Imperia Online International
January 22, 2022, 20:07:52 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Видео Клип  (Read 3310 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Man_in_Black
Lieutenant
***

Karma: +15/-5
Offline Offline

Posts: 133« on: March 02, 2013, 22:37:05 PM »

Поздрав момци и девојки !

Имам идеја да направиме еден видео клип, ќе биде изготвен од неколку играчи, би ве замолил сите што на вашите профили има медали од освоени светови, доколку имате воени поени при што сте добиле чин како маршал, сето тоа сликнете го и линковите испратете ги подоле.

Не можам да ви гарантирам дека профилите што сите ќе ги постирате, дека сите во самиот клип ќе бидат прикажани. Исто така слободно постирајте слики од Македонските алијанси, доколку има некој соодветни со Македонско име, кој освоиле некој свет ќе биде исто така прикажан целиот сојуз, пример е MKD_Phalanx кој ги имам поставено во Сала на славата.

Време и преку видео клип да покажеме дека и ние знаеме да играме и војуваме.

Поздрав и се надевам на соработка.
Logged
Madzoism
Global Moderator
*

Karma: +78/-21
Offline Offline

Posts: 644« Reply #1 on: March 14, 2013, 19:44:23 PM »

http://prntscr.com/warkp
Logged
Madzoism
Global Moderator
*

Karma: +78/-21
Offline Offline

Posts: 644« Reply #2 on: March 14, 2013, 19:46:42 PM »

http://prntscr.com/warxe
Logged
Zverce
Trusted Member
*

Karma: +16/-3
Offline Offline

Posts: 46


« Reply #3 on: August 20, 2013, 14:42:14 PM »

http://prntscr.com/1jhmd8
« Last Edit: November 11, 2013, 17:18:20 PM by Zverce » Logged
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #4 on: October 11, 2013, 20:25:31 PM »

http://prntscr.com/1wo6aw Морав од друг акаунт да сликам, бидејќи добив бан за 20украдени дијаманти, а прв пат ми тргна да бидам во топ10 рангиран  *freak*  *xxx*
http://prntscr.com/1wo6ha
http://prntscr.com/1wo6og
До крајот на месецот уште два медали ќе имa *Tongue*
Logged
Zsigmund
Trusted Member
*

Karma: +20/-13
Offline Offline

Posts: 114


« Reply #5 on: October 13, 2013, 12:18:52 PM »

Како тоа си украл 20 дијаманти  *Shocked* *Shocked* *Shocked*
Logged

Дај да ти го поминам главниот!
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #6 on: October 14, 2013, 11:59:30 AM »

Emi koga bea podarocite mi trebaa malce dijamanti na salonen mu pisam tia so milionski dijamanti daj be prati nekoj diamant 30-40... on, ne a ja mu imav pass i poslednata den od podarocite si prativ najmalce dijamanti kolku sto moze 20-30 kolku bea i via primetil daee i utre sabaljeto se gleam kiknat od sojuzot i utre denta ban  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* poarno ke mu kupev 100diamanti da mi kazese negoli da me prijave sekoa den po 2000dijamanti na pocetkot donirase sea 20ne dava a imase po 100000dijamanti u negovoto acc :DDDDD (NO MKD FOND)
Logged
Zsigmund
Trusted Member
*

Karma: +20/-13
Offline Offline

Posts: 114


« Reply #7 on: October 18, 2013, 09:04:09 AM »

Срамота колку е скржав. Со 10000000 дијаманти, а неќе да ти даде 3-40  *freak* *freak* *freak*
Logged

Дај да ти го поминам главниот!
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #8 on: October 18, 2013, 16:54:27 PM »

Да ти стаам слики шо ги чувам да видиш првите 2месеци цело лето донираше секоја ден 2к дијаманти, додека он тоа го правеше ја по дома си ги собираше очите  *hihi*
http://prntscr.com/1y3vcc - еве нов медал денеска си го освоив  *Angry*
http://prntscr.com/1y3vfp
http://prntscr.com/1y3vif
http://prntscr.com/1y3vsg ај во виа реалм 82 оти имам бан неможам поканата во сојузот да ја прифаатамммммм  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*  rant rant rant  evil4 evil4 evil4 ак можите ви греат админс да средите нешто за во _681_ сојузот да се прифате поканата  *hahaha*
Logged
nakimkd
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Posts: 123


« Reply #9 on: October 18, 2013, 16:55:37 PM »

Доколку влезам во сојузот ќе имам уште еден медал ај сеа куренцето да не ми падне хехе  wassup
цело лето гоа на трња беше на жешкото столче пред компјутер и сега воа ли го заслужи  *black_eye*
ќе има и ваа ера медал и следната ера медал, па поарно ќе бие за нас  *bravo* *bravo* *bravo*
« Last Edit: October 18, 2013, 16:56:31 PM by nakimkd » Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!