Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:02:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nekulturne poruke u IO  (Posjeta: 8946 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« Odgovor #15 na: Travanj 08, 2009, 02:31:22 »

pa evo da obrazložim zašto se ljudi svađaju,barem po mojem mišljenju:

Ljudi iz Splita,ali i iz drugih gradova navijaju za Hajduk ili Dinamo klub,pa oni misle da će svojim rijecima natjerat druge da navijaju za klub za koji oni navijaju,ja navijam za ...... nije važno,i meni netko govori "glupane navijaj za određeni klub"ali se ne obazirem na njegove rijeci,ako je ovdje vrijeđšanje u igri samo ga prijavite koscu ili tiger-u,i oni ce to rješiti na najpametniji nacin
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 09, 2009, 08:16:59 »

pa evo da obrazložim zašto se ljudi svađaju,barem po mojem mišljenju:

Ljudi iz Splita,ali i iz drugih gradova navijaju za Hajduk ili Dinamo klub,pa oni misle da će svojim rijecima natjerat druge da navijaju za klub za koji oni navijaju,ja navijam za ...... nije važno,i meni netko govori "glupane navijaj za određeni klub"ali se ne obazirem na njegove rijeci,ako je ovdje vrijeđšanje u igri samo ga prijavite koscu ili tiger-u,i oni ce to rješiti na najpametniji nacin
yep Grin
btw ja sam iz splita i ja navijam za......... liverpool  Grin
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #17 na: Travanj 09, 2009, 09:46:26 »

btw
j sam iz pule i navijam za Milan!!!
Evidentirano
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 09, 2009, 07:02:59 »

dećki moji ja sam ovu temu proćitao od poćetka do kraja i mislim da ovakvih tema treba biti na svim forumima.
ali je problem  u tome što ih ne ćitaju oni koji bi trebali već oni kojima vake teme i netrebaju.mislim da je ovo problem
naše nacije a ne samo pojedinaca koji ponekad vrijeđaju...
Evidentirano
iverson
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #19 na: Travanj 29, 2009, 01:12:58 »

mozda je stvar u nama igracima koji igramo ovu igru i opcenito na svim sajtovima,forumima itd.....mozda nebismo trebali izazivati agresivne igrace s nasim imenima tj. nadimcima koje si stavljamo na igru.....vidio sam raznoraznih igraca koji se zovu purger,dinamo u srcu,torcida,hajduk zivi vjecno,bbb....itd.... zasto isticati za koga navijas.....to nema smisla pogotovo ne u ovoj igri.....takoder trebalo bi pisati knjizevnim jezikom a ne kajkavicom ikavicom ekavicom....tako da pojedinci nemaju razloga nekoga vrijedati.....to bi vjerovatno poboljsalo stanje u ovoj igri i opcenito i ne bi davalo povoda pojedincima za vrijedanje.....pozz
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #20 na: Travanj 29, 2009, 02:00:10 »

mozda je stvar u nama igracima koji igramo ovu igru i opcenito na svim sajtovima,forumima itd.....mozda nebismo trebali izazivati agresivne igrace s nasim imenima tj. nadimcima koje si stavljamo na igru.....vidio sam raznoraznih igraca koji se zovu purger,dinamo u srcu,torcida,hajduk zivi vjecno,bbb....itd.... zasto isticati za koga navijas.....to nema smisla pogotovo ne u ovoj igri.....takoder trebalo bi pisati knjizevnim jezikom a ne kajkavicom ikavicom ekavicom....tako da pojedinci nemaju razloga nekoga vrijedati.....to bi vjerovatno poboljsalo stanje u ovoj igri i opcenito i ne bi davalo povoda pojedincima za vrijedanje.....pozz
ja mislim da bi se moglo pisti ikavicom i time,jer to su baš narječja pojedinih ljudi to jest krajeva
a ja mislim da bi se svako vrijeđanje trebalo kazniti sa ban for life....
inače ja sma jako miran igrać i vijek sam nasmješen ali ponekad i ja poludim na nekoga....
svako ima svoju žutu minutu....
Evidentirano
vedranpos
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 24, 2009, 08:12:07 »

pa evo da obrazložim zašto se ljudi svađaju,barem po mojem mišljenju:

