Imperia Online International
September 24, 2021, 23:52:34 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: [ВИДЕО] Инвазија на Номадите се враќа!  (Read 529 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: May 26, 2015, 08:43:43 AM »

И уште еднаш, Номадските орди ќе ги нападнат земјите на Империја!

Епскиот турнир на Империја Онлајн: Инвазија на номадите се враќа!

Подготвен ли си да се приклучиш и да се натпреваруваш со најдобрите од најдобрите во масовниот напад што го спремаат Ордите?

Дали имаш сѐ што е потребно за да се наречеш Воинот над сите воини?
Регистрирај се за Ера 9 на Инвазија на номадите и започни го патувањето кон бесмртноста!Каде ќе бидеш на 2-ри јуни?

 nomads.imperiaonline.org
« Last Edit: May 26, 2015, 10:40:31 AM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!