Imperia Online Poland  
Maj 13, 2024, 19:44:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Puchar 2014  (Przeczytany 78779 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #600 : Październik 30, 2014, 01:10:24 »


Cytuj
Niepotrzebnie wrzucałeś tego screena. Nie widać tam kto płacił i za co. Może za jakąś wycieczkę albo za polubienia profilu.  Zresztą tam jest jakiś adres  mailowy z domeną facebookową. Nie wiem co to w ogóle jest. Mnie nie przekonuje.

Nie widac? Sprawdz sobie jaka jest cena pakietu najdrozszego przy zakupie przez FB Wink Gdyby bylo to z Brazylii nie byloby w PLN

Cytuj
Żeby zrobić porządny sojusz to zakładałeś dwa konta i udawałeś na jednym gościa z Warszawy, a na drugim gościa z Wisły ? Co ty do mnie rozmawiasz Huh?Huh?  Właśnie wtedy kiedy zajęli 3 miejsce mogli zając pierwsze tylko kazałeś im się poddać , a na końcu trafiłeś do Brazylijczyków !

Nie znasz tego swiata. Polacy tam nie sa w stanie polaczyc sily, uwierz mi probowalem. Nawet w tej erze tak to wygladalo Grin Niecaly dzien po starcie ery juz polowa sie rozeszla, bo lider nie potrafi prowadzic sojuszu mocna reka. Juz tacy sa Polacy na swiatowych serverach. A co do brazlijczykow, to jak poszedlem na urlop, to chcialem skonczyc grac na tym swiecie, ale 20h przed koncem ery na prywatna wiadomosc napisala mi Mafy z zapytaniem czy chce do nich dolaczyc na przyszla ere. Polacy sie mnie pozbyli, chociaz stworzylem wlasciwie najsilniejszy polski sojusz od 1 ery na swiecie Mega Blitz. Nie mam im tego za zle, ale nie rozumiejac sytuacji wywnioskowali - tak jak Ty teraz to robisz.

Cytuj
Najpierw wyrzuciłeś Mweq bo nalegali. Później sam poszedłeś na urlop bo kazałeś im się poddać przed Brazylijczykami. W końcu Cię wywalili.

Wyrzucilem Mweq, bo nalegali? Zmienilem pozycje najpierw, bo byl dyplomata, a byla osoba "aktywna" na ta pozycje. Wyrzucilem pozniej, bo juz tam nie gralem, a sojusz byl "zgrany" (jezeli mozna takiego slowa uzyc na tamtym swiecie, jezeli chodzi o PODBUTELKE).

Cytuj
Czy artur167 jest niepełnosprawnym człowiekiem z Rybnika ? Tak przedstawiałeś to konto kilku osobom. Po co to wszystko ? Masz ciągotki do krętactwa koleżko

Kilku osobom? Jedyna osoba, ktora wiedziala, ze byl to moj dobry znajomy, to Maniusiek. To, ze przekazal reszte zmyslonych informacji, to juz nie moja sprawa. On juz tak ma, ze jak chce sie na kims "zemscic" (najczesciej bez powodu), to wymysla najglupsze historie. Ta wlasnie taka jest.

Cytuj
Zagrałeś bardzo żałośnie i to kolejny raz. Tutaj też ściemniałeś o włamie na konto co potwierdza twoje krętactwo.

Juz mowilem cos na ten temat. A na tamtym swiecie mowilem cos o wlamie na konto? Nie. Powiedzialem tylko, ze mogli spokojnie zmienic sobie IP przed wejsciem na TS'a. Nic wiecej nie mowilem na ten temat.

Cytuj
Odsłuchaj raz jeszcze plik audio.  Tam wypowiadają się ludzie którzy z tobą grali i się na tobie poznali. To dotyczy różnych światów, różnych er i kont do których masz dostęp Mweq, VonKenedy i artur167.

Nie tyczy sie roznych swiatow, bo wszystkie osoby tam zgromadzone byly z x10 Grin ArthurKing, Maniusiek, Malwina i Eniek. Znam wszystkie glosy i to sie tyczy tylko tego swiata, wiec nie wkrecaj mi tutaj jakiegos kitu stary, bo sie za wielu rzeczy doszukujesz.
Zapisane
Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #601 : Październik 30, 2014, 01:17:48 »

Ale dobra. Temat jest wyjasniony. Jezeli masz jeszcze z tym jakies problemy... To juz nie moja sprawa. Wszystko juz wyjasnilem. To, ze masz ze mna jakis problem (co slychac na tym Twoim mp3), to juz mnie nie interesuje. Nie przepadamy za soba. Niech tak zostanie i tyle.

