Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:01:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: utvrda  (Posjeta: 2809 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #30 na: Prosinac 30, 2009, 05:59:17 »

utvrda vrijedi al ako te napadne neko sa 3000 trebova i 1M čuvara nema ti baš pomoći za utvrdu..u mene je voj.medicina 21 al opet sam pobjegao jer šta je sigurno sigurno je...jer sam vidio bitaka di ovi pobjeđuju sa 30 časti pa eto...
sto se tice 1M cuvara je nebitno jer tako i tako u jednoj rudni stetu radi 2*cuvara koliki je kapacitet utvrde.... znaci ako je u utvrdi 30k strijela utvrdu ce napadat 60kcuvara nece vise bez obzira da li ima 1M ili 10M....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #31 na: Prosinac 30, 2009, 06:01:23 »

pa ok...al opet falange paladini elitni strjelci i na kraju trebovi...pred onim brojkama se smrznem i bižim  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #32 na: Prosinac 30, 2009, 06:08:52 »

sve to stoji sto ti kazes ali opet jednostavno ako neko ima jacu vojsku moras se maknut to je sigurno ali samo ocu rec da u bitkama koje su "cupave" ili ti ga naknap utvrda vrijedi zlata ja sam dozivio jedan primjer napada me jedan igrac ja imam utvrdu lvl 7 i izracunam si na kalkulator i pokazuje mu da protivnik pobjeduje sa 52morala... njegova sreca je sto je napad poslao tada jer da je poslao 1h kasnije ispred nosa bi mu se zavrsila utvrda lvl 8 i vjerovali ili ne isao sam provjerit koja je razlika... znaci ista identicna vojska samo utvrda lvl 7 i lvl 8 protivnik je po izvjestaju koji sam izracunao gubio bitku sa 26morala a samo je utvrda lvl 8 aktivna i to je imao cca 1500 trebova i 200k cuvara .... eto i kad je utvrda osam on gubi tako da moze posluzit i jako je glupo reci nema svrhe radit ima svrhe jer da nema nebi je bilo u igri nebi dali mogucnost da se radi utvrda lvl 8 da ona ne sluzi nicemu....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #33 na: Prosinac 30, 2009, 06:11:42 »

sve to stoji sto ti kazes ali opet jednostavno ako neko ima jacu vojsku moras se maknut to je sigurno ali samo ocu rec da u bitkama koje su "cupave" ili ti ga naknap utvrda vrijedi zlata ja sam dozivio jedan primjer napada me jedan igrac ja imam utvrdu lvl 7 i izracunam si na kalkulator i pokazuje mu da protivnik pobjeduje sa 52morala... njegova sreca je sto je napad poslao tada jer da je poslao 1h kasnije ispred nosa bi mu se zavrsila utvrda lvl 8 i vjerovali ili ne isao sam provjerit koja je razlika... znaci ista identicna vojska samo utvrda lvl 7 i lvl 8 protivnik je po izvjestaju koji sam izracunao gubio bitku sa 26morala a samo je utvrda lvl 8 aktivna i to je imao cca 1500 trebova i 200k cuvara .... eto i kad je utvrda osam on gubi tako da moze posluzit i jako je glupo reci nema svrhe radit ima svrhe jer da nema nebi je bilo u igri nebi dali mogucnost da se radi utvrda lvl 8 da ona ne sluzi nicemu....

da to stoji..što je je...tu se slažem u potpunosti da vrjedi utvrde gradit..jer opet veći lvl utvrde veća proizvodnja i veća šansa pobjede doma  Wink
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #34 na: Prosinac 30, 2009, 06:15:01 »

sto se tice 1M cuvara je nebitno jer tako i tako u jednoj rudni stetu radi 2*cuvara koliki je kapacitet utvrde.... znaci ako je u utvrdi 30k strijela utvrdu ce napadat 60kcuvara nece vise bez obzira da li ima 1M ili 10M....

4* vise od kapaciteta utvrde bez bonusa, a to znaci ako ti je u utvrdi 0 strijela opet nema veze, racuna se maksimalni kapacitet bez bonusa
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #35 na: Prosinac 30, 2009, 06:18:59 »

4* vise od kapaciteta utvrde bez bonusa, a to znaci ako ti je u utvrdi 0 strijela opet nema veze, racuna se maksimalni kapacitet bez bonusa
da ustvari tako je imas pravo malo sam se izgubio nemoj mi sudit zbog toga..... Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #36 na: Prosinac 30, 2009, 06:19:39 »

dok ne bude utvrde 9 60k cuvara nece nikad napadat utvrdu 8  Tongue
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #37 na: Prosinac 30, 2009, 06:21:29 »

ko radi taj i grijesi *beer* mislim da cak i tigar ali nisam siguran  *beer*
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #38 na: Prosinac 30, 2009, 06:26:57 »

a neće bit utvrde 9 ako bude moja je prva  Tongue Cool amo mi popit malo  *freak*  *drunk*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!