Imperia Online International
March 28, 2024, 12:22:41 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: realni svijet  (Read 4615 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
BOJKA666
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« on: September 04, 2012, 12:06:28 PM »

Zasto nemate svijeta bez dijamanata?? ovu igricu,svijet ili jednu eru nedobivaju i neosvajaju ratnici i oni koji imaju volju za igrom vec osvajaju tatini sinovi i lovatori koji kupe po 50K dijamanata i misli da je faca sto je osvojio eru i zlatnu medalju. Ja znam da je vama u interesu da zaradite jer i vi od toga zivite,ali isto mislim da bi si mogli priustit vi da nas pocastite s jednim svijetom bez dijamanata pa da onda se vidi ko je ratnik a tko je tatin sin. Uglavnom,htijeo sam reci da bude svijet gdje nas kucni novac nece igrati nikakvu ulogu. Vec samo aktivnost i sposobnost igranja.    *BYE2*
Logged
M038
Sergeant
**

Karma: +36/-17
Offline Offline

Posts: 97



« Reply #1 on: September 04, 2012, 12:38:15 PM »

Održavanje servera košta
Ljudi koji su napravili ovu igricu takođe koštaju...
Troškovi se trebaju pokrivati,ne znam dal su neki volonteri nekada napraili negde neku ovakvu igru i da sami plaćaju sve troškove da bi čitav svet mogao da uživa u njihovom stvaralaštvu...
Moje mišljenje je d au igri mogu uživati i igrači bez dijamanata jer upravo tako većina igra...
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!