Imperia Online International
March 29, 2024, 01:27:29 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Realm 23  (Read 2854 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Mobster123
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 14


« on: June 08, 2013, 20:58:47 PM »

Zdravo, igram imperia online premnogu dolgo a mnogu retko go posetuvam forumot, koj mozi da mi objasni kade mozam da prijavam igrac za dupli akaunti? ... Realm 23 acc KABUM1 ... Ajde da pocnime diskusija na ovaa tema... batkava znaci pocnuva da igra aktivno pomalku od mesec dena... ima ocajna ekonomija i ima 450,000 katafrakti i isto tolku elitni strelci,
http://prntscr.com/18x5z4 , http://prntscr.com/18x65v bitkata e od pred nekoe vreme.. znaci sega batkava ima 450,000 katafrakti... na takva ocajna ekonomija ... kolku saka dijamanti neka jadi... ne e vozmozno tolku brzo da se kreni, da ja odrzuva taa vojska i da praj nova .. so samo 500 ofanzivni bitki... Jas sfajkam deka nikoj ne e svetec na igrava... i mene voopsto ne mi smeta toj i da gi igra akauntite od  igra cel sojuz.... koj ima staz vo igrava sigurno znaj pw od nekogo i ima pazeno necija imperia... Vo igrava postoi finta kako mozi da se zbogati igrac, i KABUM1 sum siguren deka ja koristi taa finta... kreira povejke profili gi locira site okolu nego... gi polni so resursi i gi ostava da se napravat rudnicinja... i znaj vo koe vreme ke se  pretvorat.. i si gi napajga... koga ke se napravat rudnicinja .. toa sto tie akaunti delele ista ip adresa ne funkcionira i mozi da gi napajga...
Logged
Mobster123
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #1 on: June 08, 2013, 21:01:34 PM »

Za igracot KABUM1 me interesira dali na valkan nacin gi praj tie poeni, i ako gi praj na toj nacin, soodvetno da bide kaznet.. posho ona sho go praj toj i prkosi na fizikata i na logikata... Sedam an igrava ponekogas i po 20 h i toj batka ne e poaktiven od mene, ne kupuvam dijamanti ama mi davaat drugite igraci od sojuzot vo golemi kolicini... i nemozam da go postignam ona so go praj toj
Logged
Mobster123
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #2 on: June 08, 2013, 21:02:31 PM »

Blagodaram unapred...
Logged
Zsigmund
Trusted Member
*

Karma: +20/-13
Offline Offline

Posts: 114


« Reply #3 on: June 08, 2013, 23:44:17 PM »

Секој проблем, сомнеж, предлог и коментар можеш да го напишеш тука, на форум.
Истиот веднаш ќе биде пренесен до администраторите и за кус временски рок ќе бидеш известен.
Нa располагање ти стои и опција за комуникација преку e-mail: support_mk@imperialsupport.org
Доколку се заклучи дека постојат неправилности, играчот ќе биде соодветно казнет.

« Last Edit: June 08, 2013, 23:56:03 PM by Zsigmund » Logged

Дај да ти го поминам главниот!
Mobster123
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #4 on: June 09, 2013, 02:41:57 AM »

fala bate *Smiley*
Logged
Zsigmund
Trusted Member
*

Karma: +20/-13
Offline Offline

Posts: 114


« Reply #5 on: June 09, 2013, 13:09:11 PM »

 *THANK*
Logged

Дај да ти го поминам главниот!
Man_in_Black
Lieutenant
***

Karma: +15/-5
Offline Offline

Posts: 133



« Reply #6 on: August 19, 2013, 22:49:36 PM »

Auuuuu ova e svetot kade sto ima najvekje magii....kade sto ima najvekje hakovi, programi i slicni raboti...   *freak*

Realm 23.................




Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!