Imperia Online International
October 24, 2021, 01:42:12 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: [ВИДЕО] Специјално издание  (Read 510 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: December 10, 2014, 14:34:13 PM »

Глeдајте го денешниот специјален пренос во живо!

Во денешното емитување директно од штабот на Империја Онлајн: официјално Ви го претставуваме новиот изглед на Империјата; Независните градови еволуираат - ќе успеете ли да останете во чекор со нив?; дизајнерот Иван Атанасов ќе ни даде информација за визуелните подобрувања и за неочекуваните промени во независните градови; дури можеби и ќе се согласи да ни сподели нешто и за варварската закана што ќе демне над светот во Империја следната година...

Бидете во тек со последните случувања во Империја Онлајн и гледајте нѐ во живо денес во 15:00 часот, време по сервер на http://live.imperiaonline.org.
« Last Edit: December 10, 2014, 15:26:33 PM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!