Imperia Online International
January 21, 2022, 10:00:50 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Регистрациите за најелитниот турнир се отворени!  (Read 711 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: October 02, 2017, 16:06:27 PM »

Може да има само еден Крал на Империјата!

И повторно настапи времето да бидеме сведоци на неговото крунисување!
Епскиот Судир на Нациите почнува и сите погледи се насочени кон оние кои ќе ја заштитуваат честа на своите нации!

Награден фонд
25 500 000 Дијаманти
Рачно изработени медали
Топ 10 x 8 500 000 Дијаманти
Медали во профилите
Титула "Светски Шампион"

За повеќе информација - http://worldcup.imperiaonline.org

Официјален трејлер на Империја Онлајн Светско 2017 - https://www.youtube.com/watch?v=PwsZwq8Uffg

Успех, благородни воини!
Бидејќи ќе се исправите против најдобрите од најдобрите по бојните полиња на Светското 2017!
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!