Imperia Online International
December 09, 2021, 16:06:25 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Трка за територија ера 1  (Read 933 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: June 29, 2017, 08:41:47 AM »

Подгответе се да го задржите своето!

Добрeдојдовте во следното ниво на натпреварувачката игра, Ваши Величества!
Империја Онлајн со гордост ви го претставува новиот турнир - Трка за територија!
Настапи времето да одговорите на едно единствено прашање - Дали сте достојни да го задржите своето?


- Почеток на 04.07.2017 во 15:00 часот, време по сервер [GMT +2]
- Времетраење - 23 дена
- Влезна такса - БЕСПЛАТНАПреземете посед и одбранете го!

- Нов вид сојузно рангирање
- Сојузи со максимум 10 членови
- Номадски напади по замоците
- Преработени управувања
- Развој со летечки старт


НАГРАДИ

- 31 500 000 дијаманти
- Медали на профил за победници
- Медали на профил за учесници
- Медали на профил за заштитници


Правила на Трка за Територија - dominion.imperiaonline.org/mk/


Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!