Imperia Online International
December 05, 2021, 12:38:31 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: [ВИДЕО] Империја Онлајн: Што претстои!  (Read 1140 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: July 10, 2015, 14:05:39 PM »

Време е да погледнеме во иднината!
Митко и Дијан ќе зборуваат за новитетите што се очекуваат во Империја Онлајн, давајќи Ви исклучителен пристап до концептите, идеите и топ-тајните модули, што моментално се разработуваат!
Подкастот во живо почнува во 15:00 часот, време по сервер!
Гледајте нѐ на: live.imperiaonline.org
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #1 on: August 05, 2015, 08:42:02 AM »

Што се случува со епската борба против новата ИО напаст - мрачната тврдина?
Ќе има ли ново Светско и што ни подготвува Тимот на ИО пред да започне елитниот турнир?
Дијан и Митко откриваат таен план за нов Свет што ќе ни го промени животот засекогаш!

Гледајте нѐ на: https://www.youtube.com/watch?v=1akWSBzwgoo
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #2 on: August 05, 2015, 08:47:58 AM »

90,000 дијаманти ќе бидат доделени на претстојниот турнирен свет на ИО! Кога, каде и како ќе започне сѐ?
Митко и Дијан ќе зборуваат за сѐ важно во него и ќе не информираат за напредокот во работата за Анимираната битка!

Гледајте нѐ на: https://www.youtube.com/watch?v=h7eWXB8H0ts
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #3 on: August 27, 2015, 08:40:53 AM »

Војната е пред нас!

Во секој момент ќе бидат дозволени битките во Војна за превласт!
Нови работи во Анимираната битка!
Играчите ќе располагаат со дијаграми за нивниот развој!
Модулот Дневни мисии е воведен!
Интервју со специјален гостин!
Конкурс со огромни награди!

Што уште?
Гледајте ги Митко и Дијан на https://www.youtube.com/watch?v=RBSlns7k92Q
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #4 on: August 28, 2015, 14:14:21 PM »

Борбата за превласт веќе е реална!

Десет дена после почетокот на светот на Војна за превласт сѐ во него гори!
Митко и Дијан ќе зборуваат за мини-светското и за бескрајните амбиции на неговите учесници!
Специјален гостин ќе ја коментира тоталната војна во живо!
Масовна нова функција доаѓа во ИО! Ќе ни го промени ли животот засекогаш?

Овие и уште многу други во живо во 15:00 часот, време по сервер!
Гледајте нѐ на:  https://www.youtube.com/watch?v=cfMorImZfcg
« Last Edit: August 28, 2015, 14:14:56 PM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #5 on: September 10, 2015, 14:01:50 PM »

Епската Војна за превласт има победник!
Ексклузивни кадри на новата Глобална мапа!
Регистрациите за ИО Светското првенство 2015 почнуваат на крајот од септември!
Награди, коментари, нови работи, лоши шеги - Дијан и Митко ќе ви ги претстават во 15:00, време по сервер!

Гледајте нѐ на: https://www.youtube.com/watch?v=zK1SMTa4b4Q
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #6 on: September 18, 2015, 15:33:43 PM »

За татковината! И за славата!

Регистрациите во Светското првенство 2015 наближуваат! Детали за целосната програма на турнирот како и сите промени во правилата!
Дијан и Митко ќе ги искористат нивните огромни мозоци за да ги анализираат промените и да предвидат како ќе ни влијаат на животите!
Сребрениот медалист од Ера 9 и шампионот на Војна за превласт - Alliznhoj - нема да игра за САД во Светското Првенство 2015! Која држава ќе ја избере?
Ексклузивно интервју со Каролина Симас и нејзиниот рицар во блескав оклоп - Жоао!
Какви промени во претстојното Светско сакаат играчите? Ќе ги провериме нивните одговори и се разбира, ќе делиме и награди!

Гледајте нѐ на https://www.youtube.com/watch?v=zK1SMTa4b4Q
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!