Imperia Online Poland  
Maj 12, 2024, 02:28:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 6h offline wraca  (Przeczytany 17305 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wazery
Gość
« : Kwiecień 26, 2010, 22:56:47 »

Co sądzicie o nowej regule w grze która wejdzie w najbliższym czasie 6h offline na zasadach jak w poniższym wątku:
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=12135.0

Wypisujcie swoje za i przeciw. Nie mam zamiaru robić tu ankiety bo to nie ma sensu.

Pierwszy argument przeciw przytoczył Bojownik:
Niestety obecnie świat 7PL jest ubogi w skarbonki, co się odbija na cenach surowców... Drewno dochodzi do ceny 0,45, żelazo do 2,5, kamień do 0,9... Przy 6 h offline, ceny spadną jeszcze bardziej w dół. Z uwagi na koszty utrzymania wojska zaczną się masowe wyprzedaże... Do tego w porównaniu do poprzedniej ery jest dużo mniej aktywnych graczy... Nawet działanie rynku było lepiej rozwiązane niż teraz... Teraz wystarczy jeden ekonom, aby przyblokować ceny na rynku...
Skoro powracają do tych 6 h offline to niech zlikwidują te chore systemy sojuszy. Tak jak było kiedyś... Było 6 h przymusowej przerwy, ale przynajmniej wojny były darmowe. Nie było badań sojuszowych, a więc nie było potrzeby istnienia skarbonek sojuszowych... Właśnie po tych chorych zmianach nasiliło się krętactwo i oszustwo w grze....
A jakie jest Wasze zdanie?
Zapisane
Nones
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 26, 2010, 23:07:44 »

będzie trzeba zastanowić się nad handlem teraz bo ceny nocne pewnie nie będą tak niskie po za tym cieszę się że nie będzie botów   
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 27, 2010, 00:06:24 »

świetny pomysł, skarbonki sojuszu wystarczy zgłosić, one mocno obniżają ceny... a co do dalszego spadku cen.. sądzę, że będzie odwrotnie, będzie więcej ataków na graczy co robią offa, będzie więcej złota i rynek w końcu ruszy Smiley
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
DeathVenom
Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ;) Status: ZAPRACOWANY W REALU więc NIEOBECNY NA FORUM
Ex-IO Team Member
*

Karma: +381/-112
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 631


"Byle jak pisać - to byle jak myśleć."- A. Tołstoj


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 27, 2010, 00:25:09 »

świetny pomysł, skarbonki sojuszu wystarczy zgłosić, one mocno obniżają ceny... a co do dalszego spadku cen.. sądzę, że będzie odwrotnie, będzie więcej ataków na graczy co robią offa, będzie więcej złota i rynek w końcu ruszy Smiley

Samo wprowadzenie 6h nie spowoduje wzrostu cen na rynku. Należałoby jeszcze wrócić do starej zasady, że w wypadku idącego ataku nie można chować surowców na rynku. Co uda się wywieźć to moje. Co zostanie to zgarnia zwycięska armia. A tak to można co najwyżej bawić się w ciuciubabkę  *WALL* A jak idzie atak, to opychane są olbrzymie ilości surowca byleby tylko go ukryć i gdy cena trafia na taki "schowany" urobek to automatycznie jest zablokowana, a kolejne pojawiające się oferty znów zaczynają ciągnąć cenę w dół. I tak w kółko *suicide*
Zapisane

You've got to ask yourself one question:
'Do I feel lucky?'
Well, do ya, punk?
heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 27, 2010, 01:32:29 »

Ja tam sobie myślę że to jest fajne działanie administracji przeciwko bootom...
Żywy człowiek musi spać...
Jak normalny gracz nie śpi przez 24h to i tak trzeba go zblokować dla jego własnego dobra  Grin Grin Grin
Ale i tak pewnie programiści z ciemnej strony mocy zaraz dodadzą opcję 6h do programów i tyle z tego będzie.
No ale 6h to zawsze coś  Smiley
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 01:47:00 wysłane przez heinz666 » Zapisane

x7
Bojownik
Porucznik
***

Karma: +53/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 27, 2010, 07:12:41 »

Samo wprowadzenie 6h nie spowoduje wzrostu cen na rynku. Należałoby jeszcze wrócić do starej zasady, że w wypadku idącego ataku nie można chować surowców na rynku. Co uda się wywieźć to moje. Co zostanie to zgarnia zwycięska armia. A tak to można co najwyżej bawić się w ciuciubabkę  *WALL* A jak idzie atak, to opychane są olbrzymie ilości surowca byleby tylko go ukryć i gdy cena trafia na taki "schowany" urobek to automatycznie jest zablokowana, a kolejne pojawiające się oferty znów zaczynają ciągnąć cenę w dół. I tak w kółko *suicide*

