zdecydowanie tak

I tutaj wychodzi z Ciebie pełna obłuda...
Przez ostatni tydzien non stop obrażałeś anuncjate przy każdej sposobności. i teraz piszesz ze jesteś za nią jako operatorem czata hmm dziwne...
Szczególnie biorąc pod uwage fakt to co pislas na czacie na jej temat miecale 15 minut przed napisaniem tego posta....


jakbys wiedział przeprosiłem ja oficjalnie  Grin a nigdy nie negowałem że jest złą operatorką czy coś w tym stylu

Cytat: assassyn
Ostrzegam ze z obrazy innych uzytkownikow forum bede wyciagac konsekwencje, bo jesli tego jeszcze nie pojąłes to jest forum publiczne i nalezy okazywać drugiej osobie szacunek.

To nie jest obraza  - to jest moja opinia  na temat twojej cechy lub sposobu postępowania.
zreszta tłumaczyć sie nie bede - idz do rzadu RP tam ci powiedzą  Grin
Zapisane
swiety123
Szeregowiec
*

Karma: +30/-30
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 20, 2007, 16:17:39 »

dość dużo czasu spędzam na czacie i muszę powiedzieć ze eciu niestety ma dużo racji na przykład mój ban od assassyna za parę emotek ( pomijając fakt ze wszyscy obecni akurat w tamtym czasie na czacie wołali assassyna i były one po to ze być może uda sie nimi zwrócić uwagę assassyna na nas ze go wołamy) skoro nie było to notoryczne czy nie powinien najpierw dać mi ostrzeżenia zamiast banować moim zdanie assassyn jest osobą która strasznie stara sie wszystkim udowodnić co to nie ja i ta cecha jego charakteru odbija sie na jego obowiązkach nie konieczne korzystnie dla czatu i jego użytkowników. co do dowodów star blade wymagasz od nas byśmy tylko pstrykali screny bo chcesz dowodów( a trochę wiary w ludzi gdzie?), i tu fakt da sie dostrzec podobieństwo administracji tej gry do naszego obecnego rządu( stad wniosek nie wszyscy nadają się na kierownicze stanowiska bo od władzy przewraca im sie w głowach) wszystko co my robimy jest dobre i nawet jak coś złego zrobiliśmy to nie prawda to opinia ludzi przeciwnych zrobieniu porządku( tylko my mamy monopol na prawdę).
Ps sadze ze naprawdę musicie sie nauczyć liczyć ze zdaniem graczy bo to oni są tu najważniejsi a nie wy jako administracja
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 18:17:42 wysłane przez swiety123 » Zapisane

swiety123
assassyn
Ex-IO Team Member
*

Karma: +40/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 20, 2007, 18:42:41 »

za parę emotek

Polecam udac sie na badania, przypomniałem Ci ze to pare to byly 3 linijki wypełnione samymi emontami, w kazdej ponad 30 sztuk, jesli to dla Ciebie "parę" to życzę powodzenia na maturze z matematyki. Grin

A tak całkiem powaznie naprawde masz do mnie pretensje o to ze wyegzekwowałem regulamin ? zastanów się bo brnąc w taką postawe niedługo staniesz sie drugim rutkiem a pamietam ze na czacie potrafiłeś normalnie sie zachowywać...
Zapisane

Czy głupkiem jest ten który odpowiada na głupie pytania, czy raczej ten kto je zadaje ?
swiety123
Szeregowiec
*

Karma: +30/-30
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 20, 2007, 19:12:09 »

na z liczeniem to nie będę sie z tobą licytował ale w  wiadomości prywatnej napisałeś ze to było ponad 40 w każdej linijce. dostałem bana spoko ale nie zwróciłeś uwagi ze te emotki były po to by zwrócić twoją uwagę, i czy jeżeli to było jednorazowe nie powinieneś jak już to dać mi ostrzeżenie? skoro jak sam twierdzisz wcześniej zachowywałem sie ok
a całej tej sprawie nie chodzi o to czy dałeś mi bana czy nie chodzi o to ze nie liczysz sie z nami, uważasz sie za kogoś lepszego?
sam często obrażasz innych ale robisz to w miarę inteligentny i nie dosłowny sposób a to juz tobie jako moderatorowi nie wypada
a co do lekarza to wal jak w dym kompleksy tez da sie leczyć Tongue
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 19:24:01 wysłane przez swiety123 » Zapisane

swiety123
assassyn
Ex-IO Team Member
*

Karma: +40/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 20, 2007, 20:11:21 »

a całej tej sprawie nie chodzi o to czy dałeś mi bana czy nie chodzi o to ze nie liczysz sie z nami, uważasz sie za kogoś lepszego?
sam często obrażasz innych ale robisz to w miarę inteligentny i nie dosłowny sposób a to juz tobie jako moderatorowi nie wypada

Przykro mi ze uważasz ze sie z Tobą nie liczę, bo tak nie jest. Na czacie miałem przyjemność z Tobą rozmawiać i była to rozmowa z inteligentną osobą. Zdarzyło sie też tak że pytałeś mnie o coś i normalnie odpowiadałem czy tak bym sie zachowywał gdybym się z Tobą nie liczył ? Nie wiem skąd takie negatywne odczucia co do mnie ale wildze po poprzednim poście ze nadal będziesz brnął w tym samym kierunku upierania sie przy swoim.
Pisałeś nie było podstaw do bana, wyszydzałeś moją decyzje, obraziłeś mnie w PM-ie, teraz piszesz że nie chodzi Ci o bana ale o to ze się z Tobą nie liczę.
To taki chwyt jaki zawsze rutek stosował, najpierw pisał "ten ban był za nic" a jak dostał printscreena pisał ale to nie o to chodzi bo słowo F**** czy K**** jest w powszechnym użyciu.
Jesli nie rozumiesz ze to do niczego nie prowadzi to proszę możesz dalej lać wodę na młyn takim użytkownikom forum jak rutek...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 20:16:51 wysłane przez assassyn » Zapisane

Czy głupkiem jest ten który odpowiada na głupie pytania, czy raczej ten kto je zadaje ?
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 20, 2007, 21:01:17 »

koniec zabawy rutek i eciu i reszta - jak ktos ma uwagi co do pracy assassyna i anuncjaty to do mnie na pw.

To mial byc temat o czyms innym niz znowy wylewanie skarg na assassyna.  Angry Prosze czytac naglowek tematu :Smiley
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!