Imperia Online International
October 23, 2021, 03:32:33 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Запрени напади  (Read 488 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: January 16, 2014, 18:38:36 PM »

Поради технички проблеми, нападите и издржувањето на војската ќе бидат запрени додека проблемот не биде отстранет.
- сите напади испратени пред запирањето ќе бидат вратени;
- сите сојузни војни и премиум членства ќе бидат продолжени со точното време на периодот без напади;
- нема да се зема издржување на војската иако ќе се покажува во статистиката.
- натпреварот за Господари на светот во световите каде што е активен, ќе биде продолжен во случај кога некој сојуз го има потребното влијание.

Нападите ќе бидат повторно активни на 17.01.2014 во 15:00, време по сервер. Се извинуваме за непријатностите.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!