Imperia Online International
February 28, 2020, 21:25:43 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Albanian forum. Forumi shqiptar  (Read 27301 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
smruti
Guest
« Reply #15 on: June 11, 2009, 11:37:44 AM »

me kan blloku aksesin e lojes ? dikush me ndihmon dot se ku mund te ankohem Huh?
i cant understand u  Huh? Huh?
Logged
unikk
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #16 on: June 18, 2009, 19:23:58 PM »

kur kena me pas lojen edhe ne gjuhen shqipe  *tired*

when the game will be in Albanian language Huh??
Logged

bbesi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #17 on: June 23, 2009, 18:32:40 PM »

ka noji shqiptare ne imperia on line ,, realm50 ,, is there any albanians on realm50 ,
Logged
KoSaC
Forum Staff
*

Karma: +504/-362
Offline Offline

Posts: 2624« Reply #18 on: June 25, 2009, 18:20:18 PM »

nema ih ..  *freak*  *freak*
Logged


Everyone needs to believe in something.
I believe I'll have another beer. *bear*
Ukobach
Guest
« Reply #19 on: June 26, 2009, 00:15:18 AM »

nema ih ..  *freak*  *freak*

Google translator again?
Logged
KoSaC
Forum Staff
*

Karma: +504/-362
Offline Offline

Posts: 2624« Reply #20 on: July 05, 2009, 13:23:53 PM »

Google translator again?
nope..i actually understand them  *freak*
Logged


Everyone needs to believe in something.
I believe I'll have another beer. *bear*
DarK_KinG1
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #21 on: February 27, 2010, 20:23:57 PM »

nope..i actually understand them  *freak*

Kuptoje qito...QIFSHA ROPT E SHKIVE QA KARI PO HINI KTU,,,, *Angry*
Logged

andimina
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #22 on: September 23, 2010, 14:54:14 PM »

ka shqiptare te 31? a mund te mblidhemi te tere ne nje aleance deri ne 28 nentor?
Logged
arberi21
Private
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Posts: 33


:o :o at my signal unleash hell >:(


« Reply #23 on: August 16, 2011, 08:23:33 AM »

ka shqiptare te 31? a mund te mblidhemi te tere ne nje aleance deri ne 28 nentor?


pershendetje nga arberi21 r80! medoj se do te ishte me mire sikur te arrinim te benim nje list me emrat e cdo shqiptari ne imperia online. ne r80 jemi 2 shqiptar qe kemi krijuar nje aleanc blue_fire.
arberi21 dhe arnu. loja eshte e dominuar nga grekt dhe serbet keshty na duhet te bashkohemi.
Logged

*Shocked*  *Shocked*  at my signal unleash hell >*sad*
gog86
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #24 on: November 05, 2011, 11:15:42 AM »

ooooo ka naj shiptar o vllazniiii ne Realm 80 jom hi en luft me dy aleanca te shkive edhe jom veq vet aty qe osht naj kush anej ne qat realm lajmronu qdo ndihm osht e nevojshme se inati me hup kit luft .te kshyrum  a mujna mu bo bashk ni here?
Logged
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #25 on: January 03, 2012, 23:48:34 PM »

Une jam ne realm 80 , kam qen lider i aleances ma te madhe westeros , po isha i nxene me shkol , pastaj e lash , tani jam prap online kam filluar te luaj .
kush eshte aktiv le te me kerkoj , HamzaI ne realm 80 , ju pershendes .
Logged
last_
Sergeant
**

Karma: +7/-2
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #26 on: January 05, 2012, 16:00:48 PM »

Une jam ne realm 80 , kam qen lider i aleances ma te madhe westeros , po isha i nxene me shkol , pastaj e lash , tani jam prap online kam filluar te luaj .
kush eshte aktiv le te me kerkoj , HamzaI ne realm 80 , ju pershendes .
kurxho nuk bohet pi tie hamzal ti ije tu fol vech palidhje glup
Logged
HamzaI
cyberman
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Posts: 27

uaaaa uaaaa !


« Reply #27 on: January 05, 2012, 19:22:31 PM »

kurxho nuk bohet pi tie hamzal ti ije tu fol vech palidhje glup

haha kush je ti qka ki kunder meje ?
Logged
red_viper
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #28 on: January 08, 2012, 20:52:06 PM »

jam dhe un +1.
me duket jam ne u49 ka njeri aty?
Jam pro nje liste se sa jemi do ishte e vjefshme.
Logged
red_viper
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #29 on: January 12, 2012, 22:49:43 PM »

ej cuna eshte ndonji nga ju tek loja e Mbreteriterilindjes se kam nevoj per pike besimi??
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!