Zdjecie macie, niech sie wypowie osoba, ktora stac na takie pakiety i rowniez takie kupuje.
Zapisane
karol12
Szeregowiec
*

Karma: +3/-14
Offline Offline

Wiadomości: 16


Jeźdźcy Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #602 : Październik 30, 2014, 02:02:33 »

Czytam od dłuższego czasu te wasze wypociny i nic to nie daje a prowadzi tylko do konfliktu w sojuszu .Mamy zamiar grać o medal a przy takiej atmosferze na pewno sie nie da tego zrobić.Czy nie można poprosić o sprawdzenie konta artur167 ile IP sie loguje i gdzie wcźesniej sie logowały ?Trzeba raz na zawsze przerwać to zaraz zaczyna sie puchar ludzie musimy stanowić kolektyw. Prosze załatwmy to raz a porządnie
Zapisane

a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem,głodem, morem, i przez zwierzęta ziemskie
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #603 : Październik 30, 2014, 02:16:11 »

Czytam od dłuższego czasu te wasze wypociny i nic to nie daje a prowadzi tylko do konfliktu w sojuszu .Mamy zamiar grać o medal a przy takiej atmosferze na pewno sie nie da tego zrobić.Czy nie można poprosić o sprawdzenie konta artur167 ile IP sie loguje i gdzie wcźesniej sie logowały ?Trzeba raz na zawsze przerwać to zaraz zaczyna sie puchar ludzie musimy stanowić kolektyw. Prosze załatwmy to raz a porządnie

Problem jest o wiele większy niż ci się wydaje ale konfliktu w drużynie nie ma, wyjaśniana jest tylko pewna kwestia. Kolektyw jest i będzie nawet silny - o to nie musisz się martwić Smiley
Zapisane
Kittim
Porucznik
***

Karma: +18/-3
Offline Offline

Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #604 : Październik 30, 2014, 02:29:21 »

mam pytanko mamy lidera i plan działania?
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #605 : Październik 30, 2014, 02:35:12 »

mam pytanko mamy lidera i plan działania?

Myślę że wszystko będzie gotowe w czasie, jestem pewnien ze Demeskinos już opracował coś sensownego albo będzie gotowy przed rozpoczęciem Pucharu. Wszystko będzie dobrze funkcjonowało, tego jestem pewien Smiley

Zapisane
Kittim
Porucznik
***

Karma: +18/-3
Offline Offline

Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #606 : Październik 30, 2014, 04:33:44 »

dziś idą  ostatnie  ataki (4) czy jeszcze jedna fale będzie?
Zapisane
kamil_n
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #607 : Październik 30, 2014, 06:24:57 »

chyba jeszce jedna fala bedzie pewnie oblężenia..bo to jest jeśli sie nie myle 24 fala a ma być 25..ale wyjebali juz dają elitkę..
Zapisane
kamil_n
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #608 : Październik 30, 2014, 06:26:20 »

jeśli chodzi o konto Mwqe i Artur167 to są na 100% inne osoby..gram z nimi więc wiem co mowie!!!!
Zapisane
MK33
Sierżant
**

Karma: +26/-6
Offline Offline

Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #609 : Październik 30, 2014, 08:20:00 »

Na razie mamy nowego lidera rankingu:
ArthurK1ng
Zna Ktoś ?
Co do Mweq to rozmowa musi prowadzić do jednego:
Czy według was to co tam o nim wyszło eliminuje go z gry czy nie?
Czy należy go wyautować z kolejnej rundy czy nie?

Myślę że nie mamy twardych dowodów że zamierza nas sprzedać brazylom. Taka jest prawda...co nie oznacza że tak może nie być....
Co do jego zachowania to chyba typowe dla 17-latka...kręci,nie umie przegrywać.... taki wiek (mam syna w podobnym wieku Smiley )
Jeżeli zostanie w drużynie i będą jakiekolwiek "numery" będzie zawsze pierwszym podejrzanym... niestety.
Ale jak damy mu szansę może się zrehabilituje... Może ma kogoś z brazyli kto załatwi z nimi sztamę do etapu zamków.?
Mweq możesz coś takiego załatwić ? czy nie ma opcji? jeśli jest, to nie rozmawiaj sam tylko 2-3 osoby z naszej strony żeby nie było niedomówień

Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #610 : Październik 30, 2014, 09:09:27 »

jeśli chodzi o konto Mwqe i Artur167 to są na 100% inne osoby..gram z nimi więc wiem co mowie!!!!

