Imperia Online International
March 28, 2024, 14:44:36 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: Lithuanian Forum (manuals in Lithuanian too! almost...)  (Read 34172 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #75 on: January 20, 2009, 21:45:14 PM »

Kurioj čia karalystėj? Mes 25-oj pradėjom, ir nesijungsim po 5 kol nesustiprėsim. Aišku reikės dar 31mą pabaigti, bandysim bulgarus pagauti

Nu ash ir 25 sukuriau acc bet mazas dar juodai *Smiley* ~20 tashku *Smiley*) tai ten kapeikos yra ar nera ?  nu aukso kasyklos ? tikuosi ju nerodo ? ar rodo ? jai nerodo tada idomiau *Grin*
Logged
rimini
Guest
« Reply #76 on: January 20, 2009, 21:52:02 PM »

Monetos atsiras vėliau,manau, kad rodys. O kad mažai taškų turi nepergyvenk. pasidaryk bent 2o lygio pili, padidink fermą ir gali palikti kuriam laikui savo acc. Svarbu, kad neturėtum 50 taškų. Paskui iš karto galėsi pasidaryti centralizaciją.
Aš maro klausiau kurioj jie ten karalystėj
Logged
paguonis
Guest
« Reply #77 on: January 20, 2009, 21:53:03 PM »

Ne po menesio ar dvieju žlugnga lietuviški LDK ir ne todėl kad nesugeba ilgai žaisti, o todėl kad juos sumuša. Čia visų aljansų žlugimo priežastis. Po to aišku krenta nuotaika ir meta žaidimą. Mačiau 7am, 9am, 18am ir 31am. Todėl tiek man tiek Hitleriui nėra didelio noro jungtis prie lietuviško aljanso. Gal tu kitur matei kitaip, gal gali duoti kokį pavyzdį?
Lietuviskas LDK(31realm) krito del kitokiu priezasciu,nei laikas nei kitas kriterijus,daugelis buvo uzbanyti del keliu accountu-gerai atsimenu,nes norejau i LDK.O paskui kai reikia stotis yra sunku ir prasideda erzalyne ir skaidymasis.Metai yra labai ilgas laiko tarpas todel ir siuliau karalyste rinktis.Tas kad pasikeis issidestymas tai gerai,nes keisk kaip nori visi easame ratu issideste:)*Smiley**Smiley* kazkas nueis i mano krasta as galbut i kita bet vistiek jau gatavas issidestymas,Ziurekit kaip slavai organizuojasi kitai erai o kai kas net zino daugiau nes yra tame ale.
Vienu zodziu yra taip.Kas galvuoja dar pazaisti,einame i trumpesne era turinti realma,bet butinai reikia pasijungt nuo pirmos dienos,nes 63 pasijungiau tik po savaites ir skirtumai prasidejo tokie kad pirmieji prisijunge jau turi 3 medalius ir po keleta k tasku ir armijas kurios jau siaucia ir tu visada turi laukt gresmes kad tik pajudinsi galva ,persoksi taskus ir gausi per nuosi,juo labiau alianco taisykles ten skiriasi,nes aliancas kelia nariu isradimus,taigi pavelaves ir esi pavelaves.
Kas del valdymo 31 karalysteje ir 63 yra skirtumu ,bet jie ne esminiai.Per kelias dienas apsipranti.Kreditu reikia visada tureti,bent jau tam kad atostogu galetum iseiti,tai irgi nebloga taktika.
As JUNGSIOS PRIE BETKURIOS KARALYSTES KUR BURSIS TAUTA SU RIMTAIS KETINIMAIS IR AS TIKIU KAD GERESNIU UZ MUSU TAUTIECIUS CIA NIERA.
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #78 on: January 20, 2009, 21:54:57 PM »

mano planas kitoks trupuciuka *Smiley* ishsikelti 5 lvl forta. pasigaminti kokius 3-4k swordu ir eiti per ~70-90 net worto kapeikas ju ieshkant *Smiley* atsimenu 8 men realme vienas bulgaras gerai taip pavare .... buvo ilgai mazas net ash buvau 3x uz ji diesnis paskui kaip kale reserchjus surinkes ~10m tai x5 uz dydziausius patapo *Smiley*
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #79 on: January 20, 2009, 21:58:17 PM »

