Imperia Online International
July 28, 2021, 02:52:18 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Неколку добри вести  (Read 731 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: November 25, 2015, 18:09:49 PM »

Империјалното министерство за добри вести би сакало да ги информира сите Владетели дека неколку нови функции беа додадени во сите Светови на ИО:

1. Црниот петок почнува во четврток! Очекувајте да добиете апсолутно неверојатни понуди!
2. Војските во гарнизон веќе ќе можат директно да се испраќаат на мисија, без да биде неопходно претходно да бидат изнесени од гарнизон.
3. На варварските кампови им додадовме поголема индивидуалност - сега тие располагаат со сопствени уникатни аватари.

Ако сѐ уште не сте нѐ поддржале за Зеленото светло во Steam, можете да го направите овде:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=552980006
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!