Imperia Online International
May 18, 2022, 03:12:36 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Инвазија на номади XI  (Read 712 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: April 18, 2016, 14:56:01 PM »

"И повторно Номадските орди ќе тргнат во војна против слободните империјани!"

Дојде време за нова епска битка, Ваши Височества!
Империја Онлајн со гордост ви го претставува турнирот Инвазија на Номади XI - класичен одбранбен турнир во којшто ќе се исправите против безмилосните варварски армии!

• Регистрациите ќе бидат отворени денес и ќе продолжат до 21.04, 15:00 часот, време по сервер;
• Првиот номадски бран ќе тргне во 16:00 часот, време по сервер, на 21.04;

За слава и бесмртност, благородни воини!

Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!