Imperia Online International
March 03, 2021, 11:30:43 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Albanian forum. Forumi shqiptar  (Read 29898 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #45 on: June 06, 2012, 09:05:17 AM »

hehe , you're not funny !  *hmm*
o hajvan une jam shiptar *Grin* makedoni menon qi ska shiptar  *freak* *freak*

masa kur tham budal nervozoxesh
Logged
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #46 on: June 07, 2012, 08:58:58 AM »

Ti spo din me fol shqip , po thu qe je shqiptar ?
Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #47 on: June 07, 2012, 11:36:53 AM »

Ti spo din me fol shqip , po thu qe je shqiptar ?
*hahaha* *hahaha* *hahaha* jo be vla ti nime budal kane kon *Grin*

une si mes di me fol shqip qish ti ije tu mkuptu mue *Grin*
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

magar *Grin*
Logged
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #48 on: June 10, 2012, 00:28:26 AM »

shum keq je tu fol  *hahaha*
« Last Edit: June 10, 2012, 00:29:10 AM by HamzaI » Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #49 on: June 10, 2012, 21:02:58 PM »

shum keq je tu fol  *hahaha*
e budal be nuk jam tu fol jam tu shkrujt *Grin*
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #50 on: June 15, 2012, 15:00:32 PM »

  evil3 o cuna perse ziheni  *hahaha* duhet te ndimoj njeritjetrin ketu e jo te zihemi  *sos*  evil3
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #51 on: June 17, 2012, 07:58:08 AM »

duket ka ketu qe nuk jane shqiptare prandaj.
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #52 on: July 18, 2012, 14:49:35 PM »

Ka luajtur njeri gjat kampionatit botror te imperias?
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #53 on: July 22, 2012, 19:45:57 PM »

Ka luajtur njeri gjat kampionatit botror te imperias?
Ne cfare realmi luan.
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #54 on: July 23, 2012, 10:55:27 AM »

te 85 me emrin nushi2 dhe te 80 me emrin arberi21
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #55 on: August 16, 2012, 15:35:30 PM »

Me shpjegon dot nja dy gjera pse nuk marr me diamante dhe si te marr military points.
Logged
reni
Tricky Knight
Major
*****

Karma: +105/-185
Offline Offline

Posts: 950


« Reply #56 on: August 17, 2012, 01:59:45 AM »

Qe te marresh 1 diamant ne dite duhet te besh verifikimin e email dhe te jesh premium player
Military point merr kur vret ushtri te tjera, por brenda zones 2x. Gjithashtu edhe kur shkaterron fortesa te pashkaterruara me pare
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #57 on: August 18, 2012, 11:18:19 AM »

Qe te marresh 1 diamant ne dite duhet te besh verifikimin e email dhe te jesh premium player
Military point merr kur vret ushtri te tjera, por brenda zones 2x. Gjithashtu edhe kur shkaterron fortesa te pashkaterruara me pare
Te faleminderit per shpjegimin . Jam fillestar kam shume pyetje dhe behem i besdishem por cfar te bej me pelqen shume kjo loje.
Cfare eshte zona 2x. Tani kur hapa "Command Center" e coj te attack ne fund hap nje tabele ku thote :

Players capitulated to me

User Name    The capitulation ends on
malcho65    2012-08-24 08:24:26


Tani ne fakt une e pata sulmuar ashper kete lojtar se nuk i rrinte rehat por nuk di si te veproj tani.
Logged
Skenderbeu
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #58 on: August 19, 2012, 09:23:11 AM »

Laberia nqs nje lojtar kapitullon prej teje nuk mund ta sulmosh ate per 1 jave kaq eshte afati....edhe ti mund te kapitullosh kundrejt nje lojtari qe te sulmon shpesh keshtu ai mbase te harron gjate asaj jave...opsioni e gjen te throne hall edhe kliko capitulation....por mos harro If you capitulate to a player, you will lose 10% of your military points.
The capitulation lasts for 168 hours, after that it can be reactivated.
You cannot attack each other while the capitulation is on (unless you are in alliance war).
You can't capitulate to a player you have attacked or to a player who haven't attacked you in the last 48 hours.
Per sa i perket asaj x2 eshte diferenca e pikeve midis teje edhe kundershtarit deri ne x2 mund te sulmosh normalisht kurse kur e kalon ate edhe sulmon ne x3,x4x5 humb honor edhe morale ne sulm keshtuq e nuk eshte e keshillueshme me mire sulmo lojtaret jo aktiv....une luaj te Realm20 edhe kam 700.000 pike mund ta quaj veten te vjeter ne kete loje u bene 6 vjet..
Logged
alb4ever
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #59 on: August 30, 2012, 15:12:11 PM »

ej na beni kerkese aleance (realm 105)
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!