Imperia Online Poland  
Maj 12, 2024, 23:25:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Puchar 2014  (Przeczytany 78764 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : Październik 20, 2014, 11:37:54 »

Mam pewne przemyslenia odnosnie do 50k diamentow ktore mamy w spadku.

Tak jak Artur-ek wczesniej pisal, kontr wywiad i wywiad jest podstawa, musimy wiec miec master spy (mistrza szpiega), ktory buduje wywiad tak samo jak lider musi budowac kontr wywiad. Wiadomo ze trzeba budowac na maksa i ze trzeba przyspieszac diamentami. Tak samo jak lider, gracz ktory podejmie sie roli mistrza szpiega, musi budowac bardzo silne zaplecze ekonomiczne. To wszystko kosztuje, do tego potrzeba oczywiscie duzo diamentow.

Budowanie wywiadu i kontr wywiadu sluzy CALEJ druzynie, dlatego my wszyscy powinnismy wspierac ta budowe bo to w interesie kazdego gracza - i tym samym druzyny.
Dlatego mozna byloby sie zastanowic nad podzieleniem tych 50k diamentow tak aby wspierac lidera i mistrza szpiega - to znaczy czesc diamentow zarezerwowac tym graczom. Inaczej, lider i mistrz szpieg musi wylozyc wlasna kase na te budowanie - co w pewnym sensie byloby nie w porzadku bo jak wczesniej pisalem - my wszyscy powinnismy pomoc bo to nasza wspolna sprawa a nie tylko dwoch osob.

Ja nie bede ani liderem ani mistrzem szpiegiem wiec aby tu nikt nie myslal ze pisze we wlasnym interesie Smiley

Co o tym myslicie?

Kazde zdanie, nawet odmienne jest bardzo mile widziane.

Wiem z doświadczenia ,ze jest spore grono graczy w pucharze którzy nie kupią diamentów.
1600-2000 diamentów umożliwiło by w fazie pucharowej na jakiś rozwój konta
Nie wspominając o sprawiedliwości dziejowej , dlaczego on dostał ,a dlaczego ja nie dostałem ...

Na pewno lider jest w pełni świadomy z czym będzie  wiązał się puchar.
Zapisane

anabella71
Ex-IO Team Member
*

Karma: +20/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 236



Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : Październik 20, 2014, 11:44:34 »

odkąd gram w io , jestem zawsze na stanowisku naukowca , praktycznie zawsze też byłam szpiegiem sojuszowym ponieważ naukowiec ma bonus od 10% do 30% krótszy czas realizacji badań co w przeliczeniu daje szybciej wyższy poziom szpiegostwa
mogę podjąć się obu tych stanowisk
Zapisane
karol12
Szeregowiec
*

Karma: +3/-14
Offline Offline

Wiadomości: 16


Jeźdźcy Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : Październik 20, 2014, 11:57:25 »

Jestem za więc jedno stanowisko mamy i szpiega też.
Zapisane

a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem,głodem, morem, i przez zwierzęta ziemskie
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : Październik 20, 2014, 12:14:57 »

@ Demeskinos - miejmy nadzieje ze osoba majaca na mysli pozycje lider jest swiadoma tego co piszesz  Grin

Oczywiscie diamenty mozna rozdzielic miedzy graczami tak aby pomoc tym ktorzy diamentow albo nie maja albo ich maja malo, to madre rozwiazanie. Mialem na mysli aby przeznaczyc czesc diamentow - np. 10k dla lidera i dla mistrza szpiega - wiec nie bedzie zadnych rozmow o tym ze ktos dostal czy nie dostal - kolektym po prostu przeznaczyl diamenty na cele nadrzedne. I tak lider bedzie placil slono bedac na tej pozycji. Rezerwujac 10k, kazdy z nas daje do puli po 300 diamentow - jezeli je rozdzielimy rowno miedzy graczami - i tym sposobem pomaga.

@ karol12 - na razie niczego nie mamy tylko sie przymierzamy Smiley Anabella na stanowisku naukowca i szpiega mistrza jest oczywiscie bardzo dobrym wyborem ale trzeba wysluchac innych graczy, moze sa inne propozycje do rozwazenia. Niemniej to ze Anabella wzielaby na siebie ta wazna funkcje jest wielkim plusem bo nie musimy sie glowic kto i jak, najwyzej bedziemy mieli komfortowa sytuacje wyboru.

