Imperia Online International
April 24, 2024, 04:19:18 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Poll
Question: Πώς σας αρέσει να το παίζετε. (Το παιχνίδι φυσικά, αμέσως το μυαλο σας στο πονηρό πηγε τστσ)
Αγροτία ευλογημένη. (Σκάβω την γή για 119 μέρες φτίαχνω τον πλυθησμό της Κίνας σε στρατό και τον ξαμολάω, οποίον πάρει ο Χαρούλης)
Μετάλια, μετάλια πολλά μετάλια θέλω. (Τυπική Μακίαση, ανίατη ασθένεια, μόνο με ευθανασία λυτρώνεται ο ασθενής)
Bywarrior. (Καλά καταλάβατε το παίζει σε δύο ταμπλό)
Εγώ σφάξει, λεηλατήσει, βιάσει, κανει σκλάβους ΟΥΓΚ. (Ο δρόμος του φτωχού πλήν τίμιου Λεηλάτη)
Συμμαχία αγάπη μου. (Ζω για να δώ τον Ολυμπιακό πρωταθλητή ευρώπης εεε ήθελα να πώ για να πολεμάω με την συμμαχία μου)
Είμαι μαχητής αλλά εχω αλλεργία στα γεμάτα κάστρα (Ουδέν σχόλιο)
Πρεπεί να σπάσεις και μερικά κεφάλια για να ακουστεί η σωστή γνώμη μου!!
Τίποτα σταθερό νέοι καιροί, νέα έθιμα.
Δε με λές ρε τσιμπιτέ είσαι για κάνα ταβλάκι καλυτερα;

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: Παλιές Δημοσιεύσεις.  (Read 40493 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« on: September 12, 2007, 14:11:04 PM »

Ας μιλήσουμε για συμμαχίες μεταξύ μας... Συμμαχίες ελληνικές! Και μετά πάμε πόλεμο!!! *evil*
Logged
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #1 on: September 12, 2007, 14:16:37 PM »

Λοιπόν... είμαι στο Realm 4 και όλη η γειτονιά είναι πήχτρα στους Τούρκους... Δεν θέλω να πώ κάτι ιδιαίτερο με αυτό, ούτε και έχω κάτι εναντίον τους, αλλά, να... μου μυρίζει ντού και τους βλέπω να συμμαχούν με ρυθμούς ανάπτυξης 20%.
Δεν φτιάχνουμε και κάτι δικό μας?
Logged
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #2 on: September 12, 2007, 14:57:48 PM »

Το nick μου δεν αλλάζει πουθενά... Παντού lethurion θα με δείς. Ki εγώ το ίδιο προσπαθώ να κάνω αλλά τις 2 προηγούμενες φορές που το προσπάθησα σε αυτό το παιχνίδι μου κλείσανε το σπίτι...
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #3 on: September 12, 2007, 15:00:57 PM »

Ειμαι και γω στο 4 σαν Mithrantir αλλα παίζω δεν παιζώ.
'Οσο για τα μεμέτια μην σε ανυσηχούν κανα δυο τρείς θα ειναι με 10 λογαριασμούς ο καθένας μένουν και πίσω μετά στο σκόρ πολλοί λιγοι ξέρουν να παίζουν καλά.
Logged

Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #4 on: September 12, 2007, 15:18:36 PM »

Εγω πάντως απο βδομάδα λέω να αρχίσω τις επιδρομές στην γειτονιά. Να μαζέψω κανα φράγκο, να επενδύσω σε τεχνολογία και μετά να πάνε όλοι τους να κουρευτούν. Μπορεί να είμαι ακόμα στους 211 πόντους αλλά, Θεού θέλοντος, σε 7-8 μερούλες θα φτιάχνω Heavy Troops...
Logged
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #5 on: September 12, 2007, 15:47:42 PM »

Μια θα τα φας τα μούτρα σου... άντε δύο... Μετά μαθαίνεις και πηγαίνεις, βιάζεις το χρυσό τους και κλέβεις τις γυναίκες τους... (ή, καπως έτσι, τέλος πάντων...)
Logged
agrael
Private
*