Lietuviskas LDK(31realm) krito del kitokiu priezasciu,nei laikas nei kitas kriterijus,daugelis buvo uzbanyti del keliu accountu-gerai atsimenu,nes norejau i LDK.O paskui kai reikia stotis yra sunku ir prasideda erzalyne ir skaidymasis.Metai yra labai ilgas laiko tarpas todel ir siuliau karalyste rinktis.Tas kad pasikeis issidestymas tai gerai,nes keisk kaip nori visi easame ratu issideste:)*Smiley**Smiley* kazkas nueis i mano krasta as galbut i kita bet vistiek jau gatavas issidestymas,Ziurekit kaip slavai organizuojasi kitai erai o kai kas net zino daugiau nes yra tame ale.
Vienu zodziu yra taip.Kas galvuoja dar pazaisti,einame i trumpesne era turinti realma,bet butinai reikia pasijungt nuo pirmos dienos,nes 63 pasijungiau tik po savaites ir skirtumai prasidejo tokie kad pirmieji prisijunge jau turi 3 medalius ir po keleta k tasku ir armijas kurios jau siaucia ir tu visada turi laukt gresmes kad tik pajudinsi galva ,persoksi taskus ir gausi per nuosi,juo labiau alianco taisykles ten skiriasi,nes aliancas kelia nariu isradimus,taigi pavelaves ir esi pavelaves.
Kas del valdymo 31 karalysteje ir 63 yra skirtumu ,bet jie ne esminiai.Per kelias dienas apsipranti.Kreditu reikia visada tureti,bent jau tam kad atostogu galetum iseiti,tai irgi nebloga taktika.
As JUNGSIOS PRIE BETKURIOS KARALYSTES KUR BURSIS TAUTA SU RIMTAIS KETINIMAIS IR AS TIKIU KAD GERESNIU UZ MUSU TAUTIECIUS CIA NIERA.

kam tos atostogos ypac tokiose ilgose erose kai armija galima 10h+ pasiusti *Grin* va trumpose sunkiau *Smiley* bet neinu atostogu niekada ir neperku kredu nachren ash karys *Smiley*
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #80 on: January 20, 2009, 21:59:25 PM »

Lietuviskas LDK(31realm) krito del kitokiu priezasciu,nei laikas nei kitas kriterijus,daugelis buvo uzbanyti del keliu accountu-gerai atsimenu,nes norejau i LDK.O paskui kai reikia stotis yra sunku ir prasideda erzalyne ir skaidymasis.Metai yra labai ilgas laiko tarpas todel ir siuliau karalyste rinktis.Tas kad pasikeis issidestymas tai gerai,nes keisk kaip nori visi easame ratu issideste:)*Smiley**Smiley* kazkas nueis i mano krasta as galbut i kita bet vistiek jau gatavas issidestymas,Ziurekit kaip slavai organizuojasi kitai erai o kai kas net zino daugiau nes yra tame ale.
Vienu zodziu yra taip.Kas galvuoja dar pazaisti,einame i trumpesne era turinti realma,bet butinai reikia pasijungt nuo pirmos dienos,nes 63 pasijungiau tik po savaites ir skirtumai prasidejo tokie kad pirmieji prisijunge jau turi 3 medalius ir po keleta k tasku ir armijas kurios jau siaucia ir tu visada turi laukt gresmes kad tik pajudinsi galva ,persoksi taskus ir gausi per nuosi,juo labiau alianco taisykles ten skiriasi,nes aliancas kelia nariu isradimus,taigi pavelaves ir esi pavelaves.
Kas del valdymo 31 karalysteje ir 63 yra skirtumu ,bet jie ne esminiai.Per kelias dienas apsipranti.Kreditu reikia visada tureti,bent jau tam kad atostogu galetum iseiti,tai irgi nebloga taktika.
As JUNGSIOS PRIE BETKURIOS KARALYSTES KUR BURSIS TAUTA SU RIMTAIS KETINIMAIS IR AS TIKIU KAD GERESNIU UZ MUSU TAUTIECIUS CIA NIERA.

