Imperia Online International
September 24, 2021, 23:36:43 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Новогодишни подароци  (Read 387 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: December 18, 2015, 14:56:27 PM »

Да го рашириме празничното расположение!

Пристигна веселото време од годината и затоа решивме да организираме специјална кампања и да го прославиме. Мотото е: "Не оставајте ниту еден ваш сојузник без дијаманти за време на празниците!"

Еве како работи - можете да купите пакет дијаманти за ваш сојузинк како подарок. Ние исто така активно ќе учествуваме во кампањата со тоа што на друг ваш сојузник ќе му го испратиме истиот пакет дијаманти. Вашата великодушност ќе направи двајца ваши сојузници среќни!

Весели празници, Ваши Височества!

Важно: Празничните подароци нема да бидат активни во мобилните апликации.
« Last Edit: December 18, 2015, 15:14:20 PM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!