Imperia Online International
January 17, 2022, 00:07:48 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: The Elder Scrolls IV: Oblivion  (Read 3662 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Bojan_gehe
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Posts: 6


« on: December 21, 2009, 14:36:05 PM »

Прибидејќи немаше ни една тема во овој контекст, едноставно си ја пишав мојата омилена RPG игра, па сеа коментирајте и критикувајте во врска со играта (и другите делови на The Elder Scrolls). Според мене е најбољи Single Player игриче пошто е доста реална, имаш голем број на опции и работи кои сакаш и можеш да ги правиш, а исто така самото тоа што можеш да бираш да играш измеѓу First и Third Player е доста јако. Има и други многу јаки хард кор RPG игрички што се можеби и подобри од оваа (Diablo II на пример  ) ама Обливион си е Обливион според мене
Поздрав!
Logged
zeroSuspect
Private
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Posts: 49


« Reply #1 on: January 16, 2013, 15:08:32 PM »

одлична игра е јас еве по 4 пат пробувам да ја поминам *Smiley*
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!