Imperia Online International
September 24, 2021, 22:29:49 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Дијамантска Трка  (Read 545 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Martina
Forum Staff
*

Karma: +184/-12
Offline Offline

Posts: 234


IO


WWW
« on: June 20, 2014, 09:40:38 AM »

Добредојдовте во Дијамантската Трка!

Оваа опција ќе ви овозможи да го земете своето 24-часовно производство на ниска цена... се додека сте доволно брзи!

Правила на играта:
- Секој ден можете да го отворите екранот Дијамантска трка и да ги разгледате цените на сѐ уште достапните ковчези со награди
- Кога ќе ја изберете цената, кликнете на неа за шанса да освоите ковчег. Имајте во предвид дека и многу други играчи се обидуваат да го направат истото - но само оној кој успеал да кликне прв ќе го земе овој конкретен ковчег
- Ако успеете да земете ковчег, соодветната цена ќе биде одземена од вашите Дијаманти. Можете да земете само по еден ковчег на ден!
- Ковчегот ќе го пронајдете во Додатоци во мени Премиум.
- Ако сте помеѓу првите 24 играчи за тој ден, ќе го видите Вашето во Топ Рангирањето наредниот ден. Уживајте во славата!

Не заборавајте дека ковчезите се обновуваат на секои 24 часа и само ако влегувате редовно ќе можете да очекувате максимални награди. Среќно!
« Last Edit: July 11, 2014, 11:45:19 AM by Angela » Logged


Martina
Serbian Community Manager

Serbian Forum
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!