Imperia Online International
April 16, 2024, 17:01:28 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: ΕΥΣΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ !!!  (Read 17761 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« on: October 15, 2007, 11:01:40 AM »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. Θα ηθελα να δημιουργησουμε ενα μερος οπου θα μπορουμε να γραφουμε τα καλα αλλα και τα ασχημα σημεια και πραξεις κυριως ελληνων παιχτων αλλα και ξενων.Αυτο θα μας βοηθησει να γνωρισουμε καλυτερα και εμας αλλα και τους πιθανους αντιπαλους μας.Περιμενω με ειλικρινια τις αποψεις σας. *rose* *evil* *Smiley* *bear*
Logged
AlexBez
Private
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #1 on: October 15, 2007, 11:30:11 AM »

Καταρχην αν και νεος θελω να πω οτι αν δεν κάνουμε επιθεσεις μεταξύ μας σαν έλληνες, τότε μας αξίζουν καταρχήν κάποια εύσημα!
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #2 on: October 15, 2007, 11:52:51 AM »

Δεν θα κάνουμε επιθέσεις μεταξύ μας!!!??? Μα γιατι θελω να σπάσω τον Μάκη μπουχουχουχου  *cry*
Άς σοβαρευτώ τώρα, εντάξει γιατί οχι κατσε να το κάνω και αυτοκόλητο το θέμα.
« Last Edit: October 15, 2007, 11:53:15 AM by Amaterasu » Logged

TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #3 on: October 15, 2007, 12:43:06 PM »

Τοσο καιρο δεν μου εχει τυχη να δω ελληνομαχες!!!!! αυτο μας ελειπε.    Εννοω παλιοχαρακτηρες-καλοχαρακτηρες   παλιοκινησεις-καλοκινησεις   καλουποσχεσεις-παλιουποσχεσεις   ταιριασμαρα-ξεταιριασματα   και οτι αλλο σκεφτειται και σας εχει τυχη στο παρελθον.
Οτιδηποτε γραφτει εδω θα ειναι μονο για καλο και ελπιζω καλοπροαιρετα αλλα και αληθινα.
Ουτε γλυψιματα ουτε ανακριβιες και θα υπαρχει και αντιλογος.
Ελπιζω να μας βγει σε καλο. *cool*
« Last Edit: October 15, 2007, 12:44:07 PM by TAKIS » Logged
greeklover
Sergeant
**

Karma: +62/-13
Offline Offline

Posts: 62


« Reply #4 on: November 06, 2007, 11:45:15 AM »

Τι άλλο...έχω τη συνήθεια να σταματάω να επιτίθεμαι όταν με παρακαλάνε, ανάθεμα το Ελληνικό φιλότιμο...αλλά αυτό μάλλον είναι άσχετο με το θέμα. Είπαμε όμως, όταν κάποιος καταλάβει τι είναι σχετικό με το θέμα ας μου πει  *Grin*

Εγώ πάλι δεν σταματάω τις επιθέσεις όσο και να παρακαλάει ο άλλος... ειδικά όταν ο άλλος έχει αρχίσει τις εχθροπραξίες εναντίον της αυτοκρατορίας μου , τότε οι επιθέσεις μου σταματούν όταν ο άλλος έχει γίνει χρυσορυχείο και έχει βγεί από το Χ10 μου  *evil* *evil*
Logged

Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #5 on: November 06, 2007, 12:02:14 PM »

Προσωπικά χτυπώ και χάνομαι μέσα στην νύχτα... μέχρι την επόμενη φορά. *crazy*
Παράδειγμα ενας σκοπιανός που είχε την φαεινή ιδεα να πιλλατζάρει τον Παναγιώτη στις άρχες. Χτές είπα να πάω να ανταποδώσω την επίσκεψη μην μας πούν και ακοινώνητους 6 μεγάλες επαρχίες με πλυθησμό απο 160κ εώς 195κ γινανε στάχτη σε 2 λεπτά  *evil*  187,219 νεκροι !! όχι παίζουμε.  *cool*
Μάκη πάρε χαρτάκι προτεραιοτητάς ερχεται η σειρά σου... οπά λάθος, δεν πρέπει να αποκαλύπτώ τα σατανικά μου σχέδια.  *Embarrassed*
Logged

greeklover
Sergeant
**

Karma: +62/-13
Offline Offline

Posts: 62


« Reply #6 on: November 06, 2007, 12:06:07 PM »

 *freak* *freak* ρε Αντρεα μην καρφώνεσαι έτσι  *hihi*
Logged

TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #7 on: November 06, 2007, 20:11:06 PM »

ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΥΤΟΥ. ΕΥΣΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ, ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΡΕΑΛΜ 4 6-11-07 ΤΕΛΕΙΩΝΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ 51 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΔΕΧΟΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 25 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ,Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΤΟΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ Ο ΜΕΓΑΣ ΜΑΚΗΣ-Ο ΜΑΚΑΤΑΣ-Ο ΜΕΝΑCΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΛΟΙ ΕΚΑΝΑΝ RECALL.ΜΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΣΥΝΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ RECALL ΝΩΡΙΤΕΡΑ.650 ΠΟΝΤΟΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΕΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΦΕΝΕΤΑΙ ΑΠΛΟ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ. ΜΑΚΗ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΕΞΩΦΥΛΛΟ 
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. *bravo* *bravo* *bravo*
« Last Edit: November 06, 2007, 20:55:45 PM by TAKIS » Logged
TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #8 on: November 06, 2007, 20:42:57 PM »

