Imperia Online International
March 29, 2024, 01:05:13 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Down
  Print  
Author Topic: Eestlastele  (Read 25196 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #90 on: April 02, 2008, 20:01:38 PM »

Nii võime teha, et üks saab Eesti7 varad endale ja teine saab Powermani varad endale. aga natuke peate ootama, sest teen nendelt kontodelt mõne sõjakäigu ja siis saate pärast kogu kulla + muud varad endale röövida *Smiley*
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #91 on: April 02, 2008, 20:05:10 PM »

Seda veel ka, et enne, kui ma teie alliansiga ühinen, vaatan vanast lahkudes nende seisud üle ja kui võimalik, siis teeks mõne röövkäigu nende vastu. Selline pakkumine ka, et suurima punktisummaga mängija võiks olla pealik  hooray
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #92 on: April 02, 2008, 20:18:54 PM »

ära aja seda paska jälle, alliansis jääb nii nagu on lepi sellega *Grin* Sa ei saa liidriks *Grin*
Logged

Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #93 on: April 04, 2008, 14:28:46 PM »

vahepeal küsiks, et kas on vajadust ja aega käia eestlaste päris enda Imperia Online veebilehel/foorumis ? Kui arvate, et see oleks mõistlik, siis võin selle asja nv ära teha *wink*
Logged

Lembitu
Guest
« Reply #94 on: April 04, 2008, 14:51:06 PM »

vahepeal küsiks, et kas on vajadust ja aega käia eestlaste päris enda Imperia Online veebilehel/foorumis ? Kui arvate, et see oleks mõistlik, siis võin selle asja nv ära teha *wink*
Tuginedes eestlaste aktiivsusele siin foorumis, usun ,et loodav eestlaste foorum/veebileht jääks üpriski surnuks.  Kui sul aga veebilehe tegemine pole mingi probleem, siis võid ju ühe teha.  Eesti keelne manual on üks asi  mis võiks tollel leheküljel olla.   Ma ise olen paar korda alustanud manuali tõlkimisega aga on pooleli jäänud.
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #95 on: April 04, 2008, 16:34:54 PM »

no minu poolt mingit tõlget ega materali ei tuleks .. ainult leht ja foorum
Logged

Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #96 on: April 08, 2008, 15:18:02 PM »

no Raunu kus sa oled oma aaretega ? *Grin*
Logged

Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #97 on: April 09, 2008, 22:12:38 PM »

Mõtlesin, et ennemini võtku keegi teine need endale, aga lollpeadele ka ei anna. Neilt võetakse ju minu vara niikuinii käest ära. Kuna statistikast on näha, et Wman21 kohe üldse lahingus hakkama ei saa ja jookseb oma käputäie meestega teise kindluse vastu nagu peaga vastu seina, siis mispärast sellisele oma vara kinkida? Kasuta ometi battle calculatorit enne! Ja korralikul tasemel spioon on hädavajalik, et vastasest üldse midagi teada! Samas vaata aegajalt oma counterit, et sind ei spioneeritaks. Ja üleüldse soovitaks enne vähemalt 4 leveli kindluse teha, kui kuskile pürgima hakkad. Kindlam, et keegi teine sel ajal sind oma odadega nokkimas ei käi. Kui ikkagi ründama plaanid minna, siis ilma ründemasinateta ei ole mõtet pullima minna. Minul oli alguses 20 rammi, 1000 mõõka ja 300-400 hobust. Kogusin ca. 200000 kulda ja investeerisin enamuse spiooni ja outposti. Mõlemal 7 level. Samal ajal ehitasin sõdureid juurde ja paari päevaga olin endale mõned kriipsud pagunitele saanud. Kuna mul on 5 provintsi ja keskmises 4 leveli kindlus 1020 vibumehega, siis keegi torkima ei taha tulla *Smiley* Moraalist jääb neil praegu lihtsalt väheks. Aga kuna punktiseis pidevalt kasvab, siis pean kiiremas korras tegema heavy tasemel mehi ja kindlasti 5 leveli kindluse.
Loodetavasti siit midagi kõrva jäi! Jõudu ja jaksu!
Ja üks, mis kindel! Loe läbi, mida Lembitu on siia eelnevalt kirjutanud. Mitte ükski sõna ei ole niisama kirja pandud! Seda kõike läheb väga vaja! Ja tema juba teab, mis tähtis on!
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #98 on: April 10, 2008, 13:50:17 PM »

irw, sa rägid nagu mingi nohik juba, kes mängib seda mängu 24/7. nii et enne kui kedagi lollpeaks sõimad laienda oma silmaringi päriselus *wink*
Logged

Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #99 on: April 10, 2008, 14:42:10 PM »

Kulla junu, ei ole minul aega ega tahtmist sinuga vaielda *Smiley* Ära sina noki mind ja mina ei puudu ka sind. Ela hästi!
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #100 on: April 10, 2008, 15:38:14 PM »

eks hoia siis oma suu koomal  *black_eye*
Logged

Falcon
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #101 on: April 11, 2008, 22:28:34 PM »

FORUM FIGHT...... *Angry*
lahe *bravo* *hahaha*
....
....
....
....
....
AND NOW kiss and make up   *rose* *heart*

Logged
hillep
Guest
« Reply #102 on: June 17, 2008, 05:21:24 AM »

Tervitused ka esimesest riigist.

Vaikselt loome siin eestlaste liitu, kuid enamus on hõivatud mõttega, et vana versiooni liit ei anna nende arust just eriliselt plusse. Ainult maksud kaelas *Smiley*

Aga muidu on tore....

