Imperia Online International
October 23, 2021, 04:04:22 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Божиќна промоција  (Read 538 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: December 22, 2014, 16:03:29 PM »

Време е за промоции, воини!

За секое купување на пакет дијаманти со бонус ковчег, ќе добиете 2 ковчези со бунус ресурси за себе си и 1 ковчег што можете да го подарите на верен сојузник!
Промоцијата ќе трае до 17:00 часот, време по сервер, на 25.12.2014. Во зависност од набавката, можете да добиете и до 96 часа производство на Империјата. А ако го купите пакетот што дава 2 ковчега, ќе добиете производство за 192 часа.

      
« Last Edit: December 22, 2014, 16:04:03 PM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!