Imperia Online International
May 05, 2024, 19:12:19 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Καλώς ορίσατε στο Ελληνικό πίνακα ανακοινώσεων  (Read 8563 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« on: August 31, 2007, 15:53:27 PM »

    Επιτέλους ένα όνειρο έγινε πραγματικότητα έχουμε το δικό μας ξεχωριστό κομμάτι στον πίνακα ανακοινώσεων του παιχνιδιού δεν θα σας κουράσω με κανόνες και λεπτομέρειες καλής συμπεριφοράς εντός του πίνακα μας , ή και των άλλων κομματιών του, τους κανόνες του μπορείτε να τους διαβάσετε εδώ εξάλλου:  http://www4.imperiaonline.org/forums/int/index.php?topic=117.0
   Το μόνο που θα ήθελα να τονίσω είναι ότι επειδή είναι ένα σχέδιο υπό κατασκευή θα θέλαμε την υπομονή σας μέχρι να το εντάξουμε στα υψηλότερα κριτήρια έναντι παρόμοιων Πινάκων Ανακοινώσεων. Για οποιαδήποτε απορία, υπόδειξη ή ερώτηση θα ήμασταν χαρούμενοι να την ακούσουμε είτε αυτή αφορά το παιχνίδι είτε τον πίνακα ανακοινώσεων. Επισης εγκείται και η Ελληνική μετάφραση του παιχνιδιού εντός των επομένων ημερών.
  Με αυτά τα λίγα λόγια θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε και να σας ευχηθούμε ένα ευχάριστο και δημιουργικό παιχνίδι. Ας δείξουμε εξάλλου στους ξένους ότι το να είσαι Έλληνας είναι κάτι παραπάνω από απλώς μια λέξη, είναι ιστορία τεσσάρων χιλιάδων χρόνων, είναι πολιτισμός που άλλαξε την ιστορία αυτού του κόσμου αμέτρητες φορές και θα την αλλάξει άλλες τόσες. Με λίγα λόγια είναι ψυχή, αδάμαστη, ηρωική και πάνω από όλα ευγενική.

Μετά Τιμής η Διαχειριστική Ομάδα του Ελληνικού Πίνακα Ανακοινώσεων
Ανδρέας – Amaterasu
Μάκης - makatas
« Last Edit: August 31, 2007, 15:55:20 PM by Amaterasu » Logged

Denpaskalapsile
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1 on: August 31, 2007, 18:02:54 PM »

Ψηλέ καλά τα λέτε, απλά μιά μικρο-διόρθωση. Η Ελληνική Ιστορία ξεκινάει το 1100 π.Χ. με την κάθοδο των Αχαιών. Πριν απο αυτήν την εποχή, οι κάτοικοι του Ελληνικού χώρου ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. Πως φαίνεται οτι μόλις γύρισα απο τις Μυκήνες ε? ;D
Logged
TAKIS
Private
*

Karma: +75/-3
Offline Offline

Posts: 2


Make love no much war !!!


« Reply #2 on: August 31, 2007, 18:19:28 PM »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΜΑΚΗ-ΑΝΔΡΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ. *wink*
Logged
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #3 on: September 12, 2007, 12:19:09 PM »

Καλή αρχή παιδιά!!  *YAHOO* Αν χρειάζεστε βοήθεια (μετάφραση ,ή ,κάτι άλλο), βάλτε μια φωνή!

ΥΓ. Δεν ανοίγουμε και κανα board για τα δικά μας Alliances???
« Last Edit: September 12, 2007, 12:31:06 PM by Lethurion » Logged
Lethurion
Private
*

Karma: +9/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #4 on: September 12, 2007, 12:34:51 PM »

Μόλις το άλλαξα σε board ανα realm όπως στο Αγγλικό forum. Νομίζω οτι θα είναι πιο βολικό. Ένα αρχικό topic για γενική συζήτηση περί συμμαχιών και τα υπόλοιπα για επιστράτευση, συνεννοήσεις κλπ. ανα realm. Απλά για να μήν αρχίσει να γίνεται χαμός στην Γενική συζήτηση και χάσει η μάνα το παιδί...
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #5 on: September 12, 2007, 13:19:26 PM »

Ωραία όταν μας δώσουν όλους τους πίνακες το μετακινούμε. Καλώς όρισες και απο μένα.
Logged

geoav
Private
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #6 on: September 12, 2007, 21:32:58 PM »

Καλησπερα παιδια κι απο μενα. Καλη δουλεια. Συγχαρητηρια. Αν θελετε καμια βοηθεια με μεταφραση πειτε μου.
Logged
apatsi
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #7 on: September 13, 2007, 15:46:54 PM »

Καλώς σας βρήκα αδέρφια! χααχαχχααχαχαχαχαχαχαχα
Τόσο καιρό χωρίς νέα σας αλλά τώρα είμαστε και πάλι κοντά Μάκη-Ανδρέα!
Είμαι ο Νίκος με ξέρει ο Μάκης απο παλιά! Εγώ θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία στην ελληνική αποστολή και καλή επιτυχία σε όλους τους Έλληνες που πέζουν το παιχνίδι, αρχάριους και προχωρημένους, δεν έχει σημασία! Πάντως έμεινα έκπληκτος από τη δουλειά και τα λόγια σας παιδιά! Συνεχίστε έτσι! Τα λέμε!
Logged
lion73
Private
*

