Imperia Online Poland  
Maj 11, 2024, 14:58:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dlaczego ! ? Userzy nie potrafią się zebrać ?  (Przeczytany 8705 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Grudzień 23, 2010, 15:02:44 »

To racja i zarazem nie. Wracam do tytułu tego wątku, ludzie zorganizujmy sie i zagrajmy wszyscy na jednym swiecie pl w wersji v4a. Na tym skorzystamy my i IO, bo ograniczy koszty utrzymania serwerów i innych spraw, a pl bedzie mialo wreszcie pelna obsade i każdy się wykaże jak chce i umie Smiley  Tu juz nie czas na dyskusje tylko trzeba dzialac !
Ja nie widze problemu w tym ,ze tak zwani topowie gracze nie chcieli by zaszczycić swa obecnością polskiego świata z różnych przyczyn tylko ,że nikt nie zaszczyca grą pl-ów.
Ile osób jest na pl1,pl2... teraz na pl6 i pl7
Nie ma możliwości prostego zarejestrowania sie do v4 i nie będzie napływu świeżej krwi ,a bez "ludziów" gra traci sens:)
Życzę wam powodzenia i wytrwałości
Zapisane

lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Grudzień 24, 2010, 18:47:43 »

na pl1 jest jeszcze w miare z iloscia osob rejestracja byla otwarta bardzo dlugo ale na pl7 to raczej bedzie kiszka wlasnie ze wzgledu na zniesienie mozliwosci rejestracji na wersje v4.no coz IO usilnie chce zeby wszyscy zaczeli grac w wersje v5 czy sie to komus podoba czy nie Grin
Zapisane
gandor
Major
*****

Karma: +73/-68
Offline Offline

Wiadomości: 869


cieszę się ,że jestem białym śmieciem... ha.


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Grudzień 24, 2010, 21:21:06 »

na pl1 jest jeszcze w miare z iloscia osob rejestracja byla otwarta bardzo dlugo ale na pl7 to raczej bedzie kiszka wlasnie ze wzgledu na zniesienie mozliwosci rejestracji na wersje v4.no coz IO usilnie chce zeby wszyscy zaczeli grac w wersje v5 czy sie to komus podoba czy nie Grin
Brawo Lens - 100% masz racji. Popatrzyłem sobie na listę graczy na pl7 i odechciało mi się budowy konta  *hihi* *hihi*
Zapisane

korona
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudzień 28, 2010, 21:44:09 »

Ja to nawet nie miałem w planach tam grać, ale pl8 zapowiada się ciekawie  *freak*
Zapisane
bezsenny.
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudzień 29, 2010, 10:24:07 »

kiedy kończy sie era pl8?  Embarrassed
Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #50 : Grudzień 29, 2010, 13:31:55 »

za około 30 dni +/-  Grin

Już zauważyłem że nick Szakal jest zajęty mimo , że gracz w obecnej erze ma 0 pkt Sad i już grać pod tym nickiem nie będę mógł a szkoda bo bardzo lubię go. Jeżeli ktoś zna szakala z pl8 niech się z nim skontaktuje, chętnie przejął bym jego konto na pl8  Smiley
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 13:38:03 wysłane przez SZAKAL » Zapisane
robak
Szeregowiec
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Wiadomości: 30


robal


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Grudzień 29, 2010, 15:11:59 »

Oj jak to wypali i będzie min. 20-30 graczy wiedzących jak obliczyć kartografię wroga *hahaha* i do tego wytrwają do końca ery!!! To baardzo chciałbym zobaczyć tą erę, mam konto więc pojawię się na początku ery i zobaczymy kto się stawi...liczę na śmietanke, oby nie było tylko kwaśnego mleka!!  >Grin
Zapisane

Crasinho
Sierżant
**

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 68



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudzień 29, 2010, 17:03:57 »

Już zauważyłem że nick Szakal jest zajęty mimo , że gracz w obecnej erze ma 0 pkt Sad i już grać pod tym nickiem nie będę mógł a szkoda bo bardzo lubię go. Jeżeli ktoś zna szakala z pl8 niech się z nim skontaktuje, chętnie przejął bym jego konto na pl8  Smiley
to zrób sobie nick SZAKAL_ albo żeby było równomiernie _SZAKAL_...  Wink skoro tamto konto już niejest używane to i tak będziesz jedynym grającym Szakalem na całym realmie więc wszyscy będą wiedzieć kto gra pod tym nickiem
Zapisane

"...Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba srać, albo oswobodzić wychodek..."
korona
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 13, 2011, 13:33:54 »

Tyle , że ja nie lubię dodawać do nicka żadnych dodatkowych znaczników. Jest jeszcze czas a więc jest czas aby pozyskać swój nick ...
                                       *freak*
 
Era pl8 i pl2 zbliża się ku końcowi , proszę powoli zbierać "swoich" i wyczekiwać rozpoczęcia takiego świata , którego dotąd jeszcze nie było  *HI*

  Gdy będzie dzień przed końcem ery , roześle link z wątkiem po raz ostatni, dalsza decyzja czy grać czy też nie, zależeć będzie od was, nie mniej jednak nie muszę już was zachęcać dostałem tyle zgłoszeń na pw o grze sporej ilości chętnych graczy , którzy rozpoczną erę na pl8, że sądzę iż będzie ciekawie , a więc proszę czekać i zbierać się powoli, już czas  Grin


Ze względu na fakt , że pl8 i pl2 zostanie zamknięty ( i już nie będzie restartowany )  a świat 95, który zostanie otworzony 14.01.2011. będzie światem w wersji v4A , można zagrać na nim w takich ustaleniach jakie planowałem przy pl8 po prostu zmieni się świat , ale nic poza tym , dlatego zachęcam.
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Styczeń 13, 2011, 13:40:34 »

95 swiat to interek V4A.
Zapisane

Na emeryturze Wink
korona
Gość
« Odpowiedz #55 : Styczeń 13, 2011, 13:43:23 »

A i owszem, zgadza się.  Grin
Co nie zmienia faktu , że jeżeli wszyscy chętni zagrają , tak jak zapowiadali to, wyjdzie na to samo, tyle że będzie kogo lać bo i cudzoziemców powinno być sporo.
Zapisane
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Styczeń 13, 2011, 19:08:40 »

moze i bedzie wiecej graczy skoro to polaczenie kilku roznych swiatow konto przenioslem ze pl2 zobaczymy jak to bedzie wygladac po starcie Grin
Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 14, 2011, 20:53:36 »

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/register.php?realm=95

 Link rejestracyjny, zapraszam.
Zapisane
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Styczeń 14, 2011, 21:07:19 »

hehe szakal pod jakim nickiem grasz? Wink malo polakow widze xmena i jerzyka znalazlem z takich co mi sie w oczy rzucili Grin ale graczy sporo bo okolo 1000 Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 21:10:12 wysłane przez lens35 » Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 14, 2011, 22:56:52 »

Jak chcesz wiedzieć to takimi informacjami możemy się wymienić na pw. Grin w grze , jak mi podasz nick swój  *freak*
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!