Imperia Online International
April 20, 2024, 03:32:15 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Go Down
  Print  
Author Topic: Hungarian forum / magyar fórum  (Read 124228 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
SourCherry
Trusted Member
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #285 on: February 20, 2014, 17:31:58 PM »

Hadsereget sajnos nem tudsz szövetségesnek küldeni, hanem csak szövetséges birtoklásoknak.
Logged


SourCherry
Hungarian Community Manager
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #286 on: February 21, 2014, 10:38:47 AM »

én is kérdeznék egyet: nem tudjátok, hogy mit jelent a térképen, a főfalud mellett lévő kis téglafal-szerűség?

szerk.: van egy tippem: akkor jelenik meg, ha mind a 4 oldalán a főfalunak van egy falu. ilyenkor ugyebár a támadó sereg -20 morállal harcol. ezt jelzi a téglafal?
« Last Edit: February 21, 2014, 11:49:16 AM by bolygokapitanya » Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #287 on: February 21, 2014, 15:52:50 PM »

igen, az az.
« Last Edit: February 23, 2014, 02:14:29 AM by Deino » Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
Feri
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #288 on: February 24, 2014, 05:35:40 AM »

Sziasztok
Remélem tud valaki segíteni,a küldi amit nem igazán sikerül megcsinálnom a következő
"Kocsis

A küldetés sikeresen elvégzett, amennyiben belép egy birtoklási szállítási állomásba, különböző a fővárostólm és átszállítja az erőforrásokat a fővárostól a birtoklásba, amelyben van. Amennyiben támadás alatt van, a szállítás azonnali is lehet.

Cél: Helyezz át nyersanyagot a Fővárosból egy tartományba"
már minden variációt csináltam de semmi *sad* vagy valamit nem jól értelmezek talán ?
A főváros mellet,van két másik városom+2 vazallus
A szállító állomás 4-s szintű vannak szállító szekerek is el is tudom küldeni a nyersanyagot,küldtem is minden városomba,de a küldi nem azt mutatja hogy kész
A világ v6177   a nevem GtAmija.
Még sok kérdés: a fővárost át lehet helyezni hegyvidékre ?és ha igen akkor hogy---ha üres helyre kattintok a világtérképen azt írja:"Terep melléklés "
Előre is köszönöm sziasztok

Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #289 on: February 24, 2014, 20:17:19 PM »

Hamarosan az a küldi is korrigálva fog megjelenni. Egyébként azt kell csinálni amit ír, csak a lényeg az hogy INSTANT legyen a küldés (nem kiabálás kifejezéséért írtam nagy betűvel  *hahaha* )

Van egy ilyen gomb, a jelenlegi szállításoknál ha rákattintasz a nyersanyagok alatti "kék" ikonra.

Azonnali nyersanyagszállítás/seregáthelyezés akkor lehetséges, ha nem állsz támadás alatt.
Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
Feri
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #290 on: February 25, 2014, 08:44:24 AM »

Hamarosan az a küldi is korrigálva fog megjelenni. Egyébként azt kell csinálni amit ír, csak a lényeg az hogy INSTANT legyen a küldés (nem kiabálás kifejezéséért írtam nagy betűvel  *hahaha* )

Van egy ilyen gomb, a jelenlegi szállításoknál ha rákattintasz a nyersanyagok alatti "kék" ikonra.

Azonnali nyersanyagszállítás/seregáthelyezés akkor lehetséges, ha nem állsz támadás alatt.
Köszi a választ
Logged
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #291 on: February 26, 2014, 20:16:55 PM »

igen, az az.
köszönöm a választ!
volna viszont egy másik kérdésem is: lehet-e egyszerre több játékosnak ugyanazt az üzenetet elküldeni? amolyan konferenciabeszélgetés-szerű dologra gondolok
Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #292 on: February 26, 2014, 22:04:20 PM »

köszönöm a választ!
volna viszont egy másik kérdésem is: lehet-e egyszerre több játékosnak ugyanazt az üzenetet elküldeni? amolyan konferenciabeszélgetés-szerű dologra gondolok

Tudtommal nincs ilyen lehetőség. De mi szükség is lenne rá? Szövetségnek ott a Közlemény erre a célra.
« Last Edit: February 26, 2014, 22:05:17 PM by Deino » Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #293 on: February 26, 2014, 22:36:53 PM »

Tudtommal nincs ilyen lehetőség. De mi szükség is lenne rá? Szövetségnek ott a Közlemény erre a célra.

a szövetségben a közelebb lévő tagokkal szerettem volna kommunikálni (pl. támadás összehangolás miatt), és nem teleirkálni emiatt a szövetségnek szánt dolgot
Logged
FerdinandX
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #294 on: February 27, 2014, 12:49:40 PM »

Udv Mindenkinek, en egy hete jatszok kb ezen a vilagon  v6 RO 21.. van esetleg aki jatszik meg itt? Koszonom elore is.*Smiley*
Logged
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #295 on: March 05, 2014, 10:57:02 AM »

van valakinek ötlete arra, hogy miért nem gyarapszik a népesség a fővárosban? a rendszer azt jelzi, hogy óránként kb. 1000 fővel nő, de valamiért mégsem történik meg. nemrégen alapítottam egy új provinciát, lehet, hogy oda költöznek át?
Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #296 on: March 05, 2014, 17:16:31 PM »

Új város alapításakor (ha az nem független város) 1000 népességet vesztesz onnan ahonnan alapítod.

Ha nem fejleszted a tanyát, akkor az éhinség előbb utóbb annyi embert visz el, amennyit hoz, így megállhat a növekedés.
Ha katonákat képzel ki, szintén fogy a munkás a bányákból.
Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #297 on: March 05, 2014, 22:17:12 PM »

Új város alapításakor (ha az nem független város) 1000 népességet vesztesz onnan ahonnan alapítod.

Ha nem fejleszted a tanyát, akkor az éhinség előbb utóbb annyi embert visz el, amennyit hoz, így megállhat a növekedés.
Ha katonákat képzel ki, szintén fogy a munkás a bányákból.

nincs szó éhínségről, 1000 ember a nettó népszaporulat óránként. arról van szó, hogy ettől függetlenül este kb. 204 ezer volt a lakosság, reggel meg 205. de a mai nap ez valahogy megszűnt.
« Last Edit: March 05, 2014, 23:32:50 PM by bolygokapitanya » Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #298 on: March 06, 2014, 10:30:36 AM »

Katonát se toboroztál?
Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
bolygokapitanya
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #299 on: March 06, 2014, 12:52:53 PM »

toboroztam katonát, de annyit távolról sem, hogy csak ilyen minimális mértékben nőjön a népesség. de mondom, tegnap varázsütés-szerűen megszűnt a probléma. pedig tegnap is toboroztam néhány katonát.

szerk.: jól tudom, hogy nincs olyan fejlesztés, ami csökkenti a katonák képzési idejét, ugye? az csak akkor csökken, ha a tábornoknak van olyan képessége, ami azt csökkenti.
« Last Edit: March 06, 2014, 14:55:51 PM by bolygokapitanya » Logged
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!