Imperia Online International
January 26, 2021, 16:59:59 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Albanian forum. Forumi shqiptar  (Read 29574 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #60 on: October 30, 2012, 00:33:50 AM »

Laberia nqs nje lojtar kapitullon prej teje nuk mund ta sulmosh ate per 1 jave kaq eshte afati....edhe ti mund te kapitullosh kundrejt nje lojtari qe te sulmon shpesh keshtu ai mbase te harron gjate asaj jave...opsioni e gjen te throne hall edhe kliko capitulation....por mos harro If you capitulate to a player, you will lose 10% of your military points.
The capitulation lasts for 168 hours, after that it can be reactivated.
You cannot attack each other while the capitulation is on (unless you are in alliance war).
You can't capitulate to a player you have attacked or to a player who haven't attacked you in the last 48 hours.
Per sa i perket asaj x2 eshte diferenca e pikeve midis teje edhe kundershtarit deri ne x2 mund te sulmosh normalisht kurse kur e kalon ate edhe sulmon ne x3,x4x5 humb honor edhe morale ne sulm keshtuq e nuk eshte e keshillueshme me mire sulmo lojtaret jo aktiv....une luaj te Realm20 edhe kam 700.000 pike mund ta quaj veten te vjeter ne kete loje u bene 6 vjet..


ehh po ka edhe shqiptar qe kan mbi 5M pike ne realm 80 , e keshtu me rradhe *Grin* .
Logged
reni
Tricky Knight
Major
*****

Karma: +105/-185
Offline Offline

Posts: 950


« Reply #61 on: October 30, 2012, 16:52:32 PM »

Kush eshte kualifikuar te shkruaje ketu. Une jam Cerga ke kualifikimi
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #62 on: October 30, 2012, 21:34:28 PM »

Ne realm 93 ku po luaj aktualisht jam ne aleancen dom bosko. Ne kete realm mund te jene mbi 50 shqiptare te haperdare si zogjt e korbit. Po te bashkohemi ne nje aleance behet nami po kujt i thua.
Logged
reni
Tricky Knight
Major
*****

Karma: +105/-185
Offline Offline

Posts: 950


« Reply #63 on: October 31, 2012, 01:58:35 AM »

e kisha fjalen per world cup
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #64 on: December 06, 2012, 21:11:56 PM »

Kur mbaron epoka 1 e mbreterise cfare ndodh.
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #65 on: July 07, 2013, 15:15:33 PM »

Ju bej thirrje te gjithe shqiptareve ne realm 93 te me kontaktojne. Shpresoj te krijojme nje aleance te re.
Logged
galacticWind
Trusted Member
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #66 on: February 18, 2014, 12:05:04 PM »

Përshëndetje, Luftëtarë! Gëzohem qe jam pjesë e ekipit të IO-s. Jam në dispozicionin tuaj në lojë dhe në forumin e lojës me gjuhën shqipe. Nëse keni paqartësira ose probleme në lojë, mund të më shkruani pyetjet tuaja në support_al@imperialsupport.org, ne chat, etj. Faleminderit! Ju uroj një ditë të bukur dhe suksese në lojë *Smiley*
« Last Edit: February 21, 2014, 12:07:53 PM by galacticWind » Logged


galacticWind
Albanian Community Manager

Faqja e fansave në shqip
galacticWind
Trusted Member
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #67 on: May 07, 2014, 12:21:45 PM »

Dëshiron të bëhesh pjesë e Imperia Online?

Ekipi ynë kërkon ndihmës për përkthimet në gjuhën shqipe. Kush është i interesuar, të dërgoj email te support_al@imperialsupport.org me subjekt "Konkurs për përkthyes". Do ju dërgojmë mbrapsh tekste të cilat do përktheni dhe mbas vlerësimit do të zgjedhim nje ose dy ndihmës.
Përkthime me google translate nuk do të merren parasysh.
Ju falemindetit!
Logged


galacticWind
Albanian Community Manager

Faqja e fansave në shqip
eneagar0
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #68 on: July 22, 2014, 15:21:46 PM »

a ka ndonje aleance me shqiptar ne mbreterine 189 ?
Logged
agonSH
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #69 on: October 04, 2014, 01:29:05 AM »

A mundet mem tregu dikush a ka nai realm 4 qe jon shum shqiptar apo nai realm qe do te hapet per me u regjistru
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!