Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:43:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rate kredita  (Posjeta: 1016 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Prosinac 11, 2009, 08:47:53 »

Mislim da bi bilo dobro da igrač ima uvid u visinu rate koju svaki minut otplaćuje za kredit banke. Naime nigdje ne postoji izvješće o visini rate kredita. Kada u izvješću carstva pogledaš troškove održavanja vojske i pokušaš izračunati koliko ti ostaje vremena do ulaska u minus kad postaješ nepokretan ne može se izračunati to vrijeme jer ne znam koliko mi banka "otima" za kredit svaki minut. Stoga predlažem adminima da programerima predlože i tu opciju u budućim verzijama IO.
Pozdrav
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 11, 2009, 08:53:33 »

kada uzimas kredit prvo pogledas koliko moras vratit i onda tu cifru podjelis sa 10080... i dobit ces cifru koju ti oduzimaju svaku min za kredit..... ako oces koliko ti uzmaju po satu podjeli sa 168.... i to je to..... Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 11, 2009, 09:24:58 »

Je vrlo "jednostavno". Nemam pojma ni koliko sam uzeo krede  Cheesy Vidim da neki igrači presele prijestolnicu u neku bezveznu provinciju uzmu kredu i onda u toj prijestolnici odu u bezgraničan minus a u ostalim provincijama normalno funkcioniraju.  Grin To se zove kako opljačkati banku  na IO način !  Grin Grin Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 11, 2009, 09:29:34 »

Je vrlo "jednostavno". Nemam pojma ni koliko sam uzeo krede  Cheesy Vidim da neki igrači presele prijestolnicu u neku bezveznu provinciju uzmu kredu i onda u toj prijestolnici odu u bezgraničan minus a u ostalim provincijama normalno funkcioniraju.  Grin To se zove kako opljačkati banku  na IO način !  Grin Grin Grin
mozes ali ako u jednoj od provicija predes minus od 5m onda te blokira i nemozes nista..... a ne isplati se jer s tom provincijom mozes zaradit puno vise nego sto je iznosio taj kredit.....  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 12, 2009, 12:26:33 »

mozes ali ako u jednoj od provicija predes minus od 5m onda te blokira i nemozes nista..... a ne isplati se jer s tom provincijom mozes zaradit puno vise nego sto je iznosio taj kredit.....  Grin Grin Grin
da..ako ideš na net bodove ili ekonomiju ne isplati se to napravit.
Evidentirano
bad_boy
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 22, 2009, 06:15:47 »

ali kad moras dobro je i to uraditi npr kad ti trebaju resursi za centralizaciju podignes kredit nema veze sto udjes u minus posle kad stanes na noge jednostavno je izaci
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 22, 2009, 07:01:18 »

ali kad moras dobro je i to uraditi npr kad ti trebaju resursi za centralizaciju podignes kredit nema veze sto udjes u minus posle kad stanes na noge jednostavno je izaci
nebrini kredit je nepotreban neko to zlato od tvojih neprijatelja ima samo ga moras pokupit....  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!