Imperia Online International
March 28, 2024, 14:41:20 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: Lithuanian Forum (manuals in Lithuanian too! almost...)  (Read 34171 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #15 on: January 16, 2009, 13:55:56 PM »

P.S Susitariau su Krum'u del Lietuviu Forumo cia  *hihi* , todel galesim ir cia bendrauti. Zinoma dar reiks su manualais padirbet...
Logged

by Koramae.
Doncikaz
Lieutenant
***

Karma: +7/-1
Offline Offline

Posts: 119


« Reply #16 on: January 17, 2009, 13:29:04 PM »

P.S Susitariau su Krum'u del Lietuviu Forumo cia  *hihi* , todel galesim ir cia bendrauti. Zinoma dar reiks su manualais padirbet...

galima ir cia - bet yra jau sukurtas neblogas forumas, kuri patys lietuviai ir moderuot galesim ramiai - plius spameriu is uzsienio nebus *Grin*
Logged
paguonis
Guest
« Reply #17 on: January 17, 2009, 16:56:34 PM »

As tik manualus verciu  *hihi* , prie to darbo neprileido  *pardon* ...
Tu saunuolis Maeof.Jei jau artas ir hitleris pagyre tai jau daug.Hitleris vienas is labiausiai patyrusiu kurios zinau.Vieni medaliai ir garbe(aisku yra dar godas,vileu,artas gerai varo as paskui juos *Smiley**Smiley**Smiley* )
Kas del vertimu ir darbu tai tik musu spaudimo reikia.Kovo 10 prasides nauja era 31 karalysteje is to kiek ten aukso gyslu vietos turetu buti.Dabartinis godo arto vileu,hitlerio,tado.tomo ir mano issidestymas yra puikus kurti alui.Butinai reikia 63 realme pasitreniruoti,nes tos pacios taisykles bus ir 31.Maeof,aiwa ir kiti ateikit i 31,gal pasiseks ir busite arciau manes,nors prie manes lietuvaite yra.Naujos taisykles turi privalumu ir trukumu tad pasitreniruoti reikia.Kai prasides nauja era zaisiu rimtai,sioje noretusi dar medaliuka gaut ir butu gerai,bet rupuze  *Angry* hitleris visus atima  *pardon* ir man nesiseka  *hihi*
Sekmes visiems ir tikiosi kovo men pradeje tikrai subursim kieciausia  komanda 31 karalysteje.
Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #18 on: January 18, 2009, 11:00:32 AM »

 *freak* paguoni, sakiau negirti manes!  *pardon* truputi atsileidau realmuose per savaitgali, tai reik pailset, prisigriebsiu darbo savaite  [:-}
Logged

by Koramae.
aiva
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #19 on: January 19, 2009, 08:38:22 AM »

Kol kas 31 neduoda registruotis. Na bet turesiu omeny ir butinai prisijungsiu  [:-}
Logged
rimini
Guest
« Reply #20 on: January 19, 2009, 14:35:20 PM »

Sveiki, maeof'ui  tris kart VALIO !!!
Nors ir suprantu kazkiek Anglu, bet gimtaja kalba daug maloniau skaityti.
O aš jau maniau, kad bulgarai ivertino mano ir Voices karinius nuopelnus 31-oj karalystej. Negi pagaliau ir lietuvaiciai kažką parodys. Žaidžiu daugiau kaip metai, bet jokioj karalystej neteko matyti stipraus lietuvisko aljanso.
Visi LDK labai greitai krisdavo. Tikiuosi, kad teks dar  pamatyti
Žaidžiu: 31-oj Vileu,
25-oj Rimas_V

Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #21 on: January 19, 2009, 14:41:29 PM »

Deja rimi, esi teisus, visi LDK, LDKnights Lietuva... Krito labai greitai, masine panika prasidedavo, ir sunkiai visalaik sekdavosi, niekas nesurado paaiskinimo... Laikas pakeisti istorija. R4 Lietvos alliancas nelabai geroi padeti  *hmm* ... Lyderis turi 48 pralaimejimus ginyboje ir ne viena karta nepuole  *tired* , tad as pats sukuriau savo allianca pavadinta Baltic_War. Visi yra kvieciami!  *hihi*



Jau FAQ Isverciau bet paskelbsiu veliau.
Logged

by Koramae.
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #22 on: January 19, 2009, 14:51:23 PM »

Siaip man idomu ash jum buciau patyres zaidejas ar ne :] kas yra patyres zaidejas pagal jus ? jai turejes marshala yra patyres ar ne ? ar turi buti atzaides kokias 4-6 eras ir o siaip kazkaip ish tiesu truputi esu nusivyles lietuviais labai jau mazai karingu yra :[

+ kazkaip tikrai nera noro dar kada zaisti era kurios ilgis daugiau nei 4 men nerealiai igrista ... teko atzaisti 8 men era tai gale jau zudytis noras buvo ...
Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #23 on: January 19, 2009, 14:51:48 PM »

TOP 15 LITHUANIANS NET WORTH POINTS/TOP 15 lietuviu pagal taskus. R4.