@ anabella71 - Aniu, super ze chcesz wziac ten ciezar na siebie! Wiem ze wysmienicie grasz na pozycji naukowca i ze  evil4 trenujsz szpiegow Smiley
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2014, 12:16:51 wysłane przez jacyna » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : Październik 20, 2014, 12:22:52 »

odkąd gram w io , jestem zawsze na stanowisku naukowca , praktycznie zawsze też byłam szpiegiem sojuszowym ponieważ naukowiec ma bonus od 10% do 30% krótszy czas realizacji badań co w przeliczeniu daje szybciej wyższy poziom szpiegostwa
mogę podjąć się obu tych stanowisk

Anka to zła , ruda kobieta  >Grin
Idealnie się nada
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : Październik 20, 2014, 13:31:15 »

Pogadajcie z Becikiem o Zakwasiku i Nicatoris. Z tego co pamiętam to grali nocami i rewelacyjnie potrafili opiekować sie siterami. Wiem ze pogrywali na v6. Przy pilnowaniu zamków i nocnej pomocy przy kontach mogliby pomóc.
Zapisane
Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : Październik 20, 2014, 14:46:40 »

Plany sa wazne, ale teraz cisza. Zaraz Mitku wkracza do akcji Grin

A tak na serio, to niech sie ktos znajdzie na pozycji lidera, to chetnie ustapie pierwszego miejsca. Chociaz Artur, ktory jest prawowitym wlascicielem konta mowil, zebym byl liderem, to moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby ktos kto CHCE nim wlasnie zostal. Oczywiscie oprocz checi trzeba tez miec umiejetnosci... Badzmy szczerzy.
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : Październik 20, 2014, 14:49:51 »

Pogadajcie z Becikiem o Zakwasiku i Nicatoris. Z tego co pamiętam to grali nocami i rewelacyjnie potrafili opiekować sie siterami. Wiem ze pogrywali na v6. Przy pilnowaniu zamków i nocnej pomocy przy kontach mogliby pomóc.

Byloby super! Graja w eliminacjach? Bo z tego co sie wywiedzialem, pilnujacy musi nalezec do druzyny w fazie finalowej. Taka odpowiedz dostalem od IO, sprawdzalem ze wzgledu na pomoc Dobermana, ktory gra dla Kanady (tak go przypisali z jego IP) a szkoda ze nie znami. Moglbys sie z nimi skontaktowac?
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : Październik 20, 2014, 14:58:33 »

Plany sa wazne, ale teraz cisza. Zaraz Mitku wkracza do akcji Grin

A tak na serio, to niech sie ktos znajdzie na pozycji lidera, to chetnie ustapie pierwszego miejsca. Chociaz Artur, ktory jest prawowitym wlascicielem konta mowil, zebym byl liderem, to moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby ktos kto CHCE nim wlasnie zostal. Oczywiscie oprocz checi trzeba tez miec umiejetnosci... Badzmy szczerzy.


artur167 = Mweq  ?
Zapisane

Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : Październik 20, 2014, 15:05:13 »


artur167 = Mweq  ?


Tak
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : Październik 20, 2014, 15:07:17 »

Plany sa wazne, ale teraz cisza. Zaraz Mitku wkracza do akcji Grin

A tak na serio, to niech sie ktos znajdzie na pozycji lidera, to chetnie ustapie pierwszego miejsca. Chociaz Artur, ktory jest prawowitym wlascicielem konta mowil, zebym byl liderem, to moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby ktos kto CHCE nim wlasnie zostal. Oczywiscie oprocz checi trzeba tez miec umiejetnosci... Badzmy szczerzy.


dwie osoby wypowiadają się z Tego konta na forum ?
Zapisane

Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : Październik 20, 2014, 15:11:02 »


dwie osoby wypowiadają się z Tego konta na forum ?

Wypowiadam sie tylko ja. Juz mowilem, ze zalozyl konto, ale nie dostal kodu aktywacyjnego, wiec zamiast niego sie tutaj wypowiadam.
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : Październik 20, 2014, 15:15:43 »

Plany sa wazne, ale teraz cisza. Zaraz Mitku wkracza do akcji Grin

A tak na serio, to niech sie ktos znajdzie na pozycji lidera, to chetnie ustapie pierwszego miejsca. Chociaz Artur, ktory jest prawowitym wlascicielem konta mowil, zebym byl liderem, to moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby ktos kto CHCE nim wlasnie zostal. Oczywiscie oprocz checi trzeba tez miec umiejetnosci... Badzmy szczerzy.

Zapomniales dodac...i gruby portfel  Grin

Ale tak naprawde nie ma zadnych przeszkod abys gral jako lider. Nie zostawimy naszego Krola na pastwe losu  Wink
Zapisane
jacyna
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : Październik 20, 2014, 15:17:32 »

Anka to zła , ruda kobieta  >Grin
Idealnie się nada

Wspolczuje naszym wrogom  Grin
Zapisane
Mweq
Szeregowiec
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : Październik 20, 2014, 15:18:17 »

Zapomniales dodac...i gruby portfel  Grin

Ale tak naprawde nie ma zadnych przeszkod abys gral jako lider. Nie zostawimy naszego Krola na pastwe losu  Wink

Nie chodzi o to niestety. Nie bede mial raczej az tyle czasu na stolek lidera ;/ A nie chce tej pozycji zaniedbac
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!