Ljudi iz Splita,ali i iz drugih gradova navijaju za Hajduk ili Dinamo klub,pa oni misle da će svojim rijecima natjerat druge da navijaju za klub za koji oni navijaju,ja navijam za ...... nije važno,i meni netko govori "glupane navijaj za određeni klub"ali se ne obazirem na njegove rijeci,ako je ovdje vrijeđšanje u igri samo ga prijavite koscu ili tiger-u,i oni ce to rješiti na najpametniji nacin
hajduk nije klub.on je dionićko društvo
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 25, 2009, 06:16:03 »

hajduk nije klub.on je dionićko društvo
Grin
Evidentirano
Marsy888
Sergeant
**

Karma: +5/-25
Offline Offline

Postova: 67


http://www.youtube.com/watch?v=TzILfR3P-Lk


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 03, 2009, 11:50:09 »

po ovome sta ste vi napisali ovdje ja bih onda treba trazit savez di su samo splicani jer sam iz splita svi oni koji imaju kakve nerijesene probleme s zagrebcanima nije im mjesto ovdje jer ipak svaka igra na netu nije za nekakvo rivalstvo nego za stvaranje novih pirijateljsva i dobre zabave
Evidentirano
bad_boy
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 09, 2009, 04:32:37 »

Shocked  Pošto vidim da u Hrvatskom realmu ima netrpeljivosti prema ljudima iz Zagreba iliti purgerima,radi jedne utakmice koja je meni totalno nebitna,a već mi je pun kufer toga da se razjedinjavaju sjever i jug,svima onima kojima sam poslao poruku koji su vrijeđali mene kao Zagrepčanima putem javnih poruka u realmu,zbog čega sam baniran,znaće da neće biti mirni od mene sa moje strane,jer očekujem ispriku svakog pojedinca koji nas je vrijeđao,a to stvarno nije potrebno i nije u sportskom duhu,već samo jedna primitivna pojava primitivnih pojedinaca,a vi administratori me slobodno ušutkavajte.  *hmm*

Jer da sam ja na mjestu administratora, ja bih ih sve banao.

ma nije bitno ko za koga navija bitno je da smo mi svi ljudi nego imam jedno pitanje a neznam gdje da ga postavim pa sam olducio ovdje...da li ko zna kako mogu da vidim zbog cega sam izbacen iz igre i na koje vrijeme jer me je administracija blokirala i tak da ne mogu da udje zovem se sanel15 u svijetu 78 pa ako ko moze da mi odgovori molim vas
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 09, 2009, 04:46:32 »

admin ti je već odgovorio na mail.
Evidentirano

tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #26 na: Prosinac 29, 2009, 10:42:21 »

sramotno je jer neki igraci pisu ta sramotna pitanja koja se nalaze u pitanja za pomoc necu sad pisat(jer nije normalno) ali pogledajte
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 30, 2009, 04:50:38 »

to je jadno što se hrvati međusobno vrijeđaju i mene je osobno strah ići na utakmicu hajduk dinamo radi primitivaca...gledat glavi mista mi se baš i neda...zato malo i ima gledatelja jer primitivcima nije važna utakmica i rezultat nego koliko će auta,kafića,prozora glava razbit...preejadno..i npr ja se u igri zovem ironmaiden i koliko mi je vrjeđajućih poruka došlo nemogu ni izbrojati...i to je također jadno...na netu bio čita nešto o njima i kada sam se reg u igru nisam znao kako da se nazovem i nazvao se ovako i odmah vrjeđanje itd itd...prejadno  Shocked
Evidentirano
bad_boy
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 30, 2009, 05:13:59 »

malo sam skreno sa teme ali najbolji vam je primjeri na svijetu 50 tamo je pakao bas zbog toga sto ima i bosanaca,hrvata,srba i svi su jedni drugima objavili rat kod mene sve provinicje popaljene....to nam daje primjer da ima ljudi koji ovu igru ne dozivljavaju kao igru vec kao neku vrstu osvetu i mislim da bi se trebale malo pojaci kazne z sve one koji ne postuju pravila Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 30, 2009, 06:00:41 »

A što da ja komentiram? Sve poruke s hrvatskog IP-ja, srbskog, bosanskog... završe kod mene. I iskreno, stranci se ne vrijeđaju ni 1/100 koliko mi s područja Balkana. Samo ocrtava naš mentalitet. One poruke za 1 kredit su maknute zbog koga? Zbog nas. Tko jedini vrijeđa putem pitaj za pomoć. Balkanci. Nisam naletio na niti jednu na engleskom.
Ti ljudi koje spominješ, to nisu navijači. Navijanje je nešto drugo, to su obični huligani. Uopće razina kulture i razvijanje kulture u Hrvatskoj baš nije na nekoj razini. Znam s posla, društva, okoline, foruma, igre...
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!