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΡΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ WAR INCOME. *rose*
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #9 on: November 06, 2007, 21:15:54 PM »

Τιμή μου που πολεμάω μαζί σας παλικάρια!!! Θα τους σφάξουμε όλους, ή τους μισούς, ίσως το ένα τέταρτο λέω να λυπηθούμε μερικούς  *YAHOO*

Μεγάλε δεν ξέρω για τους υπόλοιπους πατριώτες, αλλά μπροστά στον Λεηλάτη της συμμαχίας δεν βλασφημείς, κανεί κακό, όλοι νεκροί δεν θα υπάρχουν επιζώντες. Άντε να αφήσουμε ένα σημειωματάκι σε μια μισοκαμμένη πόρτα που να λέει "Απο εδώ πέρασε ο Ιεγχής Χανίδης ΑΕ" .  
« Last Edit: November 06, 2007, 22:02:01 PM by Amaterasu » Logged

greeklover
Sergeant
**

Karma: +62/-13
Offline Offline

Posts: 62


« Reply #10 on: November 07, 2007, 10:36:07 AM »

 *ok* *ok* ωραίος ο Μακαρος  *Grin* *Grin*
Logged

TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #11 on: November 09, 2007, 13:54:57 PM »

KANENA PARAPONO MAKH MOY.KANENA *ok*
Logged
TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #12 on: December 20, 2007, 11:50:25 AM »

ΓΕΙΑ ΜΑΣ. ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ REALM 4. Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ Ο ΜΑΚΗΣ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΑ ΛΙΓΟ) ΚΑΙ ΕΓΩ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΟΠΛΙΤΕΣ ΣΤΟ 2ΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΑΜΕ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ. ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΗΔΟΝΗ ΤΟΥ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ. ΤΟ ΤΙ ΣΤΡΑΤΟ ΕΦΑΓΑ ΑΡΚΕΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ, 308 HONOR. ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΚΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΧΑΛΑΓΕ ΠΗΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ. ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ..... ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΑΝΕ !!!:) *YAHOO* *bear*
« Last Edit: December 20, 2007, 14:53:18 PM by TAKIS » Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #13 on: December 20, 2007, 21:32:08 PM »

Είπαμε σε λυπήθηκα, την μόνη φορά που έστειλα φώναζες  *Grin*
Logged

Manius
Guest
« Reply #14 on: January 03, 2008, 04:01:36 AM »

Μπορεί να μην σας γνωρίζω αλλά από ότι κατάλαβα γνωρίζεστε καλά μεταξύ σας...Πραγματικά είναι πολύ συμαντικό να έχεις φίλους στο ίδιο realm με εσένα. Κάτι αντίσοιχο έγινε και με εμένα αλλά σε μικρότερη κλίμακα... Σε γενικές γραμμές έχει ως εξής.
Στο πρώτο war είμαστε βήμα βήμα στους πόντους με τους αντιπάλους μας. Μία μέρα πριν από το τέλος του πολέμου πείθω τον Miniline(αντίπαλο που έφυγε από την συμμαχία του) να μας δώσει πληροφορίες για το πότε ο αρχηγός τους (και μόνος στόχος που άξιζε) είναι off line. Με μαέστρο τον Cuorion (Έλληνας) και σαν ορχήστρα εμένα έναν βέλγο και έναν αμερικάνο οργανώνουμε στο forum της συμαχίας τις κινήσεις μας. Έτσι όπως τα καταφέραμε πήραμε προβαδισμα 100+ πόντων...(εγώ και ο Cuorion είμασταν στην νησίδα της σχολής που έμεινε 30 λεπτά παραπάνω ανοιχτή μόνο για εμάς) και ήσυχοι πήγαμε για DnD...Έλα όμως που υπάρχουν και οι μ....ς. Ένας Έλληνας χωρίς να ελέξει το forum, τις κινήσεις μας, και ουτε καν αναφορές απο κατασκόπους πήγε και έδωσε σε πολλές μικρές ταυτόχρονες επιθέσεις αρκέτους πόντους. Κάναν και μια συγχρονισμένη επίθεση και τελικά κέρδισαν τον πόλεμο. Η διαφορα όμως ήταν τέτοια που αν δεν έδινε τους πόντους ο THESSALOS(το όνομα του) θα κερδίζαμε...τελικά των κράξαμε όλοι και με το πρώτο activity check που κάνουμε κάθε τόσο...τον διώξαμε....
Βάλαμε όμως έναν καινούριο παίκτη στο Imperia και στην συμαχία μας. Τώρα είμαστε και πάλι 3-> Manius, Cuorion, Erebos
Logged
Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!