Imperia Online International
September 28, 2021, 04:09:20 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Медали и признание!  (Read 750 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: January 28, 2016, 16:53:43 PM »

Вишиот кралски совет би сакал да ги информира сите владетели дека беше издаден декрет што наредува официјално да се отворат Империјалните Архиви! Играчите веќе имаат нов таб во профилите, наречен Медали. Тој ги содржи сите медали со коишто играчот бил награден за време на целата своја кариера во играта. Поделен е на 3 дела:
Светови
Турнири
Настани
Медалите ќе бидат видливи за сите други играчи и ќе останат во профилот засекогаш.
Дојде време за потполно заслужена фалба!

Важно: Табот со Медалите нема да се покажува во мобилните апликации.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!