Imperia Online International
November 28, 2021, 22:04:29 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Известувања  (Read 1535 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Zsigmund
Trusted Member
*

Karma: +20/-13
Offline Offline

Posts: 114


« on: September 21, 2013, 11:57:33 AM »

Поради технички проблеми кај нашиот интернет провајдер, пристапот до играта е ограничен. Затоа, нападите и издржувањето на војската ќе бидат запрени додека проблемот не биде отстранет.
- сите напади испратени пред запирањето ќе бидат вратени;
- сите сојузни војни и премиум членства ќе бидат продолжени со точното време на периодот без напади;
- нема да се зема издржување на војската иако ќе се покажува во статистиката.
- натпреварот за Господари на светот во световите каде што е активен, ќе биде продолжен за 24 часа во случај кога некој сојуз го има потребното влијание.

Нападите ќе бидат повторно активни на 21.09.2013 во 16:00, време по сервер. Се извинуваме поради непријатностите.
« Last Edit: September 23, 2013, 09:18:49 AM by Angela » Logged

Дај да ти го поминам главниот!
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!