Tak jak opisał to DV... 6h, ale przy starych zasadach... Samo wprowadzenie 6 h niewiele zmieni
Zapisane

Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich.
— Cyceron
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 27, 2010, 12:06:24 »

a co wy sie tak starych zasad czepiliście? Jak stare dziadki, wszystkie zmiany są złe... "Jak dziadek był młody... to wnusi było wszystko lepsze!"
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 27, 2010, 17:04:09 »

a co wy sie tak starych zasad czepiliście? Jak stare dziadki, wszystkie zmiany są złe... "Jak dziadek był młody... to wnusi było wszystko lepsze!"

Sluszna uwaga ale... stare zasady sporo ograniczały oszukiwanie - mam na mysli zasade 6h offline - bo nawet jak ktos korzysta z nielegalnego oprogramowania to moze byc tylko 18h online na dobe Smiley I mozna go zaatakowac teraz kiedy jest na offie Smiley Wczesniej sporo graczy sie skarzylo ze nie mozna... Tak wiec w tym wypadku przywrocenie tej zasady powinno pomoc zlapac wlasnie takich graczy... Smiley

Jeszcze jak by przywrocili statusy online i w ogole wykasowali skarbonki to bylbym bardzo zadowolony Grin Wreszcie farmerzy nie mieliby za co utrzymywac swoich gigantycznych armii a zarazem mozna byloby latwo skontrolowac kto kiedy jest na IO (a co za tym idzie kto jest "wiecznie" online i pewnie w jakis sposob oszukuje a kto jest z doskoku i gra raczej uczciwie Smiley).
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 27, 2010, 18:26:24 »

6h Off jest spoko - jedyne ryzyko chyba takie, że podczas wojenki można się zagalopować z czasem i będzie straszne ałłła..
Hmm... Trzeba będzie przestać pić czy jak  Huh?
Co to oszustów: myślę że jeśli ktoś zadaje sobie tyle trudu by instalować jakiś tam program, konfigurować go,  do tego zrywać się na każdy SMS z komórki to i 6h off też będzie mu się chciało wkalkulować w system...
Wydaje mi się że więcej banów zaliczą zwykli roztrzepańcy niż maniakalni przestępcy IO  Cool
Ale mam nadzieję że się mylę...
Zapisane

x7
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 27, 2010, 20:06:31 »

Wprowadzenie zasady 6h offa problemow nie rozwiąże ale ewidentnie pomoże. No i w ten sposób teraz na 100% każdego będzie można złapać na offie jeśli się bedzie chciało Smiley
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 27, 2010, 20:17:37 »

Ojciec Dyrektor , przy okazji może by napisał, czego unikać i na co uważać przy regule 6 off  Embarrassed
Zapisane
AbadoN
Major
*****

Karma: +434/-40
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 828


Ja-Chodząca Ikona Polskiego Monopolu Spirytusowego


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 27, 2010, 20:27:02 »

Ojciec Dyrektor , przy okazji może by napisał, czego unikać i na co uważać przy regule 6 off  Embarrassed

unikac nie przestrzegania offa i uwazac na wrogow  Grin
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 20:29:00 wysłane przez AbadoN » Zapisane

http://www.youtube.com/watch?v=0EoJpNSSWTQ

TM-->GM-->TL-->CM
nie pisz bo prawdopobnie trzezwieje...
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 27, 2010, 22:20:55 »

unikac nie przestrzegania offa i uwazac na wrogow  Grin

Masz + Grin

A jeżeli chodzi o moje zdanie w tej kestii to jestem na TAK ... zrobi się nieco ciekawiej
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Nones
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 27, 2010, 23:55:20 »

unikac nie przestrzegania offa i uwazac na wrogow  Grin
bzdury gadasz aba teraz to unikac nie przestrzegania offa i Wyżynać! wrogów  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
_Dagon_
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 0



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 28, 2010, 01:42:35 »

Cool
Niestety wiadomość o 6godzinnym offie odbiła się szerokim niezadowoleniem.....
Moim zdaniem więcej osób przez to zrezygnuje z gry i tak będzie finał Sad
Czemu Ja jeśli poświęcam swój czas i co 2-3h sprawdzam IO żeby mnie ktoś nie pojechał, mam za przeproszeniem dawać zarabiać na sobie innym graczom?Huh?Huh?
JA JESTEM STANOWCZO NA NIE >Grin 
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!