Tai gal visgi pabandom 1 realma jai visi susitarti spetumem ? jis prasides po 2 dienu 22diena 17h
Logged
maras
Guest
« Reply #81 on: January 20, 2009, 22:02:17 PM »

kodel tautai 1-a karalyste netinka?
Logged
paguonis
Guest
« Reply #82 on: January 20, 2009, 22:11:43 PM »

Tai gal visgi pabandom 1 realma jai visi susitarti spetumem ? jis prasides po 2 dienu 22diena 17h
*ok* as uz,nora 23 normanduose pradedu.
Kas del kario tai mano aliance karys vienas buvo ir rimini gali tau papasakot kaip karys liko be zmoniu provincijose ir 1,5 milijono armijos(elitines)
Atostogos augina zmones tavo provincijose,taip pat eina laikas tavo isradimuose ta prasme jie gaminasi,o ir paladinus darant po atostogu jau randi atsistaciusia savo armija nes laikas eina ir jie treniruojasi.Sakykim per paskutini musi praradau 100k kariu ir nusilpau einu paiilset ir gryzes randu armija kaip buvusia,plius spionas jau pakiles,plius univeras baigtas,fermos pastatytos ir zmoniu priauge ir tu pats paiilsejes.7lvl  kartografija ir mano 12 lvl reiskia kad galiu tave atakuoti ir dar namie pasitikti tavo ataka jei duodi atgaline.Tai tiek pavyzdziu.Aisku yra uz mane geresniu zaideju kaip riminis,ritleh godas ir gal jie galvuoja kitaip,bet as buvau tokiame kraste kur auksiukai labai silpni ir reikejo suktis kad issilaikyt.
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #83 on: January 20, 2009, 22:18:46 PM »

*ok* as uz,nora 23 normanduose pradedu.
Kas del kario tai mano aliance karys vienas buvo ir rimini gali tau papasakot kaip karys liko be zmoniu provincijose ir 1,5 milijono armijos(elitines)
Atostogos augina zmones tavo provincijose,taip pat eina laikas tavo isradimuose ta prasme jie gaminasi,o ir paladinus darant po atostogu jau randi atsistaciusia savo armija nes laikas eina ir jie treniruojasi.Sakykim per paskutini musi praradau 100k kariu ir nusilpau einu paiilset ir gryzes randu armija kaip buvusia,plius spionas jau pakiles,plius univeras baigtas,fermos pastatytos ir zmoniu priauge ir tu pats paiilsejes.7lvl  kartografija ir mano 12 lvl reiskia kad galiu tave atakuoti ir dar namie pasitikti tavo ataka jei duodi atgaline.Tai tiek pavyzdziu.Aisku yra uz mane geresniu zaideju kaip riminis,ritleh godas ir gal jie galvuoja kitaip,bet as buvau tokiame kraste kur auksiukai labai silpni ir reikejo suktis kad issilaikyt.

Be zmoniu ? *Smiley* kaip jis sugebejo ? *Smiley* ash tik 1.2m turejau armija *Smiley* bet mano fermos visos buvo po ~200k+ zmoniu ir tai vos ishlaikiau juos *Smiley*)) su 9 provincijom *Grin* nu gal auga nezinau . pirmos eros taisyklem neauga zmoniu skaicius tik reserchai .... nu ir kas kad susilpnejes ? *Smiley*) nueini silpnesniu pamushti ir tiek *Smiley*
Logged
paguonis
Guest
« Reply #84 on: January 20, 2009, 22:19:29 PM »

