Imperia Online International
April 26, 2024, 17:55:50 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Eestlastele  (Read 25317 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #60 on: March 30, 2008, 19:47:01 PM »

Ja mille jaoks sa siis seda kulda hoiad? Teised ju näevad, et sul provintsis selline hunnik varandust ootamas ja tulevad oma suure väega sulle külla *Smiley*
Seda veel ka, et mu sõjameeste moraal oli 110 ja see on ka lahingus üsnagi tähtis asi.
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #61 on: March 30, 2008, 19:54:04 PM »

kes ütles, et ma seda kulda niisama hoian? Mul on planeeritud millele see kasutada, teine provints vajab ka uuendamist
Logged

Falcon
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #62 on: March 31, 2008, 08:38:45 AM »

kas selle alliance tegemise peale ka keegi veel mõtleb
põhimõtteliselt võiks ju mingi olla ikkagi...aga sa raunu vist juba mingis teises liidus
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #63 on: March 31, 2008, 11:37:02 AM »

  Kui te plaanite liidu teha ja siis sõdu pidada (osades maailmates on sõdade punktiarvestuse süsteemi muudetud)  aga te pole nii pühendunud mängijad, et viitsiksite army save teha siis soovitan piirduda 5 provintsiga , mis on koloniseeritud sedasi, et moodustavad risti ja keskmine provints oleks ideaalis mountain with forrest.  Sellesse keskmisesse provintsi ehitaksite ideaalis lv 7 linnuse (lv 6 kõlbab ka ja on üpriski odav). Ja hoiate net punktide väärtuse madalal. Mitte üle 30 000 punkti ehk.   
   Seni kuni te pole 15000 punkti piiri ületanud, saate depoodesse ressursse peita.   Ja kui teil  on 5 provintsi siis kõigi peale kokku saate üpriski palju ressursse peita ja näiteks linnuse jaoks ressursse koguda.
   Imperial Reserve oli vist  niiöelda peidukoht, kuhu saate ressursse peita ka peale 15000 punkti ületamist.
   Kui teil esialgu veel endal väga tugev tootlikus pole ja rünnakute jaoks ka aega pole, siis kohe pole mõtet väga tugevat armeed teha. Selle ülalpidamine läheb liiga kalliks.    paarsada vibumeest linnuses, 1500 mõõgameest, piigimehi ja paarsada ratsaväelast on piisav lv 3 linnuste ründamiseks. võite ka 20 rammmasinat teha, et võit kindlam oleks.
    3000-5000  sõjameest + 50 rammmasinat on piisav, et vibumeestega mehitatud lv 4 linnust vallutada. 
  Lv 5 linnus on ka ehitis mille ehitamine tasub varases järgus ära.   Kui teil õnnestub mitme rünnakuga selline summa kokku koguda .

   Ma ise pole nüüd 4 või 8 kuulistes maailmates sõdalase stiilis mänginud.   Blitzrealmis on rünnakutega raha teenimine minu meelest palju lihtsam ja kiirem .
 Küll aga  kui soovite ma võin teile pm'da oma realm 5 kasutaja parooli ja huvi pärast võite vaadata mis seal toimub.
« Last Edit: March 31, 2008, 16:28:26 PM by Lembitu » Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #64 on: March 31, 2008, 17:02:36 PM »

Raunu võib seal liidus olla, see ei tähenda seda, et ta sinna jääma peab. Kui teil nüüd juba konkreetne alliansi soov olemas on, siis teeme enda oma ära. Ainult liikmed võiks suht lähestikku olla, ei ole mõtet teisest platsi otsast värvata.
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #65 on: March 31, 2008, 17:27:01 PM »

Mina olen käpp ... hehe minu rünnak ebaõnnestust täna - http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2008_3_31/1301878_1300954_1422 *Grin*
Logged

Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #66 on: March 31, 2008, 17:30:09 PM »

Moodustasin alliansi Malev motoga "... Ja nad õhutasid eestlasi kõigis provintsides, et need heidaksid endalt vaenlaste ikke ja hävitaksid maalt kristlase nime ... ... Ja maal sündisid kurjad asjad ...". Tänud Lembitule *Grin*
Logged

Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #67 on: March 31, 2008, 17:45:25 PM »

No pole ime, et su rünnak ebaõnnestus. Sa vaata, mis mehed tal kindluses olid. Juba 200 vibumeest oleks sulle tuule alla teinud. Kasuta spiooni abi, kui sõjameeste arvukus sulle ükskõik pole.
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #68 on: March 31, 2008, 17:46:13 PM »

Ma kasutaisn ma arvasin, et 200 archerit pole sittagi, aga jõudude vahekord oli nii paigast ära see ei oel reaalne *Grin*
Logged

Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #69 on: March 31, 2008, 17:47:37 PM »

Ma ei saa aru muidugi mis vahet on "pillage, siege battle ja field battle"
Logged

Falcon
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #70 on: March 31, 2008, 18:25:26 PM »

pillage-tapad tavalisi inimesi ja saad selle eest raha,aga võtab sul honorit maha,see vähe paha
field battle nagu nimigi ütleb et tapad väljakul olevaid vaenlase sõdureid
siege on siis kindluse ründamine
vaata seda manuali seal mudu kõik olemas

ja selle battlei kaotasid kuna tal oli level 3 fort seal ju *bravo*
mingi 160 000+ hit pointse
selle väega mis sul oli oleks sa level 2-he muidu hästi maha võtnud aga jah level 3 jaoks oleks juba rame asju vaja

kuskilt on võimalik battle calculator ka tõmmata et saad enne ründamist vaadata kas võidad või kaotad kui vaenlasi meeste arvu ja kindluse levelit tead
see seal all menüüs kuskil olemas
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #71 on: March 31, 2008, 18:27:56 PM »

ma pole veel sotti saanud täpselt kuidas seda kasutada *Grin*
Logged

Lembitu
Guest
« Reply #72 on: March 31, 2008, 19:27:27 PM »


Kahjuks töötab see kalkulaator ainult windowsiga, kui keegi valdab programeerimiskunsti siis võiks  ka teistele operatsioonisüsteemidele ümber kirjutada oleks hea.
    Selle kalkulaator töötab põhimõtteliselt täpselt samuti nagu mängu enda kalkuleerimis mootor. Mängu päris esimestel aegadel veel kalkulaatorit ei eksisteerinud, siis pidi igaüks ise peast kalkuleerima.  GIO on see kalkulaator nüüd osa  mängubrowserist 
  Kalkulaatoreid on muidu kaks tükki, esimene on fortresses siege jaoks ja teine pillage ja field battle kalkuleerimiseks.
 Ja tollel vastasel oli lv 3 linnus lv 1 fortifikatsiooniga.   Kui vastasel poleks linnuses 200 vibumeest olnud, siis sa oleksid võitnud.    Aga kuna oli, siis senikaua kuni sinu mehed üritasid linnuse müüre iga käiguga lõhkuda, tema vibumehed tapsid su mehi ja su moraal langes pidevalt kuni mehed väsisid ära ja põgenesid.   
« Last Edit: March 31, 2008, 19:41:14 PM by Lembitu » Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #73 on: March 31, 2008, 19:51:49 PM »

selge, ma nüüd võtan endale aega ja kogun resursse, mida eriti pole ja teen suure arme ja ründan teda uuesti. Revenge!
Logged

Lembitu
Guest
« Reply #74 on: March 31, 2008, 20:04:15 PM »

selge, ma nüüd võtan endale aega ja kogun resursse, mida eriti pole ja teen suure arme ja ründan teda uuesti. Revenge!
Piisab ka 1000 mõõgamehest ja 10 rammmasinast.(selle sama väe ja linnuse vastu mis tolles tüübil siis hetkel on)  Piigimehi ära kaasa võta. Vastase vibumehed notivad need sul nii kiiresti maha ja sul moraal langeb kiiresti.   Võib ka ilma masinateta hakkama saada, näiteks 2000 mõõgameest on piisav.   
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!