Imperia Online Poland  
Maj 04, 2024, 02:58:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: przyspieszenie ataku na Mroczną  (Przeczytany 701 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tymudzyn
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« : Wrzesień 13, 2016, 20:40:00 »

Jesli przyspieszam diamentami atak na Mroczną,to nie zadaję ostatecznego uderzenia a diamenty mi zabiera !? Ja potrafię zrozumieć że w między czasie ktoś mnie wyprzedzi,ale jak się to już stanie to nie powinien się dokonać mój atak a tym bardziej nie powinno zabrać moich diamentów !? Jeśli w normalnym czasie ataku na mroczną któś ją walnie,to dostaję wiadomość że została rozalona przed przyjściem mojej armii i wraca Ona do bazy ! A czemu nie teraz,przy ataku za diamenty !??
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 14, 2016, 16:43:50 »

Cześć!
Popytam wyżej jak to jest z atakiem za diamenty - choć na moje oko nie powinna mieć miejsca taka sytuacja, wyszłoby na to, że miałeś wyjątkowego pecha liczonego w setnych sekundach.

edit:
Dostałem odpowiedź, że wykonałeś ostateczne uderzenie i zająłeś 5 miejsce w rankingu (gdyż - co oczywista - ranking jest aktualizowany pod względem wyrządzonych strat ). Pierwszą pozycję zajął gracz SILVERMC

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 11:39:02 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!