 


 
Logged

by Koramae.
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #24 on: January 19, 2009, 14:53:41 PM »

Siaip man idomu ash jum buciau patyres zaidejas ar ne :] kas yra patyres zaidejas pagal jus ? jai turejes marshala yra patyres ar ne ? ar turi buti atzaides kokias 4-6 eras ir o siaip kazkaip ish tiesu truputi esu nusivyles lietuviais labai jau mazai karingu yra :[

+ kazkaip tikrai nera noro dar kada zaisti era kurios ilgis daugiau nei 4 men nerealiai igrista ... teko atzaisti 8 men era tai gale jau zudytis noras buvo ...


As pirma 25R era zaidziau 1 metus, tai vos neisprotejau buvau ferma 2 kartus... Bet seip pabaigiau su rekordu, Brigadieriu Generalu rangu, 67k net worth tasku ir 15 honor...


Marshalas - Labai patyres zaidejas  *hihi*
Logged

by Koramae.
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #25 on: January 19, 2009, 15:01:10 PM »

nu tada ash esu turejes 6x marshalo laipsni :] ji turiu ir dabar 1 realme kur tikrai sunku kovoti su suknistais bulgarais :] O siaip buvo viena karta LT aliancas kuris uzeme pirma vieta bendrame alainsu reitinge Ht_Lietuva kuris buvo laimejes 8 relma. Gaila kad ish to alianco likau vienintelis *sad* o siaip ten budami 2-5x silpnesni dauzem visus.
Logged
rimini
Guest
« Reply #26 on: January 19, 2009, 15:33:41 PM »

Mes su Hitleriu zaisim tikriausiai tik 25-oj karalystej. Aisku man labiau patiktu 6-9 men. era, bet tokios nematau
marsala manau duoda per anksti. Uz 29000 tasku turetu tik generola duoti, o tai i zaidimo pabaiga pilna marsalu nieko vertu.
O patyres karys manau tas kuris pirmoj eilej ziuri kaip karinius tyrinejimus kelti ir kaip savo armija issaugoti jei stipresnis puldineja. Veliau imesiu musio ataskaita kaip su 200.000 kariu laimeti pries 220.000 puolant pili.
Dar nepraejo 2 savaites, nezinau ar nenubaus jei dabar idesiu
Logged
artas999
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Posts: 5


« Reply #27 on: January 19, 2009, 15:37:48 PM »

Sutinku su rimini.  Patyręs tik tas kuris nėra pršikes savo alianso kolegom ir nesvarbu ar tai LT alas ar kitas, o krisdavo tik dėl to kad būnant offline palikdavo karius namie, per tokius  *crazy* ir byrėdavo viskas, visko būna, bet tai galima išspręsti pavaduojant vienas kita, o čia mes ir galim buti naudingi vieni kitiems  *bear* nes kraujas beveik visu vienodas. Aš irgi ilndau jau 25-Arr99
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #28 on: January 19, 2009, 15:41:33 PM »

patyres karys [irmoje eileje kelia ekonomika *Smiley* ir tik po to kelia karine galia. o del 200 priesh 220k man idomu pamatyti kokios tek proporcijos buvo... nekopink musip o parasyk kas kariavo ta prasme kiek paladu palaksu elito ir t.t.t. tada ir pakomentuosiu . Gali buti kad ten ne puolancioje pasiekimas o besiginancio nemokejimas armijos gaminti... patikek jai kuriu nors kariu buvo mazai  tai taip pareinama kad ojojoi... priesh savaite nunesiau armija 90k su savo 100k patirdamas 5k nuostoliu kai varzovas 25k. taigi .... o siaip zesim *Smiley*
Logged
maras
Guest
« Reply #29 on: January 19, 2009, 15:51:24 PM »

sveiki. zaidziu pagrinde 1-oj karalystej,gaila era baigiasi,apie tautieciu zygius 31 -oj girdejau is evil,tiesa senokai,kam gromadas silpnu rodos noreciau pamatyt zaidziancius,tad kvieciu sudalyvaut 1-oj karalalystej atenancioj eroj-sikart mes vargsai tik is aljansu reitingo neiskritom turedami viena marsala keturis ivairiu rusiu generolus ir dvieju pulkininku padedami
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!