Karma: +36/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #8 on: September 13, 2007, 16:53:11 PM »

Γεια σας και απο εμένα παιδιά....Χάρης
Logged
AceT
Private
*

Karma: +77/-25
Offline Offline

Posts: 7

Forum Troll


« Reply #9 on: September 13, 2007, 23:40:01 PM »

Ψηλέ καλά τα λέτε, απλά μιά μικρο-διόρθωση. Η Ελληνική Ιστορία ξεκινάει το 1100 π.Χ. με την κάθοδο των Αχαιών. Πριν απο αυτήν την εποχή, οι κάτοικοι του Ελληνικού χώρου ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. Πως φαίνεται οτι μόλις γύρισα απο τις Μυκήνες ε? ;D

χααχαχαχαχχαχα... γιατι σου την λέει έτσι ρε Αντρεα? (Αν καταλαβα καλα ο Γιάννης ειναι ε?  *hahaha*)

Καλη αρχή και καλή συνεχεια σε ολους... Εγω ετσι κι αλλιως δεν παιζω πια αλλα θα γραφω που και που καμμια μαλακια... χαχαχα  *hahaha* Και αν μπορω με να βοηθησω σε κατι πειτε μου...
Logged

השם הוא טי. אייס טי 

restricted (l)user 23.05.2007
apatsi
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #10 on: September 13, 2007, 23:48:59 PM »

Γειά σας παιδιά και πάλι. Ήθελα να βάλω εις πέρας μία συζήτηση που αφορά κάποιες κατά τη γνώμη μου βλακώδες αλλαγές στο αγαπητό μας παιχνίδι, όπως για παράδειγμα αυτό το μη online που βλέπεις στους παίκτες, δεν θα ήταν καλό απο την πλευρά μου να ζορίζουν τους παίκτες βάζοντας τέτοιο σύστημα και κάνοντας να σκέφτονται άμα ο άλλος είναι ή όχι online από το να έχεις πλήρης εικόνα του παίκτη! Το κάναν αυτό και καλά για να γίνει το παιχνίδι πιο δύσκολο, αλλά δεν ξέρω άμα συμφωνείται πάντως εμένα δεν μου άρεσε! Είναι επίσης αυτό με την εθνικότητα του παίκτη, το ότι δεν δίχνουν πια από πια χώρα είναι ο άλλος, επίσης τους 4 μήνες παιχνιδιού τους κάναν 6-8! Αυτά τα συνάντησα φίλοι μου στα realm 5,7 και μου έχουν πει ότι ισχύουν και σε άλλα! Πείτε μου τη γνώμη σας!
Logged
Amaterasu
Warrior philoshoper of a long lost, but not forgoten era.
Forum Staff
*

Karma: +198/-21
Offline Offline

Posts: 73

Childe of nebula, brother to the stars.


WWW
« Reply #11 on: September 14, 2007, 07:30:10 AM »

Καλημέρα και από μένα παίδες ευχαριστουμε για τα καλά σας λόγια. Εχει ακόμα δουλίτσα αλλά σε κανα δύο τρείς βδομάδες θα είναι τα πάντα ετοιμα.
Τάσο ο Βασίλης είναι με τον Γιάννη έχουμε χαθεί με την νέα του δουλειά κτλ. 
Logged

q
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #12 on: January 03, 2008, 17:27:54 PM »


Καλησπέρα και Καλή Χρονιά!

Δεν μου λέτε ρε μάγκες:

Είναι κάτι παιδιά, εδώ παρακάτω, που έχουν αναρτήσει τον δικό τους πίνακα ανακοινώσεων
και τον λένε ....

ωχ! για κάτσε...

Μακιαβελικό (όχι-όχι!),
Μαροκινό (ούτε!),
Μακντοναλντικό (πας καλά, ρε?)
Μυρηκαστικό (καλύτερα να μασάς...)
...

Το θυμήθηκα:
Μακεδονικό!

Δεν γίνεται να τους πούμε δύο λόγια μπας και το γυρίσουνε σε ΦΥΡΟΜ? (εκ του ΦΥΡί-ΦΥΡί το πάτε Ορέ Μάγκες να τις φάτε)   

Αν θέλετε δηλαδή...
Και με το συμπάθειο...

Logged
dracul
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #13 on: August 13, 2009, 18:17:12 PM »

Καλησπερα παιδια κι απο μενα πολυ καλη δουλεια αν και ειμαι σχετικα καινουργιος στο παιχνιδι Συγχαρητηρια και παλι!!!
Logged
Imperia-Judith
Private
*

Karma: +340/-66
Offline Offline

Posts: 36



« Reply #14 on: August 14, 2009, 16:28:46 PM »

Γειά σας και από μένα! Είμαι η Community manager με Ελληνικά. *Embarrassed*
Logged


Quote
As many of you are well aware there was a bot known as "Judith" sending spam PM's to forum users.
*freak*
Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!