Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:44:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nekulturne poruke u IO  (Posjeta: 8870 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« na: Veljača 24, 2009, 06:02:56 »

 Shocked  Pošto vidim da u Hrvatskom realmu ima netrpeljivosti prema ljudima iz Zagreba iliti purgerima,radi jedne utakmice koja je meni totalno nebitna,a već mi je pun kufer toga da se razjedinjavaju sjever i jug,svima onima kojima sam poslao poruku koji su vrijeđali mene kao Zagrepčanima putem javnih poruka u realmu,zbog čega sam baniran,znaće da neće biti mirni od mene sa moje strane,jer očekujem ispriku svakog pojedinca koji nas je vrijeđao,a to stvarno nije potrebno i nije u sportskom duhu,već samo jedna primitivna pojava primitivnih pojedinaca,a vi administratori me slobodno ušutkavajte.  *hmm*

Jer da sam ja na mjestu administratora, ja bih ih sve banao.
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2009, 06:47:01 od Tiger » Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 24, 2009, 06:43:36 »

evo ovako ja navijam za dinamo i ne znam šta su dogodilo,nikad nisam bio za raspodjelo sjevera i juga,javi se ovdje kosciu i tiger-u,pa će oni valjda to rješiti.......
Ne kužim ovaj naslov malo je prost.....Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 24, 2009, 06:45:55 »

Evo Goronja, imaš ispriku od mene, jer sam te ja ušutkao na 24 sata. Ali svatko ko pošalje uvredljivu poruku ja ću ga ušutkati. Ne pravim razlike ovisno o tome jel znam nekog ili se slažem s time što je napisao ili je to druga osoba zaslužila. To je kaj se tiče bana.
Imam ovlasti da provjeravam uvredljive poruke, ali nažalost nemam nikakve ovlasti nad porukama koje su objavljene na vrhu stranice. Inače bi sve bile obrisane i neki pojedinci ušutkani na 10000 sati. Za te poruke moram stalno gnjavit admine. Nažalost i nikak da mi daju mogučnost brisanja tih poruka.
A kaj se tiče onog drugog, potpuno se slažem s tim. Ali to samo pokazuje kolko smo mi Hrvati(ili neki pojedinci) primitivni. Toga ima i u drugim realmovima ali ne u toj mjeri. Da jedna tekma može uzrokovati tolko napetosti, netrpeljivosti, vulgarnih izraza... To jednostavno nema smisla. I mislim da budem za javne poruke tražil direktno ušutkavanje od 10000 sati.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 24, 2009, 06:56:47 »

 Shocked aKO VEĆ PO FORUMIMA I FACEBOOKO I NEZNAM GDJE VEĆ POSTOJE TE REGIONALNE NACIONALNE NETRPELJIVOSTI,PA ZAR MORAMO TO TRPITI  I U IMPERIJI,MA SRBI I KOSOVARI SE VIŠE VOLE NEGO MI KAKO IZGLEDA,STVARNO ŽALOSNO,NEMAM RIJEČI.
AJDE DA JE TO JEDAN REKAO,ALI TOLIKA HOMOGENIZIRANOST I TOLIKO NJIH,TO JE VEĆ STVARNO PRETJERIVANJE U MALO VEČIM RAZMJERIMA,A I NE VIDIM ŠTA TO UOPĆE IMA VEZE SA OVOM IGROM OVDJE. Huh?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 24, 2009, 06:58:29 »

I još jedan info s kojim mi možete učiniti ogromnu uslugu. Kad vidite nekulturnu poruku, prijavite je klikom na bijelu ikonicu pokraj njenog imena. Ja prijavim svaku takvu poruku, ali mora biti prijavljena sa 4 različita IP-ja da bi ih ja mogo banat. Pa ak vas troje prijavi, ja sam četvrti i oni dobe ban i poruka se automatski briše. Smiley Hvala
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 24, 2009, 07:00:07 »

Slažem se goronja s tobom potpuno, ali očito smo balkanci. Pa napravite meni, sebi i svim kulturnim ljudima uslugu i prijavljujte te poruke da ih ja mogu kazniti. Pa nakon nekog vremena možda riješimo taj problem.
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 24, 2009, 07:48:37 »

ma uvijek će biti ljudi koji su takvi,koji ne vole ljude koji nam nisu slićni......
ja niti jednog čovjeka ne mrizm,to je prejaka riječ,nije mi drag i to,ali mržnja,to nije to....
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 24, 2009, 08:27:32 »

da..stvarno su pretjerali s tim porukama i meni dođe da ih napadnem ali mi nisu u dometu  Angry
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 24, 2009, 09:42:14 »

Kad smo već kod toga.... što se događa s prijavljenim porukama?

Ja redovno sve uvredljive poruke prijavljujem, ali ne znam ima li to uopće smisla, tj. sankcioniraju li se takvi pojedinci...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 24, 2009, 09:49:19 »

 Cool ne brini kosac,doći će oni već na tapetu zbog ovoga,nega govore mačevi,a neka oni i dalje laju.  Angry
Evidentirano

Bothari
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #10 na: Veljača 24, 2009, 10:46:30 »

Ja čak utakmicu nisam ni gledao  Tongue

Ljepote nogometa tu nema pa čemu onda gubiti vrijeme.

Ali u realmu 63 isto ima poruka Hrvata, Srba, Makedonaca, Grka punih mržnje. Čini se da se balkanci ne mogu suzdržati.
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 24, 2009, 10:51:20 »

yep..previše je toga svega i odeš u hrv realm da pobjegneš od toga a na kraju se svede na isto samo nisu bugari i ostali  *freak* već split i zagreb  *freak*
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #12 na: Veljača 25, 2009, 09:19:40 »

ja mislim da bi sve to trebalo banat,tko ima predrasude(loše) prema drugim osobama to neka zadrže za sebe......
Evidentirano
GrotosquE
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 43



Profil Email
« Odgovor #13 na: Ožujak 06, 2009, 01:04:06 »

ni meni to kao hrvatu nije jasno... Lips Sealed   Lips Sealed eni navijaci klubova se lome ka da su ne znan kakvi neprijatelji...ko da ne znaju da su in se ocevi rame uz rame borili za ovu zemlju...i onda oni tako mislin koji k ...meni je to stvarno  nepojmljivo...ako mi ko more pokusat objasnit neka proba plz
Evidentirano

Zeleni
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 06, 2009, 10:44:53 »

Iz Zagreba sam (čak sam išel na tekmicu,koje gostovanje) ali nikad baš nikad nisam kužil tu mržnju prema ljudima s kojima dijelimo zemlju,plaćamo porez etc. *crazy* Mislilm fakat nismo Engleska,Nizozemska pa da si možemo priuštiti takva sr. samo se sramotimo i pokazujemo primitivizam,nekulturu od koje se stalno ograđujemo jer smo onak kao europska zemlja Embarrassed
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!