Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:06:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kako vodja saveza može vidjeti napad na člana ?  (Posjeta: 888 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Prosinac 25, 2009, 02:04:52 »

Pozdrav svima i Sretan Božić !
Zanima me da li i kako vodja saveza može vidjeti kad je neki član saveza napadnut. Naravno ne mislim na izvješće nakon bitke već tijekom trajanja napada. Hvala unaprijed na odgovoru.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 25, 2009, 02:08:31 »

Pozdrav svima i Sretan Božić !
Zanima me da li i kako vodja saveza može vidjeti kad je neki član saveza napadnut. Naravno ne mislim na izvješće nakon bitke već tijekom trajanja napada. Hvala unaprijed na odgovoru.
hvala također.... voda nemoze znati ni viditi da se na nekoga od clanova saveza upravo odvija napad jedino sto moze vidit je da je neki clan poslao napad te za koliko se on odvija....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Marin20
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 25, 2009, 02:09:50 »

ja iso odgovorit i bosanac prije mene    :Smiley  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #3 na: Prosinac 25, 2009, 02:14:39 »

Hvala vam na odgovoru koji me na zalost rastuzuje jer mislim da bi vodja trebao imati mogućnost vidjeti kad mu je neki član saveza napadnut. Predlazem programerima da tu opciju stave u slijedeće verzije IO. Također mislim da bi u izvješću ratova saveza uz podatak o datumu bitke trebala biti i informacija o vremenu održane bitke. No dobro.. Imam previše prijedloga a zaboravio sam na Bugarsku mafiju  *WALL* *WALL* *WALL*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 25, 2009, 02:22:11 »

Hvala vam na odgovoru koji me na zalost rastuzuje jer mislim da bi vodja trebao imati mogućnost vidjeti kad mu je neki član saveza napadnut. Predlazem programerima da tu opciju stave u slijedeće verzije IO. Također mislim da bi u izvješću ratova saveza uz podatak o datumu bitke trebala biti i informacija o vremenu održane bitke. No dobro.. Imam previše prijedloga a zaboravio sam na Bugarsku mafiju  *WALL* *WALL* *WALL*
ali tek bi onda bilo varanja svi bi dali sifru vodi i voda kad vidi napad ode kod igraca na acc sve makne i to je to onda je dovoljno samo jedan igrac u savezu koji je aktivan i drzat ce cijeli savez.... a to s vremeno je dobra stvar ali time sto nema vremena samo se iziskuje od igraca da budu aktivni jer jedino oni mogu rec tocno vrijeme a ako je igrac neaktivan nemo od toga nista.... drugim rijecima na taj nacin tjeraju ljude da budu aktivni....  Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 25, 2009, 02:39:41 »

Prihvacam donekle tvoje objasnjenje bosanac i slazem se s njim. No ako igraci to hoce i vjeruju vodji onda bi mu i ovako mogli dati svoj password pa bi vodja imao mogucnost povremeno provjeravati da li je neki igrac u savezu pod napadom posebno kada su objavljeni ratovi.
Evidentirano
Marin20
Gost
« Odgovor #6 na: Prosinac 25, 2009, 02:41:06 »

ali to ti je varanje  Cool    *freak*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 25, 2009, 02:43:27 »

Prihvacam donekle tvoje objasnjenje bosanac i slazem se s njim. No ako igraci to hoce i vjeruju vodji onda bi mu i ovako mogli dati svoj password pa bi vodja imao mogucnost povremeno provjeravati da li je neki igrac u savezu pod napadom posebno kada su objavljeni ratovi.
je ali ovako bi on bio na svom acc i nadgledao situaciju(sto mu je veliko olaksanje)...... a sad ako ce to radit on mora skakat s acc na acc.... u bilo kojem pogledu je varanje i nikako nije dobro....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
bad_boy
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 25, 2009, 02:46:24 »

da to nije dobro i sad vodja ima previse mogucnosti a kad bi jos dobio onda ne bi bilo smisla
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #9 na: Prosinac 25, 2009, 02:51:07 »

Ok ako vi tako kazete iako mislim da ja to ne bih tako drasticno okarakterizirao. Mislim da u ovoj igri ima puno tezih prevara od te. Ali one sada nisu tema ovog posta. Pozdrav svima.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 25, 2009, 02:53:20 »

Ok ako vi tako kazete iako mislim da ja to ne bih tako drasticno okarakterizirao. Mislim da u ovoj igri ima puno tezih prevara od te. Ali one sada nisu tema ovog posta. Pozdrav svima.
slazem se zipe sto se tice prevara i radi se na tome da se sto vise uklanjaju ali eto uvijek ima onih koji neznaju posteno pa eto ali svi budu uhvaceni prije ili kasnije.......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!