Imperia Online International
July 28, 2021, 02:53:47 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Империјална Аукција  (Read 733 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: December 08, 2015, 18:12:22 PM »

Ваши височества,

Империјалното министерство на Новите модули со радост Ви ја претставува новата подобрена Империјална аукција!
Учестувајте во неа за шанса да освоите Империјален Медалјон што во замена ќе Ви дозволи да најмите целосно персонализиран член на Императорскиот двор.
Императорите што наддаваат ќе можат да избираат лице, име, специјализација и 4 вродени таленти за својот благородник, со тоа што специјализацијата му е 30-то ниво!
Ве охрабруваме да се упатите кон најблиската таверна или да испратите ополномоштени представници што ќе го започнат наддавањето!

Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!