Davai jungiames i pirma.Arturka nepasididziok-taves reikes,godai tu sakei kad nebezaisi,bet gal del tokio reikalo sutiksi,arte laukiu taves pirmame o kai jau pradesime del taktikos ir sutarsime.Musu butu apie 10-12,daugoka,bet manau kad draugisku.As jau nebesikreipiu i maeof,nes tikiu kad jis jungsis ir nusispjausiu ant turnyro jei jau zaisime visi kaip svajojau ir tikrai varysiu rimtai.Na gal tik viena.....vieliava pas mane bus tai airiska(((
Logged
paguonis
Guest
« Reply #85 on: January 20, 2009, 22:24:07 PM »

Be zmoniu ? *Smiley* kaip jis sugebejo ? *Smiley* ash tik 1.2m turejau armija *Smiley* bet mano fermos visos buvo po ~200k+ zmoniu ir tai vos ishlaikiau juos *Smiley*)) su 9 provincijom *Grin* nu gal auga nezinau . pirmos eros taisyklem neauga zmoniu skaicius tik reserchai .... nu ir kas kad susilpnejes ? *Smiley*) nueini silpnesniu pamushti ir tiek *Smiley*
Jis nieko daugiau nedare kaip kelesi karini lygi ir armija,visos provincijos kur minusinis zmoniu prieaugis,o arto ir godo alas po truputi pagavo ir sunaikino jo armija-finale daug karinio gruobio o panaudot niera kaip *Smiley**Smiley**Smiley* niera zmoniu,oramija vistiek lipde net iki nulio populiacija nuleisdamas.
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #86 on: January 20, 2009, 22:24:34 PM »

o koks skirtumas ? *Smiley* kokia veliava *Smiley* svarbu ne bulgarishka *Grin*
Logged
artas999
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Posts: 5


« Reply #87 on: January 20, 2009, 22:26:57 PM »

31 LDK iširo todėl, kad turėjome tik du žaidėjus su praktika Al_caponis ir godas, visi kiti naujokai. Sakau iš savo varpines..... kiek leido mūsų kuklumas gaudėm info iš visur kur galima buvo, dalinomės tarpusavyje aišku iš esmės daugiausiai apie fermini augima (apie tai daugiausiai prirašyta). Neturėjome idėjinio vado tikrai daug info ateidavo per goda is Hitlerio (to dėka ) dabar kas išlikę yra labai aukštai tope godas, Bugaboo, walksafari, artas99999, Bet mes karines patirties sėmėmės patys ir stengėmės mokytis bent jau iš savo klaidu. Didžiausia klaida ta pati anksti sukurtas vienos vėliavos alas ir i ji priimti žaidėjai kurie net nesugebėdavo pranešti, kad ju nebus online, o kariai sau stovėjo namie, vienas kitas toks tupas pralošimas ir pradėjo braškėti kitu žaidėju pasitikėjimas tiek savo tiek kitu jėgomis ir noru pakovoti po viena vėliava. Daug kas mete tada, o kai dar sušoko ant mūsų vienu metu atrodo 3 vieni iš stipriausiu alu išvis visi išsilakstė kaip žiurkes iš skęstančio laivo. Ir ką mes matom LDK tik du nariai godas ir aš, tada buvau įsiutęs daug piktu nesamaniu prirašinėjau...... va tokia ta istorija 31 LDK
Maras ir drapokas (gramodas) malonu buvo su jumis pirmoje palošti tikrai buvo visko ir gaudavom ir laimėdavo ir gerbė ten mus, aš ten buvau trumpai, bet taip norisi, kad visi žaistu už save ir jaustu atsakomybe, jau tikrai neįdomu būna kai turi ganyti dar kokius 1-2 acc, ačiū jums.
Logged
paguonis
Guest
« Reply #88 on: January 20, 2009, 22:35:13 PM »

Na prisijungiau 25 viskas kaip 63.Arte tu teisus.Tai ka nuspresi???Dabar jau turi patirties daugiau uz mane *Smiley**Smiley**Tongue*)Sokam i pirma ar 25 bandome as jau pasijungiau 25 o jei reiks tai ir pirmame jungsios.Spreskit.Zaidimas idomus kai zaidi geroje kompanijoje
Logged
artas999
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Posts: 5


« Reply #89 on: January 20, 2009, 22:37:29 PM »

as jau 25 Arr99
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!