Ove
Logged
EvilForYou
Guest
« Reply #103 on: April 30, 2009, 09:45:31 AM »

Tere ma ka eestlane mängin hetkel 78das, hetkel asun 9ndal kohal ja pole sentigi maksnud. Oli kah mul esismeks servuks ja ytleme nii ,et enne kui peamise triki kulla farmimise selgeks sain olin v2ga v2ga kaugel topis teistest. Aga peal seda olin usin kulla farmima ja olen 8ndaks ennast farmimunud ja econoomia on kqva miski 1,1m toolisit tegelevad. Ja guardiani teh on nädala lõpus valmimas.

ok copin pasten siinsetele sama teksti mida ma yhele eestlasele kokku kribasin kiirelt ..ehk teised ka sellest õppivad
Ok ma seletan mis siin mängus tähtis on, edukas olla. Tähtis on võimalikult kiiresti coloniseerida ja ekonoomiline edu saada teiste mängijate ees
Parim on alguses aind plaine koloniseerida kuna neil populatsiooni tõus on kõige kiirem. Peale koloniseerimise on väga tähtis meditsiini tõsta,
et sul kiiremini iniemsi sisse tuleb 78ndas hetkel mul on 14+4 meditsiin näiteks. Lisaks sellele on tähtis hiljem mängus võtta vhemalt üks provints
mis on mountains ja ymber piirata 2ra et rist teha. kus mountain on kõige keskmine provints. Seal provitsis hoiad kõike oma väge. Kuna seda provintsi on
väga raske rünnata. Kui on Boxed provints siis attackija moraal langeb -20 seda provintsi rünnates. Moraal on väga tähtis rünnates. Kuna võitlus toimub
roundide kaupa mida me ise ei näe, aga iga roundi jooksul armee moraal langeb võideldes ..enamast vist oli 4 moraali per round. Kui võitluses armee
mroaal langeb alla 50 siis on juba võimalus, et su armee jookseb minema. Ehk 50 moraaliga on 1% ja j2rjest tquseb. Kui su armee jookseb minema siis sa
automaatselt kaotad 50% järelejeenud armeest. Seega algajad teevad pidevalt sellist viga, et attackivad tühja vaenlase põlevat castlet ja siis nutavad
miks mu armee kaotsi läks. Selleks, et lootida vaenalse resurrse peab armee ikkagi castle hitpoindid ära beatima ja kui lähevad miski castle 4 peale
tuhande swordiga siis kaotavad. Ehk peaks calculatorit ikkagi kasutama mõnikord.

Kõige tähtsam point mängus on farmida kulda ehk, kui otsingusse kirjutad \täht või fraas siis otsib kõige ligemal asuvad mängiajd kelle nimes on see täht
või fraas, ehk kui kirjutad \a otsib kõige ligemal olevad mängijad kelle nimes on a täht. Url peal näeb see selline välja
http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/stats_players.php?sname=\a .Nüüd on meil tätis vaada neid mängijad kelle nime taga on kulla märk. See
tähndab need mängijad on kullamindi. Ehk mängijad kes pole mänginud rohkem kui n2dal. Neid saab rünnata, olenemata kui palju tahes teil punktide vahe on
ilma honorit kaotamata. Aind spieda ei saa. Ehk mida ma teen ma kasutan rumori optioni. Ehk näitab 40k kulda umbes on seega 2k swordi suudab 40k kanda saadan
niipalju peale aga tavaliselt teen ehk miinimum mis arvan sworde vaja et castle wallidest l2bi tuleb ja ylej22nd saadan cavalry ja kulda kandma.
Tähtis on võimalikult palju attacke sama aegselt teha. Ehk maksimiseerida kulla sisse tulekut. Seega military academit tuleb suurentda. Ja alguses n2iteks mul
siin on 4k sworde ja ylej22nud cavary saan ma n2nde v2iksete m2ngijatele 4 erinevat attacki peale saata iga attackiga tuleb keskmiselt 20-50k sisse. Ehk
miski 2 tunniga farmin 200k kulda sisse. Loomulikult Võib rohkem tulla kui leian full goldmine. Sellega seoses on cartography t2htis arentada, et armee
kiiremini liiguks mul juba siin on vist level 6 carto level 9 medicine. Military medicine on hiljem mängus täthis kui sul on suured armeed. Alguses
pead sa mqtlema kuida aind suurentada oma ekonoomiat palju katamaa. Täthis 2ra attacki aktiivseid m2ngijad, see aind tqmbab nende armeed sulle peale
ja pillgigma su provinse. Kogu mängu sa peaks peamiselt aind goldmine farmima see on kqige kasulikum just kui vahest leiad sellise mängija mis on tätlset
natu 2k v2hem punnidega ja hea resurssi jne et attackida. Ära pillage ega attacki 2x v2hksema scooriga iniemsi, et kaotad honorit ..honor on tähtis möngus
iga miski 100 honori pealt saad 1 moraali juurde.
Nii kui kõik tähed läbi proovitud \a \s \d \f etc.. siis vqid hakkata proovima parmaeereid urlile juurde lisada nagu &start=50 ehk n2itab 50 järgmsiest
kauguses olevad \a etc parameetiga m2ngijad ja leiad teisi goldminesi, ehk kui paned
http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/stats_players.php?sname=\a&start=50 urlile siis n2itab 50 j2rgmist ligidal asuvad mängijat kelle nimes sis
aldub a täht. Nii et head farmimsit.
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!