Imperia Online International
October 24, 2021, 03:03:14 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Запрени напади  (Read 491 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: April 28, 2015, 09:04:58 AM »

Поради технички проблеми, пристапот до профилите во некои светови е ограничен. Затоа некои играчи добиваат грешка за погрешно корисничко име и лозинка при обид за најава во играта. Тимот на Империја Онлајн работи за отстранување на проблемот. Нападите и издржувањето на војската се запрени во сите светови. Нападите и издржувањето на војската ќе бидат повторно активни утре 29.04 во 15:00 часот, време по сервер. Се извинуваме за непријатностите и Ви благодариме за трпението!
« Last Edit: April 28, 2015, 10:07:00 AM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!