Tak samo mówił, że konto Mweq i Vonkenedy to dwie różne osoby. Potrafił nawet podczas rozmów głosowych logować się tymi dwoma kontami i rozmawiać jako dwie różne osoby.  Jak poznali go po głosie to wpierał, że to nie prawda. Dopiero jak kazali obsłudze TSa sprawdzić IP to się potwierdziło, że jest takie samo.

Jak już mu to udowodnili to pisał brednie o jakimś włamie. Taka analogia.
 
Lekarz powiedziałby, że to swego rodzaju zaburzenie osobowości. Ja powiem, że to zwyczajna patologia.  Na PW część z Was zadaje mi różne pytania: dlaczego pisał, że nie chce być liderem a tak na niego cisnął, dlaczego artur167 nie napisze nic na forum przez konto Mveq skoro i tak niby grają razem itp. Nie wiem. Zadajcie jemu to pytanie bo mi się już nudzi Grin  Czekam na ostatnią informację od administracji w sprawie tych trzech kont. Bez względu na odpowiedź w pucharze nie planowałem grać i nie planuję. Ale jeżeli Mweq potrafił kilka razy podawać się za różne osoby, wychodzić z sojuszu do wroga, kręcić i mataczyć, układać z jakąś Portugalką i Brazylami  którzy nie mają najlepszej opinii wśród samych Brazylii to warto zastanowić się czy jest sens ten puchar rozpoczynać.
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #611 : Październik 30, 2014, 09:45:17 »

Na razie mamy nowego lidera rankingu:
ArthurK1ng
Zna Ktoś ?
Co do Mweq to rozmowa musi prowadzić do jednego:
Czy według was to co tam o nim wyszło eliminuje go z gry czy nie?
Czy należy go wyautować z kolejnej rundy czy nie?

Myślę że nie mamy twardych dowodów że zamierza nas sprzedać brazylom. Taka jest prawda...co nie oznacza że tak może nie być....
Co do jego zachowania to chyba typowe dla 17-latka...kręci,nie umie przegrywać.... taki wiek (mam syna w podobnym wieku Smiley )
Jeżeli zostanie w drużynie i będą jakiekolwiek "numery" będzie zawsze pierwszym podejrzanym... niestety.
Ale jak damy mu szansę może się zrehabilituje... Może ma kogoś z brazyli kto załatwi z nimi sztamę do etapu zamków.?
Mweq możesz coś takiego załatwić ? czy nie ma opcji? jeśli jest, to nie rozmawiaj sam tylko 2-3 osoby z naszej strony żeby nie było niedomówień


Powiem tylko tyle...jeżeli będzie jakakolwiek umowa z Brazylijczykami to ja nie gram w Pucharze!
Zapisane
kamil_n
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #612 : Październik 30, 2014, 10:01:19 »

konto artur167 to w ogóle inna osoba której pomaga mqwe bo artur167 ma zdolności finansowe ale z grą i taktyką atakowania to u niego było krucho, dlatego zaczął pomagać mu mwqe

tu mam rozmowę z arturem kiedy był początek kwalfikacji..mam nadzieje że to wyjaśni że artur i mqwe to dwie różne osoby
http://prntscr.com/5173qb
Zapisane
MK33
Sierżant
**

Karma: +26/-6
Offline Offline

Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #613 : Październik 30, 2014, 10:05:01 »

Powiem tylko tyle...jeżeli będzie jakakolwiek umowa z Brazylijczykami to ja nie gram w Pucharze!
Jacyna jeżeli są jakieś argumenty przeciw to napisz... a nie od razu albo rybka albo cip...
Nie upieram się przy Brazylach jeżeli Mweq ma jakiś kontakt z nimi to może to być jakaś opcja do rozpatrzenia
ale nie powinniśmy bić całego świata a cały swiat nas.
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : Październik 30, 2014, 10:16:39 »

Jacyna jeżeli są jakieś argumenty przeciw to napisz... a nie od razu albo rybka albo cip...
Nie upieram się przy Brazylach jeżeli Mweq ma jakiś kontakt z nimi to może to być jakaś opcja do rozpatrzenia
ale nie powinniśmy bić całego świata a cały swiat nas.


Argumenty są ale nie na Forum. Rozumiem o co ci chodzi. Sojusze będą niezbędne.
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!