Imperia Online International
January 26, 2021, 16:53:37 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Albanian forum. Forumi shqiptar  (Read 29572 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #30 on: January 25, 2012, 22:14:27 PM »

Pershendetje te gjithe shqiptareve .Dje jam futur ne loje per here te pare me emrin laberi. Me thene te drejten nuk ja kam marre doren akoma megjithese shume e avashte qenka si loje. Si mund ta ndihmojme njeri tjetrin.
« Last Edit: January 31, 2012, 21:48:06 PM by laberia » Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #31 on: February 04, 2012, 21:45:30 PM »

Ne realm 23 me emrin laberi dhe ne realm 93 me emrin laberia . A ka shqiptare .
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #32 on: April 11, 2012, 19:44:41 PM »

A mund teme ndihmoje njeri po me sulmojne perdite nuk po me lene te marre fryme. *sos*
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #33 on: April 26, 2012, 13:47:59 PM »

peshendetje shqipe!

sic do ta kesh kuptuar edhe vet nuk ka shum shqiptare ne kete loje.
nese po te sulmojn lojtaret serb apo ndonje lojtar tjeter mundohu te mos i ofendosh dhe mos perdor simbole si flamuri shqiptare apo dicka te ngjashme.
ne R30 ka shqiptare me sa di une. edhe te R1 ka pasur. un aktualisht luaj te R85. shpresoj tja kalosjh mire te kjo loj..
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #34 on: April 26, 2012, 21:02:23 PM »

peshendetje shqipe!

sic do ta kesh kuptuar edhe vet nuk ka shum shqiptare ne kete loje.
nese po te sulmojn lojtaret serb apo ndonje lojtar tjeter mundohu te mos i ofendosh dhe mos perdor simbole si flamuri shqiptare apo dicka te ngjashme.
ne R30 ka shqiptare me sa di une. edhe te R1 ka pasur. un aktualisht luaj te R85. shpresoj tja kalosjh mire te kjo loj..
Pershendetje me ne fund nje shqiptar. Flamurin shqiptar si edhe emrin shqiptar nuk e kam ndare si ne shqip dhe ne anglisht . Cesht e verteta me kane mbyt serbet dhe greket sic duket sic e the edhe ti i terbon flamuri kuq e zi por edhe une pergjigjen dhe sharjet ne gjuhen e tyre jua kam thene me liber shtepie.
Kam disa dite qe nuk jam futur ne loje pasi kam nje problem loja hapet shume avash mezi futem dmth dhe ndonjehere nxjerre ndonje tabele java errorr por nuk po e gjej dot ku eshte gabimi.
Logged
red_viper
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #35 on: April 27, 2012, 16:08:24 PM »

si perfundim nuk ja vlen ktu se ka shum nga kta konjshinjte tone qe ta prishin lojen vetem sa i jep knaqsi atyre ty te sulmu!! un po vazhdoj te mbreteriterilindes te pakten atje kta sna bejne gje se skan byth!
Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #36 on: April 29, 2012, 00:47:03 AM »

ooo budala bolni be mo edhe nihere mes shkrujni ktu pse de ju miti hajvana te nones
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #37 on: April 30, 2012, 20:10:50 PM »

A di njeri me fol dhe shkrujt shqip ketu.
Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #38 on: April 30, 2012, 23:26:45 PM »

laberia shum budal ije
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #39 on: May 01, 2012, 13:00:28 PM »

Ti  sllav i shkartisur pa indentitet kombetar pederast i pagdhendur me gene mutante . Mos e krruj shume bythen me shqiptaret. C'pidhin  e motres kerkon ketu. Ta qime motren dhe ta sollem prape mbrapa . Po na u desh do vime here tjeter ta marrim.
Logged
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #40 on: May 01, 2012, 17:33:36 PM »

laberia shum budal ije

Macedonians are " BUDALL " , so shut the fuck up and get a life asshomie .
Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #41 on: May 02, 2012, 00:55:45 AM »

Macedonians are " BUDALL " , so shut the fuck up and get a life asshomie .


hamzal ti ije i pari i dyti esht laberia a tretat jan makedont *Grin* hehe
hajvan
Logged
laberia
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


You Albania give me honor to give the name Albania


« Reply #42 on: May 18, 2012, 20:05:10 PM »

si perfundim nuk ja vlen ktu se ka shum nga kta konjshinjte tone qe ta prishin lojen vetem sa i jep knaqsi atyre ty te sulmu!! un po vazhdoj te mbreteriterilindes te pakten atje kta sna bejne gje se skan byth!
Nuk me thua si te marr military point cfare duhet te bej.
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #43 on: June 04, 2012, 15:38:57 PM »

www.facebook.com/imperiaonlinealbania   nje vend ku mund te bashkohen te gjith lojtaret shqiptar
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #44 on: June 04, 2012, 16:25:53 PM »


hamzal ti ije i pari i dyti esht laberia a tretat jan makedont *Grin* hehe
hajvan

hehe , you're not funny !  *hmm*
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!