Imperia Online International
April 18, 2024, 18:37:18 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Poll
Question: Πώς σας αρέσει να το παίζετε. (Το παιχνίδι φυσικά, αμέσως το μυαλο σας στο πονηρό πηγε τστσ)
Αγροτία ευλογημένη. (Σκάβω την γή για 119 μέρες φτίαχνω τον πλυθησμό της Κίνας σε στρατό και τον ξαμολάω, οποίον πάρει ο Χαρούλης)
Μετάλια, μετάλια πολλά μετάλια θέλω. (Τυπική Μακίαση, ανίατη ασθένεια, μόνο με ευθανασία λυτρώνεται ο ασθενής)
Bywarrior. (Καλά καταλάβατε το παίζει σε δύο ταμπλό)
Εγώ σφάξει, λεηλατήσει, βιάσει, κανει σκλάβους ΟΥΓΚ. (Ο δρόμος του φτωχού πλήν τίμιου Λεηλάτη)
Συμμαχία αγάπη μου. (Ζω για να δώ τον Ολυμπιακό πρωταθλητή ευρώπης εεε ήθελα να πώ για να πολεμάω με την συμμαχία μου)
Είμαι μαχητής αλλά εχω αλλεργία στα γεμάτα κάστρα (Ουδέν σχόλιο)
Πρεπεί να σπάσεις και μερικά κεφάλια για να ακουστεί η σωστή γνώμη μου!!
Τίποτα σταθερό νέοι καιροί, νέα έθιμα.
Δε με λές ρε τσιμπιτέ είσαι για κάνα ταβλάκι καλυτερα;

Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Down
  Print  
Author Topic: Παλιές Δημοσιεύσεις.  (Read 40428 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
camel
Private
*

Karma: +20/-4
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #105 on: January 23, 2008, 15:33:44 PM »

Kali epilogi alla epeidi exei arxisei kai megalonei to baros to cartografy 476 tha sou einai poli xrisimo. Molis teleioseis to melle na to baleis aniperthetos...  *Smiley* *Smiley* *Smiley*
Logged
greeklover
Sergeant
**

Karma: +62/-13
Offline Offline

Posts: 62


« Reply #106 on: January 23, 2008, 15:38:36 PM »

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω φίλε Μαικ αλλά έχω cartography 492 ήδη  *Tongue* *Tongue*
Logged

lion73
Private
*

Karma: +36/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #107 on: January 23, 2008, 15:48:02 PM »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Είστε όργια ρεεεεεεεεεεεεεεεε.....εγώ πάντως δεν "έδωσα" ονόματα....μόνοι σας ξεμπροστιαστήκατε  *Tongue* *Tongue*
Logged
greeklover
Sergeant
**

Karma: +62/-13
Offline Offline

Posts: 62


« Reply #108 on: January 23, 2008, 15:55:07 PM »

τιμη μας και καμάρι μας ρε φιλε που ξεμπροστιαστήκαμε... στο κάτω κάτω δεν σηκώνουμε μύγα στο σπαθί μας , γιατί με την μύγα έχει παραπάνω βάρος και ΔΕΝ σηκώνεται λεμεεεεεε  *Tongue* *Tongue* *Tongue*
Logged

Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #109 on: January 23, 2008, 21:17:55 PM »

Να πώ εγώ έβαλα Λεηλασία 777 πλέον καιμε και τις πέτρες και ......... και τα αγριοκάτσικα κρι κρι (Έφαγα λογοκρισία από τον Μάκη την είδε Modaretor  *Angry* X) και μου την είπε  *hmm*)
Logged

Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #110 on: January 23, 2008, 21:21:32 PM »

Ναί, κάνω ολικό λίφτινγκ στις επαρχίες του αντίπαλου. Σφάζω τους γέρους, σπέρνω καινούργια παιδια  *Grin* και πουλάω τους υπόλοιπους στα σκλαβοπάζαρα, άσε ασε βρώμικη δουλεία αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει
Logged

Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #111 on: May 10, 2009, 20:46:41 PM »

Απλά κάνουμε μια εαρινή εκκαθάριση στις δημοσιεύσεις του Πίνακα, με το να συγχωνευτούν δίαφορα θέματα. Θα μείνουν λίγο καιρό έτσι μπάς και θέλει κάποιος να βρεί κάτι συγκεκριμένο και μετά θα διαγραφούν κάποια στιγμή.
« Last Edit: May 10, 2009, 20:49:07 PM by Amaterasu » Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!