Imperia Online International
April 23, 2024, 23:52:47 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Прашање.  (Read 2502 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« on: October 03, 2013, 19:28:38 PM »

Ник: naketo123 Свет:82
Сакам да се обратам кон админите веќе долго време ама пасвордот на стариот ацц сум си го заборавил.... Нема врска.....
Реалм 82 веќе околу 1месец имам бан за само 20дијаманти украдени од на Салонен акаунтот, незнам како е тоа можно.... ако може да видите дали летото барем една ден дали таму сум поминал помалце од 12h па доколку има таква ден банирајте ме на сите ипови од каде што сум се уклучил и на сите светови... Се извинувам за моето понашање, ама сакам да ве прашам дали е можен унбан да се добие во реалм82 бидејќи сега треба да се донира војска кај едни бугари за да земиме замок а јас имам добра економија и добра војска и можам брзо да ги правам потребните единици за замокот......... Балисти и Катафракти...... Фала многу доколку се добие унбан, а доколку одлучите да добијам унбан да проверите 10х пред да добијам бан дали некој ми го сменил пасвордот, бидејќи за да ме ограбат да не му фатам војските изгледа некој од нив ми сменил пассвордот и околу 2-3пати ме блокна на 15мин, и за 10мин гледам БАН за само украдени 20дијаманти никаква друга глупост не сум направил.... Минус сум 180м голд поради тоа што војската ми остана пратена.... Поарно ќе му купам 200дијаманти за тиа 20... хаха
« Last Edit: October 03, 2013, 19:30:47 PM by nakimkd » Logged
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #1 on: October 04, 2013, 12:57:12 PM »

Жалам, одлуката е конечна и профилот ќе остане блокиран до почетокот на новата ера во 82-ри свет. Лозинката можете да ја промените преку линкот за Заборавена лозинка на почетната страница, нова лозинка ќе биде испратена на имејлот со којшто сте се регистрирале во играта. Со правилата на игра е забрането давање на сопствената лозинка на други играчи, а откако самите сте решиле да ја дадете на друг, самите носите одговорност за тоа што ќе Ви се случи во профилот, не се прави проверка дали била променета во такви случаи.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #2 on: October 04, 2013, 14:11:14 PM »

Може само да се направи префрлање на сојуз? Или ништо....?
Logged
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« Reply #3 on: October 04, 2013, 14:31:46 PM »

Не може да се пристапи во профилот додека е блокиран.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #4 on: October 04, 2013, 14:38:25 PM »

Требеше таму да имам медал за поминати 3000саати (Цело Лето) ама ај ништо фала многу.......
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!