Imperia Online International
April 26, 2024, 02:22:54 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Епилог  (Read 1624 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: July 01, 2013, 16:47:51 PM »

Колку сме задоволни од играта и организацијата за целиот период од скоро месец на квалификациите? Може да се сподели сѐ поврзано со овој дел
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
cukcukovski
Reporter
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #1 on: July 01, 2013, 17:55:26 PM »

нема зборови што можат да ја опишат играта и времето поминато со луѓето поврзани со неа
империа онлаин ги задоволи сите мои ошекувања , а тимот со кој ке идеме е супер, одлични воини ке ја престатвуваат Македонија па да видиме до каде ке завршиме
благодарност до тимот кој овожува вакви збиднувања каде можеме да се дружиме мегу себе како македонци и натпреваруваме со останатите земји преку игра и забава     
Logged
vBorce
Reporter
*

Karma: +6/-7
Offline Offline

Posts: 38


« Reply #2 on: July 01, 2013, 21:19:34 PM »

Одлична работа е завршена за момците и девојката кои што се пласирани во Светкото Првенство. Дефинитивно за многу ова беше едно ново искуство кое што ке им послужи понатаму играјќи ја играта, а оние кои што успешно се квалификуваа, ке им послужи многу и во претстојното Светско Првенство. Екипата која ке ја претставува Македонија мислам дека ке ја заврши потполно таа работа и ке биде претставена во најдобро светло.
Logged
nofaceoff
Reporter
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Posts: 7


« Reply #3 on: July 01, 2013, 23:57:08 PM »

Крај ...
Веќе ги имаме Топ 15 кој ке ја преставуваат Македонија .
Благодарност до сите учесници а посебно до оние кој се трудеа да помогнат на сите за да се добие поквалитетен состав на тимот .
Мислам дека имаме добар тим кој ке даде све од себе и ке има добри резлутати ....

nofaceoff
Logged
_Master_
Reporter
*

Karma: +12/-5
Offline Offline

Posts: 31


Fighting for peace is like screwing for virginity


« Reply #4 on: July 02, 2013, 12:13:14 PM »

Епа дојде и очекуваниот финиш во квалификациите, ни престојат два дена одмор пред она правото, вистинското што допрва треба да следи ....


Најдобрите 15-ет веќе ги знае цела Македонска јавност, дојде време сега Македонија да си ги подржи својте императори на начин на кој тоа доликува...
Костурот на тимот се знае, дел од играчите се први виолини, предводници на шампионски сојузи, познати низ сите светови од ИО, сега сето тоа искуство дојде време да се пренесе, онаму каде што највеќе и треба на Македонија на самиот турнир, да го докажеме тоа што сите го знаат, не да бидеме изненадување, туку да го оправдаме нашето учество во ТОП 10 репрезентации со хендикеп од 50 000 дијаманти, тешко но не и невозможно.

Познато е дека ние Македонците скоро секогаш играме со врело срце и жешка глава, полни со мотивација, страст за борба против најдобрите без предавање, секогаш понесени од својте емоции, исполнети со милиони позитивни чувства за да го погазиме целиот свет, страв...кај нас...НЕМА !!!

Дали случајност или не. пред повеќе од 2300 години, еден Александар го покори светот (реално) дали неговиот имењак ќе го покори повторно (виртуелно). - - - http://www.youtube.com/watch?v=SxKscPYOOBY

Останува да видиме....

http://www.youtube.com/watch?v=v1cbuMY9BuY  - - - На крајот секогаш сме победници, запомнете го тоа ! За Македонија ! ! !           
« Last Edit: July 02, 2013, 12:47:26 PM by _Master_ » Logged

Tips to reduce weight: First turn your head to the right, and then turn it to the left. Repeat the exercise every time you are offered something to eat *PUNISH*
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!