Imperia Online International
November 30, 2023, 09:22:32 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Музички клип на ИО - Сила и Чест  (Read 1365 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: June 28, 2017, 15:22:55 PM »

Сѐ што ти е потребно е идеја. И луѓе со волја да ја претворат во реалност.
А кога овие луѓе живеат и дишат со Империја Онлајн - нема граници за тоа што можат да го направат.
Сниман на многу локации, со повеќе од 150 души, вклучени во неговата реализација, ова е најголемиот музички видеоклип, досега направен во Бугарија, продуциран и инспириран од Империја Онлајн.
Името на изведувачот е Георги Бенчев - финалист во бугарското музикално реалити шоу X-Factor и целосно посветен фан на Империја Онлајн.

https://www.youtube.com/watch?v=P14kZu-7hyoLogged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!