Imperia Online International
March 29, 2024, 11:19:41 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Kokios "stokelės"?  (Read 12868 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #15 on: August 19, 2011, 08:15:36 AM »

Joftararai, nu ok  *hihi*
Logged

by Koramae.
MindStep
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #16 on: August 19, 2011, 11:56:20 AM »

kazkur cia brausindamas uzmaciau geimeri "aiwa".
Gal kas arciau jo (kominikacine prasme) - plz nukreipkite ji i si foruma. 
Kiek atsimenu kazkas buvo panasiu nicu is "senosios gvardijos".
Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #17 on: August 19, 2011, 12:23:47 PM »

kazkur cia brausindamas uzmaciau geimeri "aiwa".
Gal kas arciau jo (kominikacine prasme) - plz nukreipkite ji i si foruma. 
Kiek atsimenu kazkas buvo panasiu nicu is "senosios gvardijos".


Tai turbūt čia užmatei, aktyvus jis ten buvo. *Smiley* http://forum.imperiaonline.org/int/?topic=12801.0

Aš pasiklausinėsiu pažįstamų senų žaidėjų tarpe.
Logged

by Koramae.
MindStep
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #18 on: August 19, 2011, 22:13:05 PM »

galvoju gal dali jau nebevystomu temu istrinti?!
bus lengviau gaudytis forume... ( cia tik mano nuomone)
Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #19 on: August 19, 2011, 22:17:29 PM »

Na manau taip daryti nereikėtų, mano nuomonė, nes kiekvienas forumas turi savo istoriją ir jos nevertėtų trinti ar kitaip bandyti pakeisti.

Rodomos yra tik naujausios temos, kuriose yra parašyti naujausi pranešimai(postai), svarbiausios temos yra ''lipnios'' (sticky) ir visada lieka viršuje, neskaitant ar joje kažkas rašė ar ne.
Logged

by Koramae.
artas999
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Posts: 5


« Reply #20 on: August 29, 2011, 11:25:47 AM »

Labas mindstep, turiu klausima ka tu vadini senaja gvardija?, kur anksciau zaidei?. Mano nikai Ciapa (63), Arr99(25) realmai, senai zaidziu, taip pat pazistu aiwa, dabar didziausias lietuviu kolektyvas yra berods 82 realme... tik dauguma atostogauja, yra sukurta skype konferencija ir ten daug lietuviu(is ivairiu karalysciu) jei nori duok nika prijunksiu gal ir rasi senu pazystamu
Logged
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #21 on: September 10, 2011, 21:11:54 PM »

Man ir įdomu, MindStep, kas per vienas esi *Grin* ir ką "senąja gvardija" vadini *Grin*. Su aiwa turėjau garbės žaisti, jis lb geras žaidėjas buvo, gal net raščiau būtų, kaip jį pasiekti (jei apie tą patį žmogų kalbam), bet kaži, ar verta žmogui gyvenimą gadinti *Grin*.

Kur ir kokias vardais MindStep anksčiau žaidei ir iš kur aiwa žinai? Aš su aiwa esu žaidęs R50 (berods), galingojo Doncikaz laikais. Bet aiwa man rodos ir R63 dar žaidė, tai vat, klausimas, kur tu žaidei ir kokiu vardu *Smiley*. Prisipažink  *rose*

P.S. Aš anksčiau R50, r56, R63 vaidenausi 4-oj versijoj, buvau Zydrius, bet gal ir kitų vardų turėjau *Grin*.
Logged
clapdown
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 8


« Reply #22 on: September 15, 2011, 13:20:09 PM »

Nu ir kuris cia tas gudruolis kuris neapsigyne diplominio? :-D Nesitikejau taves mindstep cia kadanors beisvysti, prie gladiatoriu perejai girdejau.. Kagi, sena gvardija pradeda rinktis. Kasnors numeskit i pm 80 realm logina. Dekui
Logged
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #23 on: September 15, 2011, 19:12:44 PM »

Jau pradeda iš atminties lįsti ir ryškėti kontūrai, kad buvo toks žaidėjas "mindstep", turėjom reikalų, bet trbt rimtai kartu nežaidėm, kiek pamenu *Grin*
Logged
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #24 on: September 16, 2011, 11:20:31 AM »

Išvis IO problema yra pinigų mokėtojai. Tie, kas kasdien leidžia pinigus šitam žaidimui, pirkdami deimantus, gauna didelį pranašumą, o jei dar ūkininkai būna, tia išvis nusprogsta kaip kokie arbūzai pilvūzai *Grin*. Ir šiaip IO neleidžia atsikvėpt - visąlaik turi būdėti prie jo  *xxx*
Kur lietuviai renkasi, tai nžn. Man tai visada atsitiktinai būdavo, nes komandos neturėjau *Grin*. Ką rasdavom, tą pajungdavom į sąjungą *Grin*
« Last Edit: September 16, 2011, 11:22:24 AM by Zydrius » Logged
clapdown
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 8


« Reply #25 on: September 16, 2011, 13:20:45 PM »

Viskas priklauso nuo zaidimo stiliaus ir taktikos bei gauto provinciju zemelapio. Zaides ir as su kreditais. Kadangi bulgarai valdo tai pillage nesibaigdavo niekados ant mano provinciju. Poto patys siulo i aljansa nes pakvimpa nuostoliais. Pagrindines taisykles neaktyvuoti aljanso kol nepasiruosi karui ir nelaikyti kariuomenes namie karo metu o toliau laikui begant viskas atidirbama *Smiley*
Logged
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #26 on: September 16, 2011, 13:55:39 PM »

Dar pamišai paminėti 24 val./per parą pastoviai siuntinėti kariuomenę ant auksiukų, bet net ir su jais neįmanoma kariuomenės normaliai išmaitinti...

Gerai, baigiu skųsti *Grin*. Turi IO tiek teigiamų dalykų, tiek ir neigiamų, kurie man nepatinka ;P
« Last Edit: September 16, 2011, 13:57:32 PM by Zydrius » Logged
Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!