Karma: +10/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #6 on: September 13, 2007, 13:15:48 PM »

gia sas paidia epitelous greek forum sto imperia pws k pws to perimename eimate mia parea 3-4 atoma kai paizoume sto realm 10 kai sto 7 pou molis arhise.paliotera epaiza kai ston 2 alla stamatisa.ta pragmata ston 10 einai eukola apo pleura anaptixis alla distihws eimai trigirismenos apo kamia 25aria tourkous(5 apo tous opoious ehw liwsei).ehw hdh mia alliance me to onoma hellas an endiaferetai kaneis!!ston 7 pali einai poly zori giati tha diarkesei 9 mhnes kai h anaptyxi einai pio argi k apo helwna.opoios thelei na epikoinwnisei mazi mou eimai oanta me to nick agrael.
Logged
TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #7 on: September 13, 2007, 16:34:06 PM »

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ Ο ΤΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΣΕ 3 REALM ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 4 ΣΑΝ TAKIS-5 . ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15-20000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΑΡΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΔΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΑΝΕ..... STRENGTH AND HONOR.

« Last Edit: September 13, 2007, 19:17:07 PM by makatas » Logged
AceT
Private
*

Karma: +77/-25
Offline Offline

Posts: 7

Forum Troll


« Reply #8 on: September 13, 2007, 23:09:07 PM »

Ante kai kalo activity....

xaxaxaxa..... Toso kairo re seis sinithisa na ta grafw agglika... eleos *Tongue*

PS: dld edw mporw na pw "poutana"Huh?  *hahaha*

 *bear* *bear* *bear*
Logged

השם הוא טי. אייס טי 

restricted (l)user 23.05.2007
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #9 on: September 14, 2007, 07:34:28 AM »

Μεταξύ μας δεν υπάρχουν ντροπές αλλα ξέχασες το υιέ που ειχες πεί στον βλαμμένο της PAX.  *evil*
Logged

agrael
Private
*

Karma: +10/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #10 on: September 16, 2007, 02:23:54 AM »

Παιδια αν καποιος παιζει στο realm 10 ας εποικινωνησει μαζι μου ingame γιατι τα πραγματα ειναι σκουρα.Με εχει βαλει στο ματι μια σερβικη alliance και τρωω συνεχεια επιθεσεις.ωσ τωρα εχω κερδισει 3 φορεσ αλλα εχς χασει αλλες 3.Αν καποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα.
Logged
lion73
Private
*

Karma: +36/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #11 on: September 16, 2007, 19:17:35 PM »

Καλησπέρα σας....παρατήρησα οτι στο realm 7 αν και είμαι premium member τα κτίρια δεν γίνονται αυτόματα expolitation...(ας ήταν να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε καποιο realm πάντα)....  *Angry* *Angry*
Και μιας που αναφέρω προβλήματα να πω και κάτι για το realm 3 που δεν είναι απαραίτητα και τόσο κακό....στο 3 λοιπόν αν και έχω ξεπεράσει τους 15κ πόντους τα depots ΔΕΝ κάνουν αυτόματο unload....βολικότατο  *bravo* *bravo*
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #12 on: September 17, 2007, 09:02:28 AM »

Το πρόβλημα με τα depots είναι παντού και αυτό βολευει. 'Οσο για το άλλο της ενεργοποίησης των κτίρια το έχεις αναφέρει στο τμημα των προβλημάτων ; Ξανάτσεκαρε το αν είναι, και αναφερέ το.
Logged

lion73
Private
*

Karma: +36/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #13 on: September 18, 2007, 08:26:17 AM »

Φίλε Μάκη η ενεργοποίηση έχει καθυστερήσει μια φορά πάνω από 10 ώρες και άλλη μια φορά που το τσέκαρα(το ΣΚ που πέρασε)καθυστέρησε πάνω από τις 30 ώρες...
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #14 on: September 18, 2007, 08:28:47 AM »

Όμορφα, δώσε μου 2 λεπτα να δώ αν εχει γίνει αναφορά στον πίνακα των διαχειριστών και θα το αναφέρω εκεί.

Τροποποίηση: Το ανάφερα Χάρη και περιμένω απάντηση.
« Last Edit: September 18, 2007, 08:42:23 AM by Amaterasu » Logged

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!